Nejlepší hlášky

<a> Hey FantomaŠ byl červenej nebo zelenej?
<b> Modrej vole!!! :D :D :D :D :D

<dreamerLukasone> cauky, pořád depka?
<efka> jo a čím dál větší
<dreamerLukasone> jakto?
<efka> ale sem byla v ostravě po obchodech
<dreamerLukasone> ;o) tak já se v tobě nevyznám, diť nákupy jsou pro tebe, jako krabicové víno pro bezdomovce
<efka> no sem si sama nemohla nic koupit takže pak take nakupy nesnašim
<dreamerLukasone> a co jak sme byli s martinem a s barčou v kině, si tam s barčou chodila asy půl hoďky a dobře si věděla že si stejně nic nekoupíš...
<efka> ne to sme nechodily
<efka> to sme jen cele obešly

Komentář: tak jaký je sakra rozdíl v "chodit po obchodech" a "celé to nákupní středisko obejít"

<ona> zvedne mi ted nekdo tu naladu aby mi uz nespadla?
<on> vem na ni push-up-ku
<ona> woe :D

Komentář: :D

<a> aha, takže už se nemusíš učit?
<b> musim
<b> v patek mam algo a v pondeli alge
<a> to bereš hopem
<b> nj
<b> tu algebru taky asi neudelam :)
<a> víš jak jsme začli s tim diablem... tak já teď nemůžu přestat
<b> lol
<b> neco podobnyho sem zazil kdyz jsem zacal onanovat

<a> co znamená věta on mange des plats italiens ou francais tous ensamble a jak na to mám odpovědět?
<b> on rika ze spolu jedli italska a francouzska jidla
<b> no na tohle nemusis asi odpovidat
<a> neceš mi to poslat
<b> ty mas proste vypravet jak se mas
<b> jo ja ti to svoje kdyztak poslu
<a> já to přeložil že se dívá na itala potřísněného krví a že se mu líbí...

Komentář: ale snaží se

<a> Botulotoxín je silný jed, ktorý však v malom množstve pomáha plniť túžbu takmer každej ženy – mať sviežu, žiarivú, mlado pôsobiacu tvár bez vrások, v mieste vpichu preruší spojenie svalu s nervom, čím zamedzí, aby sa mimický sval naďalej zmršťoval. Tým sa koža napína a vrásky sa vyhladia ako šibnutím čarovného prútika.
<b> no napcham si ho na pulky... aby sem tam nemel vrasky jak s*ru

Komentář: názor chalana xD

<Zdenek> čau. hele prosímtě když se tě na psychotestech paj jakou máš ráda barvu, tak jakou mám říct?
<Martina> takovou, jakou mas rad ne?

<Soulkiller> tak co ta hudebka uděláme ji?
<Darkmann> teď?
<Soulkiller> ted. :D
<Darkmann> no tyvole... tak jo, čim začnem?
<Soulkiller> ničim... už mě to přešlo

Komentář: čas 23:07

<on> abf
<on> *baf
<ona> alk
<ona> elk
<ona> *lek

Komentář: překlepy

<a> a máš to v kompu nebo na cd?
<b> v kompu a má to 1,72 GB
<a> počkej chvíli... musím se odpojet
<a> odojit
<a> odpojit :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2034 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2339 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.