Nejlepší hlášky

<a> učíš se ?
<b> ne..
<b> ale chci..
<b> ale mám 17 warlocka

Komentář: tak už to bývá ;)

<maminka> Ako je tá stránka? Lemura?

<on> Dobrý, vyhráli jsme 2:0, jsem spokojený ;)
<ona> Já mymyslela jsem, že kluky uspokojuje něco jiného :-* ;)
<on> Jo to určitě taky, ale když je to nebavý samotné tak hledí na fotbal :D

<On> Ahoj lasko.
<Ona> Cau milacku. :-)
<On> Jak ses naucila na zkousku?
<Ona> Jde mi jen o to abych te udelala.
<On> Wow!! Uz se tesim.
<Ona> *abych to udelala.

<a> we have a winner here!!! Creative zen MX 16GB !!!
<b> zeny jsem mel hodne rad
<a> coze? xD
<b> ZENy :-D
<a> ^^
<b> ženy mam rad porad :-D

Komentář: ach ta diakritika... x)

19:04:42 <a> jako kamos
19:04:45 <a> sel do mekace
19:04:48 <a> a jakoze si da chicken burger
19:04:50 <a> a debil
19:04:55 <a> nejak nevim proc to nemohl rict
19:04:56 <a> tak rekl
19:05:04 <a> kuratko mezi dvemi houstickami

<nightRaven> pozerám, že sa tu spamuje 24 hodín denne, sedem dní v týždni...
<Dadoun> lepsi nez deodorant!

<a> Dnes bol zas plny bus a ja som bol natlaceny na poslednom schodiku no a dvere mi pricvakli prst, bolelo to jak svina. Ked som vytiahol prst zakrical som a zacal si ho fukat a nikdo si ma nevsimol. Zacalo to boliet az moc az som zareval:"DO PICE!!!" a zrazu sa vsetci otocili a cumeli na mna celu cestu

Komentář: Ked treba pomoc nekricte AU ale do pce

<Jiříček> http://linkylink/1234-1/
<Jiříček> zahraj si se mnou hru
<Jiříček> už seš do toho zažraná ?:
<Jiříček> já to hraju asi 2 hodiny už
<VhEůn> ja to vbec nechapu
<VhEůn> nic nemackam jenom porad behám
<Jiříček> šipkama musíš skákat
<Jiříček> nebo si lehnout D
<VhEůn> to neskace
<VhEůn> ale ja tam nemam zadne prekazky me to bezi proad dokola a zacina se mi z toho tocit hlava
<Jiříček> neřeš, dem spát
<VhEůn> fakt me to neskace ani nelezi
<Jiříček> to nevadí
<VhEůn> a tohle hrajes 2 hodiny ?
<VhEůn> se musis motat ne
<Jiříček> ne
<Jiříček> jenom tomu nerozumíš ženo
<VhEůn> a co je cílem hry ? dobehnout co nejdal ?
<VhEůn> ja si stebou pisu a ten typek pořád beží
<VhEůn> jezis ja jsem debil
<VhEůn> ja tu hru ani nezapla a jsem porad v menu
<Jiříček> ...

Komentář: blondýnka.

<a> no nazdar, ako sa mame?
<b> ahoj, zmenme temu :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.