Nejlepší hlášky

<a> hej supeer.. rozjel sem ovladač pro BT originál od Windows... prostě takový to klasický co máš i ty... akorát to má jednu nevýhodu.. že jediný co funguje je ta ikona...

<a> Už mě z toho líbání s ní upe bolí pusa.
<b> OMG.. Moc to přeháníte :D
<a> To není prdel, dneska mě bolelo i břicho!
<b> Břicho? Ale <b> tomu se říká orgasmus!

<a> Cau, hele nevíš, proč jsou ty hospody tak narvan ?
<b> Hoj, šak je mistroství světa v ledním hokeji :)
<a> Ty voe fakt... ted z tý hospy za naším zase kříčí góóól
<a> To asi zase baroš zaskóroval :P
<b> Baroš? a na ledě?
<a> A kdo jiny?

Komentář: Omlouvám se, že to sem přidávám až teď, ale dřív sem lamera neznala :) tak prosim o opochopeni :P

<a> Čus, tak jak v práci?
<b> Docela super. Markuju takhle nějakýmu týpkovi energeťák a kondomy, a když ty kondomy pípnou, tak se na ně najednou podívá a říká, že si vzal špatný a že je nechce. Tak volám vedoucí, že potřebuju storno položky.
<a> A?
<b> No nic, dáme rovnou přerušení, namarkuju jen ten energeťák a chlápek odejde. Hned druhý ale přijde maník s těhotnou přítelkyní a ptá se, jestli by si taky nemohl stornovat špatný kondomy, nebo provedeme rovnou přerušení.

<a> Nechápu proč <d> chce jet až do Egyptu jen kvůli potápění.
<b> No jo tak daleko jen kvůli vodě.
<c> No v Egyptě je prý nejlepší potápění v Evropě.

Komentář: Na zeměpis asi chyběla...

<a> bola vznesená prosba od tety o dve spoločné fotky z promócií, lebo jej ich Martin zjedol.
<b> Deväť z desiatich gastroenterológov odporúčajú trpezlivosť: stačí počkať. Hawking k tomu dodáva, že informácia sa stratiť nemôže – dokonca ani v čiernej diere.
<a> ja by som to ale pripodobnil k hešovaniu. informacia tam bude, len ju bude ťažko oddeliť od inej, napr, u tety mali na obed maso s ryžou

Komentář: Martin má 3.

<a> tedka u nas byla mensi bourka... takova jeba... a me se vypnul pocitac :-D
<b> :D
-!- b has quit
-!- b has joined
<b> TY ZKAZO!
<b> jen to doreknes blafne mi grafika

<a> Lidi jsou hodně líný tvorové...
<b> Kdyby nebyli lidi líný, nevymysleli by ani jeden stroj, kterej maká za ně

<a> ten syr se zapejka nejak dlouho
<a> snad jsem tu troubu blbe nenastavil a neuslysim za chvili z kuchyne vybuch
<b> doufejme ze ne... kdyztak kdybys dlouho neodpovidal, budu vedet ze hasis
<a> volej hasice, sam to nezvladnu

<a> Já bych svojí ženu nikdy neprojímal
<b> :D
<b> ty bys normálně projímal svojí ženu jo? :D
<a> :D :D
<b> zhubni ženo!
<a> :D :D
<b> by strávila dvě třetiny života na záchodě
<b> ve zprávách: Muž projímal svou ženu, a byl zavřen natvrdo. Což se ovšem nedá říct o jeho ženě, která zbytek svého života prožila na měkko.
<a> :D chuj :D

Komentář: Nikdy bych nepronajímal svou ženu. A ani neprojímal.

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.