Nejlepší hlášky

<a> čau nezajedeme do klobuk na ameriku?
<b> ok já bych jel
<a> parada jdu na wc zjsiti spje jj?
<b> ok mmnt
<a> z5 co teda? v kolik pojedeme?
...
<b> z5 už
<a> kdes byl tak dlouho mg!!!
<b> letel se, na zastavku na spoje

Komentář: aspon ze ji má u domu...

<Lunix2000> Caw ty maniak
<Lunix2000> Stav online: 5 hodin 34 minut
<Zoe4ever> Blbost som tu od rana

Komentář: ICQ 17:55

<A> no a největšího ču**ka na světě má prej plejtvák obrovský.. až 3,5 metru
<B> to je asi dvakrát tak velikej č***k jako ty ;)

<a> hudbu na PC jsme si původně dělil na složky metalových kapel + pop (ten zbytek)... pak sem si pop přejmenoval na "other"... přišlo mi nevkusné skladovat tam finskou hymnu :D

<Tomshon> ted byl v roomu frajirek, nesla mu spustit instalace 64bit visty
<Tomshon> ten debil stahl iso, winrarem z toho vydojil soubory a vypalil je
<Tomshon> Ale rikal, ze kupuje jen ty nejnovejsi technologie a vi, co dela

<ona> no to máte vědět :-P
<on> proč to vykání?
<ona> nelíbí se vám to? :D
<on> připadám si jak ve škole
<ona> zvykejte si mladíku :-P
<on> když na mě takhle mluvíš, vidím tě jak 60 letou xD
<ona> a jak vypadám?
<on> vrásčitá, šedivá, při řeči ti vyskakuje protéza... mám pokračovat? :-P
<ona> tsss :-D ale jo pokračuj :-)
<on> ...náhrobek... :-P
<ona> ...

Komentář: No co. Tak občas holt nemám náladu xD

<a> caw, našel jsem skvělý rozdíl v dívání se na porn* na CRT a LCD
<b> xD z tebe bude filozof
<b> jaky?
<a> u CRT si můžeš i šáhnout
<b> magore xD

Komentář: zvrhlík!

<a> SAKRA! cekej
<b> co..?
<a> no to me poser
<b> copak?
<a> soused nade mnou prave soupnul z okna telku XD
<b> dyt je pul ctvrty rano :D :D
<a> zas neco defenestroval
<a> ted to byl gauc :D
<b> pokud to za letu neřve je to ok ;D

Komentář: bydlim na ctvrtem patre :D

<a> Uz sem vymyslel plan jak se ho zbavit
<b> Jak ?
<a> Hmm...rekneme ze dem do obchodu a ze pudem az do Tesca to je 5 km pecha to nepude a misto toho pudeme do hospody
<b> aby nešel s vama
<a> V tom případě by to dopadlo stejně jako včera...sem se tam tahl 5 km zbytečně ...

<a> musis mluvit tak presvedcive az si zacne myslet ze podved von tebe

Komentář: neni nad dobrou radu

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.