Nejlepší hlášky

<a> mně se hlavně nelíbí ty čivavy a takové vzteklé uštěkané potvory :D
<b> to nejsou psi, ale jenom doplněk módy podle mě... například takový bulldog. To je hnusný pes... u něj nikdy nevíš, jestli zrovna hladíš prdel nebo hlavu :D

<a> Tak co, jaký jsem byl ?
<b> Kdyby tě viděl tvůj táta houslista.. Ten se musí chudák v hrobě otáčet.
<c> Pohyb je zdraví ! V každém věku..

Komentář: Po vystoupení <a> byl účinkující.

<a> prejže mezinárodní den čísla pí
<a> to je zas nějaká 3,14čovina

<a> shanim nejaky ovoce na E? vite nekdo???
<b> ementál?

<K> Nooo.. stejně i když mi bude osmnáct tak je to nahovno..
<K> Nekouřím, nepiju..
<K> Zatím ani neřídím..
<K> Tak coooo... akorát budu mít dražší jízdné.

<a> proč ženský v první řadě čumí na vzhled a až pak na výkonnost (tak je to se všim)
<a> a pak si mam vrznout ty vole...

<petris> hmmm, dneska mi PPL přiveze HDD 1Tera takže super :)
<dave> jo jo taky se musím podívat co PPL prodávají :)
<richi> hmm, :DD
<petris> :DDD:DDD

Komentář: Ten nás složil :DDD

<a> Ahoj tak skoda jen ze si se neozval cekal jsem na to jak si slibil a uz te mam plne zuby jestli si myslis ze jsem na tobe zavisli tak se pletes delej si co chces osud je osud nepotrebuji te jinak jsem prestal kourit cigarety jist maso prestal kourit travu a dostal dalsi silu a posveceni a takovy neverci jako ty tak ty brzo chcipnou a uz je nikdo nezapne. S bohem.
<b> Ahoj je chvalyhodny, ze jsi do novyho roku prisel s novymi predsevzetimi a snazis je se dodrzet, co ale nechapu je to, ze kdyz jsi se vsim prestal, proc jsi zacal s halucinogeny? ;o)

<a> mi od tebe ted přišla SMSka "taky ti nejde net ??"
<b> tu sem ti posilal podivam se kdy....15:32
<a> ja ji mam 21:42 ... to sou ty poštovní holuby fakt rychlí

<a> si odpil a skoro ho roztrhlo.. pyce, ta ohniva voda ma gule!
<b> ked otvorim dedovu palenku, tiez budem asi pisat taketo msgs. dedo je 9 rokov po mramorom, jeho flasa stale neotvorena a to ju palil minimalne 3 roky pred deadlinom..

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.