Nejlepší hlášky
<a> hej supeer.. rozjel sem ovladač pro BT originál od Windows... prostě takový to klasický co máš i ty... akorát to má jednu nevýhodu.. že jediný co funguje je ta ikona...
<a> Už mě z toho líbání s ní upe bolí pusa.
<b> OMG.. Moc to přeháníte :D
<a> To není prdel, dneska mě bolelo i břicho!
<b> Břicho? Ale <b> tomu se říká orgasmus!
<a> Cau, hele nevíš, proč jsou ty hospody tak narvan ?
<b> Hoj, šak je mistroství světa v ledním hokeji :)
<a> Ty voe fakt... ted z tý hospy za naším zase kříčí góóól
<a> To asi zase baroš zaskóroval :P
<b> Baroš? a na ledě?
<a> A kdo jiny?
Komentář: Omlouvám se, že to sem přidávám až teď, ale dřív sem lamera neznala :) tak prosim o opochopeni :P
<a> Čus, tak jak v práci?
<b> Docela super. Markuju takhle nějakýmu týpkovi energeťák a kondomy, a když ty kondomy pípnou, tak se na ně najednou podívá a říká, že si vzal špatný a že je nechce. Tak volám vedoucí, že potřebuju storno položky.
<a> A?
<b> No nic, dáme rovnou přerušení, namarkuju jen ten energeťák a chlápek odejde. Hned druhý ale přijde maník s těhotnou přítelkyní a ptá se, jestli by si taky nemohl stornovat špatný kondomy, nebo provedeme rovnou přerušení.
<a> Nechápu proč <d> chce jet až do Egyptu jen kvůli potápění.
<b> No jo tak daleko jen kvůli vodě.
<c> No v Egyptě je prý nejlepší potápění v Evropě.
Komentář: Na zeměpis asi chyběla...
<a> bola vznesená prosba od tety o dve spoločné fotky z promócií, lebo jej ich Martin zjedol.
<b> Deväť z desiatich gastroenterológov odporúčajú trpezlivosť: stačí počkať. Hawking k tomu dodáva, že informácia sa stratiť nemôže – dokonca ani v čiernej diere.
<a> ja by som to ale pripodobnil k hešovaniu. informacia tam bude, len ju bude ťažko oddeliť od inej, napr, u tety mali na obed maso s ryžou
Komentář: Martin má 3.
<a> tedka u nas byla mensi bourka... takova jeba... a me se vypnul pocitac :-D
<b> :D
-!- b has quit
-!- b has joined
<b> TY ZKAZO!
<b> jen to doreknes blafne mi grafika
<a> Lidi jsou hodně líný tvorové...
<b> Kdyby nebyli lidi líný, nevymysleli by ani jeden stroj, kterej maká za ně
<a> ten syr se zapejka nejak dlouho
<a> snad jsem tu troubu blbe nenastavil a neuslysim za chvili z kuchyne vybuch
<b> doufejme ze ne... kdyztak kdybys dlouho neodpovidal, budu vedet ze hasis
<a> volej hasice, sam to nezvladnu
<a> Já bych svojí ženu nikdy neprojímal
<b> :D
<b> ty bys normálně projímal svojí ženu jo? :D
<a> :D :D
<b> zhubni ženo!
<a> :D :D
<b> by strávila dvě třetiny života na záchodě
<b> ve zprávách: Muž projímal svou ženu, a byl zavřen natvrdo. Což se ovšem nedá říct o jeho ženě, která zbytek svého života prožila na měkko.
<a> :D chuj :D
Komentář: Nikdy bych nepronajímal svou ženu. A ani neprojímal.