Nejlepší hlášky

<a> mrkame pres webku na kamosku...
<a> a kamos:
<a> ta holka ma knira, tyvole...
<a> a ja:
<a> to je micrak debile...

Komentář: LOLek a BOLek

<Supervivere> oki, vyhlasuju soutez o best Nick a mam prvniho prihlaseneho - na TS se prave joinul Vylyz_mi_me_cokoladove_oko

Komentář: Tu soutez bych fakt udelal...

<a> z jadra se clovek nauci spoustu veci...
<b> napr
<a> napr. kdyz chces znicit CD tak ho dej do toustovace
<b> to se mi bude fakt hodit

Komentář: Film Jádro

-!- Marla__ has joined #Czech
<swamper> narlaa
<swamper> marlaa
<Marla__> re
<swamper> laska mojaa
<swamper> :p
<Marla__> hehe
<Marla__> nejakej rozjarenej ne?:-)
<swamper> query
<swamper> :)
<D-Evil> ee
<D-Evil> nadrzenej
<D-Evil> jak stepni koza :)
<Lenny_> :)))
<swamper> koza je nadrzena?
<D-Evil> swamper : no stepni kozy jsou nadrzeny docela festovne
<swamper> fakt?
<D-Evil> jj
<Lenny_> D-Evil: uz jsi se s nejakou setkal?
<swamper> lol jo
<D-Evil> Lenny_ : dikybohu ne :)
<swamper> a porodila kozatka kombinovany s clovekem
<D-Evil> Lenny_ : jeste jsem v zadny stepi nebyl :))
<D-Evil> swamper : perverzaku
<swamper> D-Evil sam ses perverzak
<swamper> ::)
<Lenny_> :D
<swamper> lol ::)
<D-Evil> Marla__ : vubec se s nim nebav, je to uchyl :)
<swamper> kazdy mame sve uchylky
<swamper> :)
<swamper> ::)
<D-Evil> njn
<Lenny_> :D
<swamper> ja jich mam malo
<swamper> este
<D-Evil> ja flejmim a ty sukas stepni kozy :)
<swamper> lol
<Lenny_> :DDD
<D-Evil> takze jsem na tom jeste dobre :)
<swamper> kdo ma vyssi skore? :))
<swamper> stepni kozy sukaj dobre
<swamper> :p
<D-Evil> ty, protoze jses tim padem zoofil :)
<Marla__> D-Evil: ja se nebojim:-)
<swamper> lol
<swamper> Marla__ nemohla bys mecet jako stepni koza?
<swamper> :))
<D-Evil> Marla__ : ale mela bys :)
<Marla__> mno mecet bych mohla
<swamper> yeah
<swamper> :ú
<swamper> )
<D-Evil> Marla__ : kocka je taky zvire :)
<Marla__> ale obavam se ze by me nekdo umlcel
<Lenny_> swamper si uzije :)
<swamper> Lenny_ :))
<D-Evil> tady je to samej uchyl
<D-Evil> ble :)
<swamper> sex -f koza -anal --to-destination D-Evil
<Lenny_> :D
<swamper> service sex save
<swamper> :pp
<D-Evil> swamper : to tezko, ja sedim na prdeli a dokud nebude obed, tak se nezvednu :)
<swamper> service sex unsave
<swamper> :)
<Lenny_> :DDD
<D-Evil> killall swamper
-!- mode/#Czech [+o D-Evil] by MNV
<swamper> kua
-!- swamper was kicked from #Czech by D-Evil [Terminated]
-!- swamper has joined #Czech
<Lenny_> :D
<swamper> defko
<swamper> :)
-!- mode/#Czech [+v swamper] by Policajt
<D-Evil> jo a kuzelku dostal :)
<D-Evil> spravne :)
<swamper> kuzelku?
<swamper> tywe tady ma opa kazda koza
<swamper> a ja ne
<D-Evil> njn
<Creasser> koza :]
<DOiR> swamper: ja ho taky nemam :)
<swamper> DOiR mwhaha
<swamper> _)
<D-Evil> swamper : to by se ti libilo co, dostat se do stada a zacit radit :))
<D-Evil> nasrat :)

Komentář: takove normalni #czech@EFNet :)

<Ondra> Ahoj. Uz jsi dokoukala ten poslední díl Harryho Pottera?
<Jana> Čus. Byl prostě skvělej. A na netu jsem viděla ten přívěšek alias Znamení relikvií smrti. Asi si ho koupím. :)
<Ondra> Myslíš ten rovnostranný trojúhelník s kružnicí vepsanou a udanou těžnicí, u rovnostranných trojúhelníků zaměnitelnou za osu, přesně půlící kružnici?
<Jana> Cože???
<Jana> Aha. Jo, přesně tenhle.

Komentář: Kámoš studuje geometrii...

<PFanda> Čau potřeboval bych poradit nějakej film
<LukynS> Zkus mě rozesmát
<PFanda> Dobře. Můj fotr měl včera hodinovej průjem a asi ucpal wc.
<LukynS> A co já s tím?
<PFanda> chces se jit podivat??

Komentář: Zkus mě rozesmát je film

16:33 <Student_IT> (status na fb) Přesně zítra v tuhle dobu mi budou u maturit říkat : "Bohužel, neuspěl jste."
18:29 <Učitel> (komentář) Když sis to tak naprogramoval, tak to se nedá nic dělat. Jak si pán přeje.

Komentář: Druhý den to opravdu nedal. :X

<a> potřebuju čůrat...
<b> proč?

<on> si na mě moc mladá, budem spolu chodit až budem od sebe 2 roky
<ona> ale to nejde, mě je 15 a tobě 19 a až mně bude 17 tak tobě bude 21
<on> nene kluci stárnou pomalejš než holky. až tobě bude 17 mně bude 20,5
<ona> takže mě až bude 20 tobě bude 22??
<on> bingo! :D:D
<ona> jupíí :-*. a počkáš na mě do tý doby??
<on> že váháš :D

Komentář: odbarvená blondýna :D:D

<post-o-bot> ===== Otazka 6701/7362 =====
<post-o-bot> VLADA V KTOREJ MOC JE OBMEDZENA NA PAR ALEBO NA NEJAKEHO CLOVEKA JE?
<post-o-bot> Napoveda: **********
<Buddy> kekkei genkai

Komentář: Naruto maniak..

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 19 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.