Nejlepší hlášky
<a> nezapomeň, že zítra píšem tu malou písemku...
<b> to nestojí ani za řeč.
<a> to jo, je jen váha 1
<c> z čeho píšete? My jdeme zítra do kina
<a> takovou malou desetiminutovku s názvem Maturita...
<Jay> Neuvěříš mi s čím za mnou přišel bratr.
<Tom> Ten prcek jo, ..povídej ! :D
<Jay> On prej "Hele brácha, když si někdo smaže fejsbůk, tak umře ?"
<Tom> Achjo :D a co si mu odpověděl ?
<Jay> To se vážně musíš ptát ?! :D
Komentář: Facebook je prostě zlo a šíří se mezi čím dál menší děti.. :D
<a> Cus hele mrkni na tuhle stranku :D www.xxx.com
<a> Ses tam videt s cigarem a pivem jak jsme slavili ty tvoje narozky :)
<b> Ano. Podivam se.
<a> Tak co na to rikas?
<b> Ze mi musi Pavel neco vysvetlit!
Komentář: Bohuzel byla kamose matka na jeho pc a bezelo icq :DD
<a> dneska to byla zase komedie ve škole, spolužák strašný blázen do Pána Prstenů, se hádal s učitel, tak si zavolal třídní a hned jak došla tak na ni spolužák:"Vás přivolala moc prstenu?", samozřejmě jsme všichni vybuchli smíchy, tak mu začala nadávat no a pak se ho ptá:"Rozuměls co ti říkám?!" a on:"Rozuměl jsem jenom dvě slova: kraj a pytlík!"
Komentář: maturitní ročník :))
<a> hele, nevis co je s tomem?
<b> Vím já, zkus mu napsat je on-line
<a> to uz sem zkousel a on nic
<b> Vyzkoušej Caps, uslyší tě
Komentář: CapsLock slyší všichni
<a> caues, jeste delas v pizzerce?
<b> Cus, jj, este delam
<a> tak porad, chci si doma udelat pizzu, na kolik stupnu ji mam pect?
<b> No vrch trouby ma 200 °C, spodek 300 °C tak asi 500 °C
<a> ty si lama :D
<b> ??
Komentář: asi si dám rohlík s máslem :))
<a> cau
<b> ahoj
<b> neco noveho? dlouho jsi tu nebyl
<a> to ti reknu :D honza sel se mnou a pritelkyni do mesta
<a> no sli sami ale ja se k nim prisral :D
<b> zname :)
<a> no a ona jestli ji nepuci na cigara tak ji dal pajdu a prej co z toho bude mit tak mu dala pusu na tvar
<a> honza jako ze to je jen za dvacku
<a> tak mu dala jeste dve a sla k trafice :D
<A> Říkala jsem ti, že bratr i ty děláte stejný zvuk, když vás dělám? To nejrozkošnější: íííííííí, ííí
<B> COŽE?!
<A> Lechtám! Sakra, neeee
Komentář: Bratrovi je 8.
<a> dokonce mi ta mlha občas připadala tak hustá, že by se dala krájet
<b> a byl tam rákosníček? :)
<a> no něco mi dost solidně posralo auto, tak třeba to byl rákosníček