Nejlepší hlášky

<a> nezapomeň, že zítra píšem tu malou písemku...
<b> to nestojí ani za řeč.
<a> to jo, je jen váha 1
<c> z čeho píšete? My jdeme zítra do kina
<a> takovou malou desetiminutovku s názvem Maturita...

<Jay> Neuvěříš mi s čím za mnou přišel bratr.
<Tom> Ten prcek jo, ..povídej ! :D
<Jay> On prej "Hele brácha, když si někdo smaže fejsbůk, tak umře ?"
<Tom> Achjo :D a co si mu odpověděl ?
<Jay> To se vážně musíš ptát ?! :D

Komentář: Facebook je prostě zlo a šíří se mezi čím dál menší děti.. :D

<a> Cus hele mrkni na tuhle stranku :D www.xxx.com
<a> Ses tam videt s cigarem a pivem jak jsme slavili ty tvoje narozky :)
<b> Ano. Podivam se.
<a> Tak co na to rikas?
<b> Ze mi musi Pavel neco vysvetlit!

Komentář: Bohuzel byla kamose matka na jeho pc a bezelo icq :DD

<a> dneska to byla zase komedie ve škole, spolužák strašný blázen do Pána Prstenů, se hádal s učitel, tak si zavolal třídní a hned jak došla tak na ni spolužák:"Vás přivolala moc prstenu?", samozřejmě jsme všichni vybuchli smíchy, tak mu začala nadávat no a pak se ho ptá:"Rozuměls co ti říkám?!" a on:"Rozuměl jsem jenom dvě slova: kraj a pytlík!"

Komentář: maturitní ročník :))

<a> hele, nevis co je s tomem?
<b> Vím já, zkus mu napsat je on-line
<a> to uz sem zkousel a on nic
<b> Vyzkoušej Caps, uslyší tě

Komentář: CapsLock slyší všichni

<1> ty vole já jsem dnes zase strhanej jak šňůra od hajzlu

<a> caues, jeste delas v pizzerce?
<b> Cus, jj, este delam
<a> tak porad, chci si doma udelat pizzu, na kolik stupnu ji mam pect?
<b> No vrch trouby ma 200 °C, spodek 300 °C tak asi 500 °C
<a> ty si lama :D
<b> ??

Komentář: asi si dám rohlík s máslem :))

<a> cau
<b> ahoj
<b> neco noveho? dlouho jsi tu nebyl
<a> to ti reknu :D honza sel se mnou a pritelkyni do mesta
<a> no sli sami ale ja se k nim prisral :D
<b> zname :)
<a> no a ona jestli ji nepuci na cigara tak ji dal pajdu a prej co z toho bude mit tak mu dala pusu na tvar
<a> honza jako ze to je jen za dvacku
<a> tak mu dala jeste dve a sla k trafice :D

<A> Říkala jsem ti, že bratr i ty děláte stejný zvuk, když vás dělám? To nejrozkošnější: íííííííí, ííí
<B> COŽE?!
<A> Lechtám! Sakra, neeee

Komentář: Bratrovi je 8.

<a> dokonce mi ta mlha občas připadala tak hustá, že by se dala krájet
<b> a byl tam rákosníček? :)
<a> no něco mi dost solidně posralo auto, tak třeba to byl rákosníček

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 19 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.