Nejlepší hlášky

<CooL_DA> cau mas doma nejakou flashku?
<Mushaq> jasne... mam tady sedmicku vodky a vinec
<CooL_DA> ty jsi pi*a... xD

Komentář: když máte kamarády notoriky

<a> jsem zvyklá, že se omlátim o všecko, kolem čeho projdu
<a> ale tohle je moc
<a> jsem chtěla přepnout TV na Novu a málem jsem se přizabila o ovladač na zemi
<a> nicméně jak jsem se zvedla, tak koukám, že jsem to tim jumpem přepla .D

Komentář: Vše má své plusy... :)

<a> zirej ten koment: Joo Zelenka je nejlepsi konecne se Cesi prosazuji nejen jako prostitutky v Prison Break
<a> pekne me tim nakrkli
<b> Proč?
<a> cesky jako prostitutky v Prison Breaku
<b> Já nevím co to je.
<a> Prison Break nebo prostitutka?

Komentář: <b> uz ma obcanku

<Petr> Budu rád, když se něco stane, aby se to tam objevilo.
<Adam> lol
<Petr> Sakra, jsou Vánoce woe
<Petr> A mám v sobě flašku ginu

Komentář: Když se nedaří složit větu

<a> ahoy
<b> došel jsem teď jak zvíře z hopůdky takže stručně kdo si a co chceš?
<a> Ahoy jsem Bára, chci si popovídat
<b> Paříš CoD 2???
<a> ne
<b> tak si nemáme o čem povidat, bye

Komentář: tak co s ní no XD

<ona> Tam t we... voda tak -10 °C...
<ona> bo aspon -15 °C

Komentář: Vecer po Titanicu

<Members1> kurwa, proč mi pořád pracuje hdd když jsem mu nic nezadal...

Komentář: Workoholik asi

<VeronikaKocicova> Ahojky nechceš pokecat "o všem..."
<VeronikaKocicova> ???
<JakubKalab> a videlas SVOJI fotku?
<VeronikaKocicova> jooo jooo, tak ahoj... :(
<JakubKalab> čau

Komentář: sem čuměl jak puk :D -> lide.cz

<ona> to jsou idioti :D
<ona> <a> Dneska je venku nádherně. Až přijdu domů ke compu tak si otevřu okno.
<ona> to já taková nejsem...
<ona> já bych si odnesla noťas na balkón :D

<kissofdeath> vis jakych je nejhezcich osm pismenek?
<Jakub> "seru na to"?
<kissofdeath> ani ne čeče
<Jakub> tak "miluju te"?
<Jakub> coz ja tebe ano

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.