Nejlepší hlášky
<Debílek ;-)> už mi neklesá ICQ přestal sem kouřit
<Debílek ;-)> *IQ
Komentář: Před půl hodinou sem vstával :-D
<a> je to mozne? dam si nabijat mobil asi o 3 hodiny nan pozriem, ci uz je nabity a tam stale jedna palicka. pozeram kde je chyba, a ja som tu nabijacku nedala do elektriky :(
<a> Sestro, ty mě tak štveš, že ti dnes asi plivnu do pití a budu tvrdit, že to je pěna.
<b> V tom případě ti do toho tvého smrknu a budu tvrdit, že to je aloe drink.
<Rostik> ale ja tě nepřemlouvam,ty si mi první říkala po 3 dnech jak si smutna že si mě neviděla ty tři dny...tak jsem ti chtěl udělat radost,ale tobě se prostě nechce,tak neřeším
<kikuska> tak to je takove blbe sedet cele odpoledne doma a pak se zvednout a jit ven
Komentář: tak ty vole xD
<a> jak teď 3 týdny chodím o berlích, tak jsem takovej roztržitej... když jdu z pokoje, tak jednou zapomenu mobil, jednou klíče a taky jak jsem tě jednou omylem zamknul. Ale to, že jsi jdu teď vyčistit zuby a až za dveřma si uvědomím, že skáču po jedný noze, protože jsem si zapoměl berle, tak to už je na mě moc! :D
Komentář: koleje
<já> hej já už jsem na tom asi fakt špatně...
<kámoš> proč ? :D
<já> koukám na hokej a píšu si s kámoškou, strašná fanynka naší repre, má dres, klóbrc a podobný *CENZURA*
<kámoš> a pointa?
<já> no nějakej lotyš sejmul našeho Martínka a má asi otřes mozku nebo co a kámoška napsala: to bylo škaredý, bych mu dala doživotní zákaz hrát hokej a já: no počkáme si na killcam...
<kámoš> ty jsi *CENZURA* :D:D
Komentář: pět roků paření call of duty 2 ;)
<a> Ako zvykol som si ze ked je na intraku nuda tak chalanov obcas napadu dobre picoviny ale ze ich napadne hrat baseball s flasu od piva namiesto palky to som fakt necakal :D
<faceless> jgeez: tak to neda takove hry, jako nerikam, ze treba 286 nezvladla antialias... stacilo sehnat rozmazany monitor a mel jsi hardwareovy antialias klidne i 32x
<a> tomas prave vytah z jidla brok :D
<b> co???
<a> uz dokonce dva :D
<b> co??? jaky broky???
<a> 4,5 mm
<a> oloveny
<b> Z JIDLA??? KDE SE TO TAM VZALO???
<a> nejspis ten bazant neumrel starim :)))
<b> to asi nebylo jidlo z eurestu :D :D :D
Komentář: rozhovor s pracujicim zamestnancem nejmenovane firmy aneb clovek nikdy nevi po cem stloustne :o)
<a> weathercast mi pise ze tady je 1 stupen a snehovy prehanky
<a> ale venku nesnezi
<a> :D
<a> doufam
...
<a> coze? v pulce brezna a snezi?