Nejlepší hlášky
<a> čus mám tě podzravovat
<b> čus a odkoho?
<a> od lovců prasat :D
<b> debile :D
<a> ja som uz uplne zblbnuty z PC
<a> minule pozeram teletext ze daco pozriem, ale ma zaujala este jedna stranka tak ze pozriem aj tu a potom rozmyslam ako do kelu sa na teletexte dava nova zalozka?
<a> normalne som chcel prezerat teletext v zalozkach ako vo firefoxe
<b> jj, chapem
<b> neboj, to aj ja som niekedy uz taka...
<b> ale ja som it, mozem si to dovolit
<a> Co děláš?
<b> Piju pičo...
<b> *pivo
Komentář: Alkoholismus trochu jinak
<a> zmaturujte ked slovencinarka je taka ze keby mohla tak si Štúra vykope zo zeme a da do skrine!!!
Komentář: aj toto sa da zhliadnut na pokeci
<a> kolik si bereš keš zejtra
<b> hodně
<a> to je kolik
-!- b is now known as hodně
<hodně> hodně
<on> mám pro tebe dárek :P
<ona> varuju tě, jestli to bude nějaká blbost!
<on> neboj se , nebude na baterky
<ona> v poradku, nemam rada veci na baterky
<on> ne? proč?
<ona> vazne ti to mam vysvetlovat?
<on> jj :)
<ona> proste jsem tomu nikdy uplne neprisla na chut
<ona> je to hrozne... hm neprirozene?
<ona> mluvici kralicek
<ona> kralicek...kdo to kdy videl
<on> chápu, králíček ...
<On> Tak já jdu na průtí.
<Ona> Kam jdeš? :O
<On> No ať si mám z čeho uplést žilu.
<Ona> Co budeš plést? :O
<On> Ty jsi hrozná vařaja. :-D
<Ona> Co jsem? :O
<On> :-D
Komentář: Velikonoce 2012
<On> tak už se mi ta žemlovka peče.
<Ona> a s čímpak jsi ji dělal s tvarohem?
<On> jj tvaroh a mléko
<Ona> no můžeš i se sněhem
<On> Ale to jen v zimě ne?
<a> Hele podíváme se dnes u nás na film?
<b> Jo to bysme mohli
<a> Co třeba ZombieLand??
<b> To neznám, se podívám na csfd
<b> Pfff to bude o zombíkách, to mě bavit nebude
<a> broucku kup mi kone :D
<b> radsi si to rozdame na kone, pro zacatek :P
<a> kdyz ja sem se asi zamilovala
<b> naseho kone si taky zamilujes
<a> <odkaz na fotku kone>
<b> poslal bych ti fotku kone s byvalou, ale neco mi rika ze by to nebylo ono
<a> boze :D
Komentář: no jo, programovani a sex, co vic si prat