Nejlepší hlášky

<a> ty voe... včera sem poprvé lízal holku :-P
<b> jo? a jaký to bylo?
<a> no mazeec... prostě mrtě dobrý...
<b> nechápu co na tom vidíš, je to jenom prochcaný maso :)

<a> Nevies nejaku stranku kde sa daju najst linky na filmy?
<b> lamky?
<a> co?
<b> cucaj?
<a> Co som nejake decko? cucaj si ty :P
<b> warforum?
<a> Ja nechcem Warez!

<a> Čus, hele byl u vás ráno sníh?
<b> A to jako kde?
<a> No jako jestli byl u vás sníh.
<b> Kdo?

<a> Jednou jsem na seznam napsal slovo "Hovno" a zeptalo se mě to:
<a> Hledej "Hovno" ve Zboží » www.zbozi.cz
<a> Celkem nalezených 53 výrobků:
<a> * Hovno bez cenzury - Plenderleith Allan KnihyCZ.cz 53,- Kč
<a> * Hovno sapiens Knihy.ABZ.cz 177,- Kč
<a> * Hovno v dárkovém balení (CB--2059) Ptákoviny - joke 21 99,- Kč

Komentář: :-D Vyhedávače rulez.

<cyner> Liskni_si: no a to prave nevidim..
<mrawenec> to taky nevidim
<Liskni_si> tywe
<cyner> UZ JO! :P
<Liskni_si> vy ste gramly
<cyner> nojono..
<cyner> ja sem debil.. :P
<cyner> uz to vidim.. :P
<mrawenec> jax to udelal?
<cyner> mrawenec: no predstavil si tu mistnost lamo..
<mrawenec> a kua jakou mistnost :PPP

Komentář: drogy jsou spatne, aaaano

<a> dělám referát a potřebuju pomoct, nevíš jakej byl největší PC virus v celé historii?
<b> internet explorer

<a> V obchodě jsem si kupoval nějakou čokoládovou tyčinku...
<a> Takovou tu tureckou, kterých je na trhu desítky...
<a> Zarazilo mě české složení: Bez uměleckých barviv

<b> tak ako sa ti paci na novej skole?
<a> ty vole som tu tyzden a uz prehodnocujem svoje rozhodnutie...
<b> preco? nieco sa stalo?
<a> ále, sedim si tak v aule, cakam na prednasajuceho ked tu zrazu vojde, pozre na vystup z projektora, vstup do notebooku, a opyta sa pritomnych v miestnosti: "Je tu niekto technicky zdatný?"
<b> no a?
<a> ty vole ja som na odbore Aplikovaná Informatika

Komentář: FMFI UK-prednaska pre cely odbor

<a> Zdar, jaky je tvuj oblibeny antivirak?
<b> Are you fucking kidding me?

Komentář: <b> pracuje v AVG

<a> tomu neuvěříš co se mi stalo včera...šli sme se s klukama dívat do hospody na ten hokej, tak než sem vyjížděl z baráku tak sem mámě napsal že jedu na ten hokej, načež mi zavolala a říká:" Tos jel jako do Bratislavy?! :D

Komentář: vyloženě matka, která ví o každém kroku svého dítěte

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.