Nejlepší hlášky
<a> čau nezajedeme do klobuk na ameriku?
<b> ok já bych jel
<a> parada jdu na wc zjsiti spje jj?
<b> ok mmnt
<a> z5 co teda? v kolik pojedeme?
...
<b> z5 už
<a> kdes byl tak dlouho mg!!!
<b> letel se, na zastavku na spoje
Komentář: aspon ze ji má u domu...
<Lunix2000> Caw ty maniak
<Lunix2000> Stav online: 5 hodin 34 minut
<Zoe4ever> Blbost som tu od rana
Komentář: ICQ 17:55
<A> no a největšího ču**ka na světě má prej plejtvák obrovský.. až 3,5 metru
<B> to je asi dvakrát tak velikej č***k jako ty ;)
<a> hudbu na PC jsme si původně dělil na složky metalových kapel + pop (ten zbytek)... pak sem si pop přejmenoval na "other"... přišlo mi nevkusné skladovat tam finskou hymnu :D
<Tomshon> ted byl v roomu frajirek, nesla mu spustit instalace 64bit visty
<Tomshon> ten debil stahl iso, winrarem z toho vydojil soubory a vypalil je
<Tomshon> Ale rikal, ze kupuje jen ty nejnovejsi technologie a vi, co dela
<ona> no to máte vědět :-P
<on> proč to vykání?
<ona> nelíbí se vám to? :D
<on> připadám si jak ve škole
<ona> zvykejte si mladíku :-P
<on> když na mě takhle mluvíš, vidím tě jak 60 letou xD
<ona> a jak vypadám?
<on> vrásčitá, šedivá, při řeči ti vyskakuje protéza... mám pokračovat? :-P
<ona> tsss :-D ale jo pokračuj :-)
<on> ...náhrobek... :-P
<ona> ...
Komentář: No co. Tak občas holt nemám náladu xD
<a> caw, našel jsem skvělý rozdíl v dívání se na porn* na CRT a LCD
<b> xD z tebe bude filozof
<b> jaky?
<a> u CRT si můžeš i šáhnout
<b> magore xD
Komentář: zvrhlík!
<a> SAKRA! cekej
<b> co..?
<a> no to me poser
<b> copak?
<a> soused nade mnou prave soupnul z okna telku XD
<b> dyt je pul ctvrty rano :D :D
<a> zas neco defenestroval
<a> ted to byl gauc :D
<b> pokud to za letu neřve je to ok ;D
Komentář: bydlim na ctvrtem patre :D
<a> Uz sem vymyslel plan jak se ho zbavit
<b> Jak ?
<a> Hmm...rekneme ze dem do obchodu a ze pudem az do Tesca to je 5 km pecha to nepude a misto toho pudeme do hospody
<b> aby nešel s vama
<a> V tom případě by to dopadlo stejně jako včera...sem se tam tahl 5 km zbytečně ...
<a> musis mluvit tak presvedcive az si zacne myslet ze podved von tebe
Komentář: neni nad dobrou radu