Nejlepší hlášky

<ona> nejsem blbá blondýna víš =D
<on> ehm :D
<ona> hej ty šmejde =D
<on> :D kolik tkaniček máš v botě ? :D
<ona> žádný mám boty na sucháč =P =D

Komentář: Ano,přiznávám.Setřela mě slušně.

<a> hele já budu spisovatelka...
<a> napíšu x knížek, který po 100 letech budou mít ceduli "klasika" a hromada rozívených dětí, otravených z čehokoliv papírového s moc písmenkama mě budou nenávidět

Komentář: co člověka nenapadne u psaní maturitní otázky

<a> co presne napisal?
<b> "uz nejaku dobu to tam bezi v crone - menovite asi od 8. septembra je tam na Vas popud 15 */3 * * * root /bin/bash /etc/myconf/up-time.sh - rovnako sa tam pravidelne [z kondicnych dovodov] restartuje apache a mysql"
<a> ja som pozeral cron configy ale nic take som tam nevidel
<a> idem to pozret znova
<a> vidim ze to dal do configu kde sa to nedava ked to nastavil tak ako to nastavil
<b> a potom ze preco je ten server rozladeny
<a> a kazde tri hodky sa tam restartuje apache a mysql
<a> wut da hell
<a> on tam dal force restart
<a> neviem ci sa mam smiat alebo plakat
<a> "kondicne restarty"
<a> to je jak keby ta niekdo v spanku jebol kazde tri hodiny do hlavy kladivom ze ci zijes
<a> "kondicny check"
<a> a neze by s tebou daco urobil ked ti je zle, ale caka kym budu tie tri hodiny a urobi to
<a> * urobi to = jebne ti do hlavy

<a> Bude dnes vecer zase eroticka pohadka? :)
<b> noooooooooo....
<a> Prosiiim, psi ociii....
<b> no dobre :)
<b> kde jsi? lezis v posteli?
<a> nene, sedim oprena o zidli
<b> tak to musis ale do postele, aby sis to poradne uzila
<a> kdyz ja nemuzu...
<b> proc?
<a> mne tam nedosahne wifina...

Komentář: ...a pote zanikla eroticka nalada ve vybuchu smichu :)

<a> miluj me nebo chcipni
<b> kdyby tam bylo 'miluj me nebo me zabij' tak bych si aj vybral

<> Ahoj
<b> My se známe?
<> Nemyslím si.
<b> Hmm.. tak co je?
<> Hraješ si rád s příkazovým řádkem?
<b> No, celkem jo
<> Tak do něj napiš: *delete all
<b> Ty KRIPLE!! Kvů-li tobě se mi smazali všechny programy, písničky a filmy!! KURWA!!
<> A my se známe?

Komentář: Někdo nohovoří EN.

<a> no jsem teď nakrátko, asi cenťák
<b> už se ti nebudu moct hrabat ve vlasech, ach jo
<a> teda prohrabovat, hrabat zní divně
<b> hh jo to zní jako když se navzájem čistí ty opičky
<b> a co tam najdou, to sní
<a> tak já půjdu taky nakrátko
<b> jasně a nebudem mít co jíst

<Pavliczech> uz byla u tebe bourka?
<DjLiki> ted je
<Pavliczech> a co? dobry?
<DjLiki> co dobry?  ne ja se nebojim ze to flakne do anteny na net
<Pavliczech> :D :D
<Pavliczech> to vali celou replikou
<Pavliczech> *republikou
<DjLiki> jj
<Pavliczech> http://pocasi.idnes.cz/ dej si sracky a blesky
<Pavliczech> *srazky
<DjLiki> :D :D :D :D :D :D
<Pavliczech> :D :D :D kudla, prehmat
<DjLiki> paradni preklep :D :D :D

Komentář: Trapný?

<a> proc si snama nesel vcera BT?
<b> vecer mi to lagovalo... mel sem hodne pomalej net...
<a> omg kolikrat ti mam rikat ze to porno stahovat nemusis, ze toho mam doma 40 GB!
<b> :-(

Komentář: podpásovka :)

<a> Čus
<b> Zdarec :-(
<a> Tak co jaký bylo rande?
<b> ani se neptej!
<a> jakto co se stalo?
<b> no jako ona je dokonalá vid je to krásná holka, je moc hodná, chytrá, nepije, nekouří, a je ještě bohatá
<b> a co já?? Jsem hnusnej zmrd, co pije jako dán, je blbej jak tágo a chudej jak kostelní myš.

Komentář: Kamarád zklamaný z rande!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.