Nejlepší hlášky

<Daniel> co sa mi prave stalo by si neveril
<Boldi> no daj
<Boldi> ale uz teraz ti neverim
<Daniel> sa nam tu po ulici potuloval vraj nejaky velky pes mi mama hovori dnes
<Daniel> ze nieco ako bernardin
<Daniel> idem teraz s Tianou vonku
<Daniel> vraciam sa do brany
<Daniel> a pred mojou branou das 50 kilove hovedo pes
<Daniel> na mna brese
<Daniel> som zmrzol
<Daniel> Tiana bojovy postoj zasrana
<Daniel> a zacala nanho vrcat
<Daniel> a pes pomaly ku mne
<Daniel> ta idem pomalicky prec a taham Tianu
<Daniel> a on za nami
<Daniel> ale pomaly isiel
<Daniel> tak som zdvihol ruky hore a zacal vrieskat po nom
<Daniel> a on pomaly ustupuje ale vrci
<Daniel> som len cakal kedy po mne skoci
<Daniel> tak som pomaly isiel k nemu a stale vrieskal
<Daniel> ludia na oknach na ulici
<Daniel> vsetkych som pobudil
<Daniel> Tiana brese
<Daniel> ten pes po mne brese
<Daniel> vytahujem telefon a volam 158
<Daniel> ze nech rovno poslu aj sanitku pre istotu
<Daniel> lebo zastrasujem tulaveho psa
<Daniel> a asi po mne skoci
<Daniel> nekonecna minuta
<Daniel> stojim ja
<Daniel> ruka nastavena keby kusol
<Daniel> Tiana zjezena vrci
<Daniel> toten po mne brese
<Daniel> som ho zahnal az ku mojej brane
<Daniel> uz konecne vidim hukacky
<Daniel> vosli ringle na ulicu
<Daniel> ze jak fasa rovno ho zoberu ze je v kute pred branou
<Daniel> a dajaky kokot hodi petardu z okna a odplasi ho pred policajne auto tak
<Daniel> ze skoro ho zrazili
<Daniel> idem oproti nim
<Daniel> pes medzi mnou a policjtami
<Daniel> a policajt len stiahol okienko ze ci ja osm volal
<Daniel> a posraty cely
<Daniel> ze volal druhe auto
<Daniel> pes kuka na mna
<Daniel> policajti na mna z auta
<Daniel> za dalsiu minutu dalsie hukacky svetla na ulici
<Daniel> z druhej strany z protismeru
<Daniel> z okna na mna pzoeraju
<Daniel> jak z kazdej strany oproti mne policajti na mna svietia
<Daniel> Tiana vrieska brese
<Daniel> toten pes na mna brese
<Daniel> a KOKOTI sedia v autach
<Daniel> ze mam ist skusit ist domov
<Daniel> idem ku brane
<Daniel> pes zamnou
<Daniel> policajti za psom
<Daniel> jak kokoti
<Daniel> som nakoniec vosiel do brany a zakrical im ze nema znamky
<Daniel> a teraz pozeram z okna
<Daniel> na ulici 4 policajne auta
<Daniel> jedna sanitka
<Daniel> ale psa nevidim :D
<Daniel> cela ulica na oknach
<Daniel> secko
<Boldi> no do pici idem si to precitat

Komentář: Tiana je 5 mesacna fenka rotvajlera, tulavy pes vyzeral ako mix bernardina a slovenskeho cuvaca

<Kolcek> hele mam jedno univerzalni reseni
<Kolcek> tim ty problemy vyresis
<Kolcek> ctrl+r
<Kolcek> cmd
<Kolcek> format C:
<Kolcek> a dej enter
<g@Tu$o> spustilo se my cerny okno (konzole)
<Kolcek> no tak tam to napis
<Kolcek> to format C:
<g@Tu$o> mam pokracovat ??
<g@Tu$o> ano ?
<Kolcek>ne asi
<g@Tu$o> :-D pise my to ze nejakej smazek nelze zamknout je stale pouzivan ... nemuze se to udelat s toho duvodu
<g@Tu$o> hele ´mam skusit v tento pocitac dat pravim na disk C a dat naformatovat ???
<Kolcek> zkus
<g@Tu$o> ok
-!- g@Tu$o je offline

Komentář: Profík :)

<Fellean> Hej zdar. Víš jak se mi ten notebook strašně sekal?
<Karl> Jo. Se na to nedalo koukat.
<Fellean> Tak jsem dneska zašel za bratrancem, ten mi odinstaloval pár zbytečných věcí a jede to líp, než předtím! :))
<Karl> A co odinstaloval?
<Fellean> Windows vista...

Komentář: Nejhorší os všech dob :/

<Markéta> at vlezu kam vlezu, vsude srdicka...who the f*** is mr. Valentine.....
<Tereza> Zavedeme den Sv.hovínka?
<Markéta> Ja stejne jako workoholik uznavam akorat svatek prace :-D
<Markéta> mmj...mam pocit ze den sv. hovinka je pokazdy kdyz zapnu televizi..at prepnu kam prepnu vsude to stejny kulovy......
<Tereza> Den Sv. Hovínka je významný svátek. Nechci říct, že jsi neznalá. Dnes je ale Markét 6.adventní pondělí před velkým Hovínkem!! Proto to v tv je.
<Markéta> oh...sypu si popel na hlavu...mela bych se zacit vzdelavat...doposud jsem si vystacila se dnem sv. Berouse...
<Tereza> Dodržuješ aspoň pust před Sv.Týdendovýplaty?
<Markéta> poctive....
<Tereza> potom uvidíš zasloužené zlaté hovínko:)

-!- a is away: Prave si mi rozletel monitor na notebooku
<b> lol?
<a> ?
<b> sak s tym monitorom
<a> normalne som pozeral film
<a> spravilo to ze puk a vypadol srobik
<b> LOL :D

Komentář: MSI za pol roka treti problem

<pieree> heled... byl jsem u očního... to víš ne?
<tommy> heh... slepejši
<pieree> a měl jsem odnést ty papíry od očního k mojí doktorce :-D
<tommy> no a?
<pieree> tak jako po měsíci co jsem byl u očního mne mamka překecala abych to tam odnesl
<pieree> tak jsem tedy vypnul SG (což už toto naštve)
<pieree> a šel
<pieree> před budovou jsem potkal kámoše
<pieree> se kterým se právě rozešla ta jeho...
<pieree> tak jsem se zeptal co je?
<pieree> a on jestli nepujdu na pivo, že má na něj chuť...
<tommy> heh
<pieree> tak jsem řekl, že tam jenom dam ty papíry...
<pieree> ale v čekárně bylo moc lidí
<tommy> no jo je mi to jasný
<pieree> v Budvarce jsem si uvědomil potom co mne známá číšnice bez optání přinesla kroužkovaný ležák uvědomil, že jsem vlastně tak špatně nevybočil

Komentář: doktor a doktor :-)

<Kuba Kaláb> <Incanus> evzo?
<Kuba Kaláb> <evzen> no_
<Kuba Kaláb> <evzen> _
<Kuba Kaláb> <evzen> ?
<Kuba Kaláb> <Incanus> myslis, ze je tohle dobry jmeno pro funkci:
<Kuba Kaláb> <Incanus> get-column-from-continent-name
<Kuba Kaláb> <Incanus> ?
<Kuba Kaláb> <evzen> neni zbytecne kratky?
<Kuba Kaláb> <Incanus> asi jo
<Kuba Kaláb> sem to psal dolu tatkovi
<Kuba Kaláb> (je v obyvaku)
<Pieree> :-D

Komentář: xD

<Fix> hoj
<Babystér> zdarec... máš se???
<Fix> jj dobre
<Fix> hele jdu s otazkou
<Fix> prispejes na vejvar.net server? jde o RAMky ktery pujdou do novyho serveru... budou dva novy servery...
-!- Babystér has quit
<Fix> lol

<ona> jak se da zakrejt cucak?
<ona> ? :-D
<ona> mame debatu prosim porad :-D
<ja> zakrejt?
<ja> :-D
<ja> bud rada ze de videt
<ona> nejsem ona ho ma kamoska..
<ona> a jestli ho uvidi mama tak ji zabbije pls porad :-D
<ja> tvoje kámoška má péro?
<ona> neeee ale je tim myslen cucflek na krku! :-D
<ja> ja četl curak :-D
<ja> ja se poseru :-D :-D :-D

Komentář: Nosím brýle a už bylo příliš pozdě večer a seděl sem daleko od monitoru tak sem to přečetl blbě :-D.

<a> Víš, jak jsme byli v pátek s <c> kalit?
<b> No... Jak nad ránem po cestě domů rozbil okýnko u nějakého auta, urval stěrače a odmontoval anténu? Jo, tak to si pamatuji moc dobře :D jako jedno z mála z toho večera.:DDD
<a> No tak mi si každé pondělí vykládáme s učitelkou v češtině, co jsme dělali o výkendu...
<a> ...<c> se jí zeptal:" Tak jak jste se měla o výkendu?"
<a> A učitelka na to:" Nic moc... nejaký hajzl mi v noci rozmlátil auto"

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.