Nejlepší hlášky
<a> myslis ze je blbe, kdyz 80procent textu do diplomky opisu???
<b> pokud to ocitujes, tak by to bylo vhodnejsi
<a> asi jo, co... mam strasne dobre zdroje - mam chut (a asi nezustane jen u chuti) vsechno zkopirovat a ocitovat
<Viktor> najprv si predstav
<Viktor> mas firmu ktora ti opravuje hajzel
<Viktor> ale ta firma sa sklada z uctovnicky, udrzbara a pracovnika
<Viktor> si zavolas firmu bo mas rozbity hajzel po party
<Viktor> najprv ti to udrzbar utrie
<Viktor> potom pride pracovnik ktory ti vsadi novy hajzel
<Viktor> a potom pride uctovnicka co ti povie ze platis zasratych 300€
<Viktor> a potom ked firma odide si nanho pekne sadnes a zuzitkujes to, co urobili :))
Komentář: Ako funguje OOP v PHP, triedy a funkcie :))
<a> seš si jistej že ho tam nemáš?
<b> ne když sem se ráno díval prostě byl pryč
<a> a nemohl se treba jen ztratit nekde u tebe v pokoji?
<b> tam uz sem se koukal. Prostě ho nemam.
<a> Tak bez něj asi nebudeš moc provozovat spoustu skvělejch věcí :D
<b> ještě buď škodolibý to mi tak chybělo...
Komentář: modem (pučil si ho otec)
<a> a dobre ti dal?
<b> Plná kostrniek ale taká strieborne - čerstvo zelená. Intenzívna vôňa ti príjemne dráždi nos. Krehká, dobre drobivá. 3 pakle mi dal.
<b> Celkovo je v menších množstvách pôsobivá a miestami ťa zaskočí svojou silou.
Komentář: Hádaj na čo myslím?
-!- Pech is away: Všichni mě nenávidíte
<ervis> co takové depresivní statusy?
<Pech> mam new mobil
<a> tak co ajtaku?
<a> uz mas zenskou? nebo aspon chlapa :D
<b> bez do outputu
<a> ahojda, ses na koleji?
<b> cus. hele uz jsem doma, cos potreboval?
<a> potrebuju neco stahnout a nam to tady frci dost pomalu
<b> tak posli co potrebujes a ja ti to stahnu a poslu...
<a> ?
<a> a jak asi, postou???
<a> Tak si dej taky na libko fotky kamarádů ne?
<b> Ne... Ty co jsou moji kamarádi ti to ví a ti co ne, ti to neví...
Komentář: 24... degenerace
<DJ Gusto> co sa mi teraz stalo
<Dr. Temperance> ?
<DJ Gusto> vies mame dve pece
<DJ Gusto> a kurievame drevom
<Dr. Temperance> i
<Dr. Temperance> viem
<DJ Gusto> ale naposledy niekto prepol elektriku
<DJ Gusto> a dneska ti idem ze zakurim
<DJ Gusto> drevom
<DJ Gusto> a ventil bol zatoceny
<Dr. Temperance> poznam
<DJ Gusto> tak si kurim
<Dr. Temperance> kolko si dal
<Dr. Temperance> :D
<DJ Gusto> teplota pekne ze 40
<DJ Gusto> vravim ze zavriem vratka dolne
<DJ Gusto> uz je tah
<DJ Gusto> drevo vyhorelo ako nic
<DJ Gusto> tak som prihodil
<DJ Gusto> telota 60
<DJ Gusto> ja ze dobre dobre uber Karle
<DJ Gusto> tak som otvoril vrchne nech unika teplo
<DJ Gusto> nech to padne
<DJ Gusto> zachvilu 70
<DJ Gusto> 80
<DJ Gusto> tlakomer mal vychylku jak blazen
<DJ Gusto> vsetko pukalo
<DJ Gusto> ja ze boha co sa robi
<DJ Gusto> zobral som nadobku s vodou
<DJ Gusto> slahnul som tam
<DJ Gusto> o 2°C dolu
<DJ Gusto> vravim ze pridam este jednu
<DJ Gusto> prask bum
<DJ Gusto> mamka zletela dolu ze boha ventil
<DJ Gusto> ja oh shit
<DJ Gusto> a uz je klud
<Dr. Temperance> pojdes na lamera :D
<DJ Gusto> na lamera?
<Dr. Temperance> hey
<DJ Gusto> ja sa mozem nato vysrat uz som videl smrt
<DJ Gusto> ked to tak strielalo a nedalo sa to zastavit
Komentář: Spoluziak kuril :)
<Zorin> omg
<Zorin> mluvíš jako bys byl normální
<Zorin> nešlehl jsis neco?