Nejlepší hlášky

<Goky> den debil
<Tukan> goky ma svuj den

<a> movl $2, %ECX
<a> et: addl $1, %ECX
<a> LOOP et
<a> ta picovina se mi libi :P
<b> AT&T syntaxe je strasna picovina
<a> neni
<b> je
<b> postrada logiku
<a> naopak... v AT&T syntaxi vis, kde je cislo, kde je registr, label a.t.d.
<b> hm
<b> ja teda cislo poznam i bez toho, ze je pred nim znak $

<a> ahojky, jak se mame?
<b> cau, no... az na to, ze me obrali o hodinu casu v hospode, tak pohoda
<a> no joo, za ta tvoje hospoda :D
<a> jo hele a prijedes teda?
<b> jasne, najim se a prijedu za tebou
<a> ok, ale pujdem jeste do nemocnice
<b> co tam? za tou <c> jo?
<a> nn, s moji rukou
<b> co? :D co si delala? :D
<a> sem bumbala... a doma sem pak sla vynyst doma kos
<b> te kousnula popelnice? :D
<a> ne to ne, ale jak sem se tak vracela, tak sem zapomnela, ze mame pred panelakem schody no a nejak sem si s nima potykala face to face
<b> :D :D

Komentář: a me at neco rika o hospode :D

<a> Ahoj nevis jak se na notebooku pise hvezdicka?
<b> Normalne hvezdicka.

Komentář: no né...

<a> čau..co děláš?
<b> menstruuji :))
<a> wtf ?!!
<b> kurva..masturbuji
<b> vždycky si ty dva pojmy pletu

<a> nevíte, jaký je nejvýznamnější český představitel mezinárodního PEN klubu?
<b> Václav Klaus

Komentář: zasloužilý člen

<Klára> jdi do prdele, Štěpáne
<Štěpán> neříkej dvakrát :)

<ona> Kdo maturoval z BIOLOGIE?? Nemá někdo zpracované něco o trávicí, dýchací a vylučovací soustavě?????
<on> Já jsem maturoval z CHLASTÁNÍ.Když to trávím tak to chutná,když přijde na řadu účet tak to rozdýchávám.A když to přeženu tak přijde na řadu i to vylučování :D

<a> byl vlahý něžný den...
<b> ou jeee :D..a venku štěkala kočka :D
<c> wtf ?

<a> mu hovorím nech si to vypne a on že načo
<a> je správne rozísť sa s ním kvôli takýmto prkotinám?
<a> kvôli capslocku :D
<b> možno keby si bola IT
<a> mimozemšťan?
<b> nie :D
<a> ?

Komentář: Aj keď...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.