Nejlepší hlášky
<a> Můj sexuální život je jako moje Porsche. Nemám ho.
<b> Platí to i naopak? Když to první mám, budu mít i Porsche?
<úvod> Den po zápase barcelony s plzní ve španělsku.
<já> tvl nějaký hlupák mi prodal lístky do španělska na plzen za 6 kil, to bude mazec fakt se těšim
Komentář: tak jde to
<Tomas> no sem zvedavej letos na skolu, snad to pujde dobre:)
<Tomas> to je poprve co jsem ve 3. rocniku :)
<on> vies co je blbe? ze muz smie zmlatit zenu iba jeden den v roku :) inac to musi robit nelegalne :)
<ona> ty si odporny!!!
<ona> opovaz sa ma len raz dotknut...
<on> ja sa ta rad dotykam...
<ona> ja viem, myslim zbit ma alebo tak
<on> aj take sa ti obcas paci :D
Komentář: niet co dodat. velka noc 4 ever
<Elusive> tak jsem ted zjistil, ze antispam na centrum.cz funguje docela spolehlive. otevrel jsem spam koš a jako první položka tam byla: News from Microsoft
<Cendansr> hoď to na lamera
Komentář: Konečně potěšující zprávy... :-)
<a> Máš rada Homera?
<b> Áno, páči sa mi jeho dielo Iliada a Odysea a celkovo opis priebehu trójskej vojny.
<a> Ale ja som myslela Simpsona. :D
<a> Já se neperu... Já jsem... No jak se řekne ateista v tomhle směru???
<b> pacifista?
<Dyl> Google: "jak se diva autorsky zakon na cover verze?"
<Dyl> a 7. vysledek shora: "Jaderné reaktory IV. generace"
<Fraktalni drtic odpadu> tak to se na ne diva asi hodne prisne
<on> ...po ctvrtem se mi ztrati kodek na vyssi kvalitu obrazu a zacnu videt vsechno rozmazane...
<on> po sestem se mi ztrati dalsi kodek a zacine se mi rozbihat obraz a zvuk...
<on> a po desatem zacnu litovat toho, ze nemam kodek, ktery mi automaticky nacitat titulky...
Komentář: Ajťák popisuje učínek piva ns svůj organismus
<a> Vcera sem videl fakt nechutnou vec na internetu.
<b> Jakou?
<a> Nejaka zenska to delala s konem a se psem a po deviti mesicich to porodila.
<b> a co z toho bylo?
<a> TY!!!!!!!!