Nejlepší hlášky
<CooL_DA> cau mas doma nejakou flashku?
<Mushaq> jasne... mam tady sedmicku vodky a vinec
<CooL_DA> ty jsi pi*a... xD
Komentář: když máte kamarády notoriky
<a> jsem zvyklá, že se omlátim o všecko, kolem čeho projdu
<a> ale tohle je moc
<a> jsem chtěla přepnout TV na Novu a málem jsem se přizabila o ovladač na zemi
<a> nicméně jak jsem se zvedla, tak koukám, že jsem to tim jumpem přepla .D
Komentář: Vše má své plusy... :)
<a> zirej ten koment: Joo Zelenka je nejlepsi konecne se Cesi prosazuji nejen jako prostitutky v Prison Break
<a> pekne me tim nakrkli
<b> Proč?
<a> cesky jako prostitutky v Prison Breaku
<b> Já nevím co to je.
<a> Prison Break nebo prostitutka?
Komentář: <b> uz ma obcanku
<Petr> Budu rád, když se něco stane, aby se to tam objevilo.
<Adam> lol
<Petr> Sakra, jsou Vánoce woe
<Petr> A mám v sobě flašku ginu
Komentář: Když se nedaří složit větu
<a> ahoy
<b> došel jsem teď jak zvíře z hopůdky takže stručně kdo si a co chceš?
<a> Ahoy jsem Bára, chci si popovídat
<b> Paříš CoD 2???
<a> ne
<b> tak si nemáme o čem povidat, bye
Komentář: tak co s ní no XD
<ona> Tam t we... voda tak -10 °C...
<ona> bo aspon -15 °C
Komentář: Vecer po Titanicu
<Members1> kurwa, proč mi pořád pracuje hdd když jsem mu nic nezadal...
Komentář: Workoholik asi
<VeronikaKocicova> Ahojky nechceš pokecat "o všem..."
<VeronikaKocicova> ???
<JakubKalab> a videlas SVOJI fotku?
<VeronikaKocicova> jooo jooo, tak ahoj... :(
<JakubKalab> čau
Komentář: sem čuměl jak puk :D -> lide.cz
<ona> to jsou idioti :D
<ona> <a> Dneska je venku nádherně. Až přijdu domů ke compu tak si otevřu okno.
<ona> to já taková nejsem...
<ona> já bych si odnesla noťas na balkón :D
<kissofdeath> vis jakych je nejhezcich osm pismenek?
<Jakub> "seru na to"?
<kissofdeath> ani ne čeče
<Jakub> tak "miluju te"?
<Jakub> coz ja tebe ano