Nejlepší hlášky

<Debílek ;-)> už mi neklesá ICQ přestal sem kouřit
<Debílek ;-)> *IQ

Komentář: Před půl hodinou sem vstával :-D

<a> je to mozne? dam si nabijat mobil asi o 3 hodiny nan pozriem, ci uz je nabity a tam stale jedna palicka. pozeram kde je chyba, a ja som tu nabijacku nedala do elektriky :(

<a> Sestro, ty mě tak štveš, že ti dnes asi plivnu do pití a budu tvrdit, že to je pěna.
<b> V tom případě ti do toho tvého smrknu a budu tvrdit, že to je aloe drink.

<Rostik> ale ja tě nepřemlouvam,ty si mi první říkala po 3 dnech jak si smutna že si mě neviděla ty tři dny...tak jsem ti chtěl udělat radost,ale tobě se prostě nechce,tak neřeším
<kikuska> tak to je takove blbe sedet cele odpoledne doma a pak se zvednout a jit ven

Komentář: tak ty vole xD

<a> jak teď 3 týdny chodím o berlích, tak jsem takovej roztržitej... když jdu z pokoje, tak jednou zapomenu mobil, jednou klíče a taky jak jsem tě jednou omylem zamknul. Ale to, že jsi jdu teď vyčistit zuby a až za dveřma si uvědomím, že skáču po jedný noze, protože jsem si zapoměl berle, tak to už je na mě moc! :D

Komentář: koleje

<> hej já už jsem na tom asi fakt špatně...
<kámoš> proč ? :D
<> koukám na hokej a píšu si s kámoškou, strašná fanynka naší repre, má dres, klóbrc a podobný *CENZURA*
<kámoš> a pointa?
<> no nějakej lotyš sejmul našeho Martínka a má asi otřes mozku nebo co a kámoška napsala: to bylo škaredý, bych mu dala doživotní zákaz hrát hokej a já: no počkáme si na killcam...
<kámoš> ty jsi *CENZURA* :D:D

Komentář: pět roků paření call of duty 2 ;)

<a> Ako zvykol som si ze ked je na intraku nuda tak chalanov obcas napadu dobre picoviny ale ze ich napadne hrat baseball s flasu od piva namiesto palky to som fakt necakal :D

<faceless> jgeez: tak to neda takove hry, jako nerikam, ze treba 286 nezvladla antialias... stacilo sehnat rozmazany monitor a mel jsi hardwareovy antialias klidne i 32x

<a> tomas prave vytah z jidla brok :D
<b> co???
<a> uz dokonce dva :D
<b> co??? jaky broky???
<a> 4,5 mm
<a> oloveny
<b> Z JIDLA??? KDE SE TO TAM VZALO???
<a> nejspis ten bazant neumrel starim :)))
<b> to asi nebylo jidlo z eurestu :D :D :D

Komentář: rozhovor s pracujicim zamestnancem nejmenovane firmy aneb clovek nikdy nevi po cem stloustne :o)

<a> weathercast mi pise ze tady je 1 stupen a snehovy prehanky
<a> ale venku nesnezi
<a> :D
<a> doufam
...
<a> coze? v pulce brezna a snezi?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.