Nejlepší hlášky

<a> Můj sexuální život je jako moje Porsche. Nemám ho.
<b> Platí to i naopak? Když to první mám, budu mít i Porsche?

<úvod> Den po zápase barcelony s plzní ve španělsku.
<> tvl nějaký hlupák mi prodal lístky do španělska na plzen za 6 kil, to bude mazec fakt se těšim

Komentář: tak jde to

<Tomas> no sem zvedavej letos na skolu, snad to pujde dobre:)
<Tomas> to je poprve co jsem ve 3. rocniku :)

<on> vies co je blbe? ze muz smie zmlatit zenu iba jeden den v roku :) inac to musi robit nelegalne :)
<ona> ty si odporny!!!
<ona> opovaz sa ma len raz dotknut...
<on> ja sa ta rad dotykam...
<ona> ja viem, myslim zbit ma alebo tak
<on> aj take sa ti obcas paci :D

Komentář: niet co dodat. velka noc 4 ever

<Elusive> tak jsem ted zjistil, ze antispam na centrum.cz funguje docela spolehlive. otevrel jsem spam koš a jako první položka tam byla: News from Microsoft
<Cendansr> hoď to na lamera

Komentář: Konečně potěšující zprávy... :-)

<a> Máš rada Homera?
<b> Áno, páči sa mi jeho dielo Iliada a Odysea a celkovo opis priebehu trójskej vojny.
<a> Ale ja som myslela Simpsona. :D

<a> Já se neperu... Já jsem... No jak se řekne ateista v tomhle směru???
<b> pacifista?

<Dyl> Google: "jak se diva autorsky zakon na cover verze?"
<Dyl> a 7. vysledek shora: "Jaderné reaktory IV. generace"
<Fraktalni drtic odpadu> tak to se na ne diva asi hodne prisne

<on> ...po ctvrtem se mi ztrati kodek na vyssi kvalitu obrazu a zacnu videt vsechno rozmazane...
<on> po sestem se mi ztrati dalsi kodek a zacine se mi rozbihat obraz a zvuk...
<on> a po desatem zacnu litovat toho, ze nemam kodek, ktery mi automaticky nacitat titulky...

Komentář: Ajťák popisuje učínek piva ns svůj organismus

<a> Vcera sem videl fakt nechutnou vec na internetu.
<b> Jakou?
<a> Nejaka zenska to delala s konem a se psem a po deviti mesicich to porodila.
<b> a co z toho bylo?
<a> TY!!!!!!!!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.