Nejlepší hlášky
<a> učíš se ?
<b> ne..
<b> ale chci..
<b> ale mám 17 warlocka
Komentář: tak už to bývá ;)
<on> Dobrý, vyhráli jsme 2:0, jsem spokojený ;)
<ona> Já mymyslela jsem, že kluky uspokojuje něco jiného :-* ;)
<on> Jo to určitě taky, ale když je to nebavý samotné tak hledí na fotbal :D
<On> Ahoj lasko.
<Ona> Cau milacku. :-)
<On> Jak ses naucila na zkousku?
<Ona> Jde mi jen o to abych te udelala.
<On> Wow!! Uz se tesim.
<Ona> *abych to udelala.
<a> we have a winner here!!! Creative zen MX 16GB !!!
<b> zeny jsem mel hodne rad
<a> coze? xD
<b> ZENy :-D
<a> ^^
<b> ženy mam rad porad :-D
Komentář: ach ta diakritika... x)
19:04:42 <a> jako kamos
19:04:45 <a> sel do mekace
19:04:48 <a> a jakoze si da chicken burger
19:04:50 <a> a debil
19:04:55 <a> nejak nevim proc to nemohl rict
19:04:56 <a> tak rekl
19:05:04 <a> kuratko mezi dvemi houstickami
<nightRaven> pozerám, že sa tu spamuje 24 hodín denne, sedem dní v týždni...
<Dadoun> lepsi nez deodorant!
<a> Dnes bol zas plny bus a ja som bol natlaceny na poslednom schodiku no a dvere mi pricvakli prst, bolelo to jak svina. Ked som vytiahol prst zakrical som a zacal si ho fukat a nikdo si ma nevsimol. Zacalo to boliet az moc az som zareval:"DO PICE!!!" a zrazu sa vsetci otocili a cumeli na mna celu cestu
Komentář: Ked treba pomoc nekricte AU ale do pce
<Jiříček> http://linkylink/1234-1/
<Jiříček> zahraj si se mnou hru
<Jiříček> už seš do toho zažraná ?:
<Jiříček> já to hraju asi 2 hodiny už
<VhEůn> ja to vbec nechapu
<VhEůn> nic nemackam jenom porad behám
<Jiříček> šipkama musíš skákat
<Jiříček> nebo si lehnout D
<VhEůn> to neskace
<VhEůn> ale ja tam nemam zadne prekazky me to bezi proad dokola a zacina se mi z toho tocit hlava
<Jiříček> neřeš, dem spát
<VhEůn> fakt me to neskace ani nelezi
<Jiříček> to nevadí
<VhEůn> a tohle hrajes 2 hodiny ?
<VhEůn> se musis motat ne
<Jiříček> ne
<Jiříček> jenom tomu nerozumíš ženo
<VhEůn> a co je cílem hry ? dobehnout co nejdal ?
<VhEůn> ja si stebou pisu a ten typek pořád beží
<VhEůn> jezis ja jsem debil
<VhEůn> ja tu hru ani nezapla a jsem porad v menu
<Jiříček> ...
Komentář: blondýnka.