Nejlepší hlášky
<a> Jak si včera dopadla s Petrem?
<b> ??
<a> :) Povídej
<b> Já ti písnu až se Jakub vzbudí a odjede domů.
Komentář: rande na slepo
<a> Beru zbran Ramba
<a> M60!
<b> nene, zbran Ramba je dual M60.
<a> Ok, beru pul zbrane Ramba.
Komentář: CoD4
<a> Je až nemožné co lze dostat za poznámku : <a> zapomněl koupit náboje, čímž způsobil ztracení bomby.
Komentář: Ach ta škola !
<a> Tohle jsem nežral.
<a> Lítá mi tu moucha
<b> a?
<c> a co je na tom divnyho?
<b> už to nehul
<a> Moucha... V ZIMĚ
<c> no a?
<b> a?
<c> me tady litaj dokonce i v lete :)
<b> to je naprosto normální
<b> :D
<a> Ale kurva já už ji 2× zabil a furt tu je!
<c> uz si ty sracky nepichej :D
<b> (nod)
<c> teda aspon z moji zkusenosti zabity muchy nelitaj
<a> Třetí zásah
<c> a?
<a> Integrovala se do obalu česko-anglickýho slovníku
<c> :D:D
<a> Hejbe křídlem.
<b> zajímavější by bylo kdyby se "implodovala do slovniku"
<a> Implodovala?
<b> sama do sebe ve slovníku
<a> Ta integrace byla dvoustranná.. Jedna část šla do stropu.
<b> dobře, už si to taky nevezmu ... máš holt kvalitní matroš
<a> ja chcu aby si mi dala
<a> ...polívku ale aj to druhý xD
<b> aj to druhý? myslíš maso s bramborama?
<a> tak třetí :D
<a> LOL
Komentář: S kamoskou xD
<a> tak jak dneska bylo ve škole?
<b> zase sis válel šunky doma co? no ve škole to ušlo, akorát sem trochu vylepšil naši tělocvičnu =\
<a> ??
<b> sme začali s basketballem, každý si měl vzít míč postavit se ke koši a zkusit se trefit
<a> nechápu, co se na tom dá jako zmrvit?
<b> mně se nechtělo spěchat tak sem si pro míč došel až jako poslední, ale všechny koše už byly obsazené, tak si říkám, no nic snaha byla, si aspoň budu házet o zeď
<b> tak si chvíli házím a najednou křup, míč zůstal z půlky zaraženej ve zdi O_o, teďka je tam lochna jak vrata...
<a> omg =D, hezký no, ale klídek, toho si nikdo nevšimne =D
<b> njn, ale to neni celý...
<a> nepokračoval si, že ne? ^^
<b> ne to ne, ale sem se nasral a ten pitomej míč nakopl že přeletěl polovinu tělocvičny kde se "dotkl" stropu a rozflákal světlo =DD
<a> no počkej, dyť ty světla maj tu ochranou klícku ne?
<b> ani to mu nepomohlo...
<a> Já myslela, že wifina je to, když se k netu připojíš třeba ve škole...
<b> Ano, to jo. Ale ta anténka musí mít určité pokrytí signálu.
<b> Vysvětlím ti to na názorném příkladě:
<b> Když čůráš ve stoje jako kluk, tak pochčiješ určitý okruh kolem sebe.
<b> No, a když někdo projde kolem tebe, je pochcaný, ale když uteče za tvou chcací rovinu, kde ty už nedochčiješ, tak je v suchu. A teď si představ, že ty jsi anténa a moč je internet.
<a> Aha, ale jak to souvisí s elektřinou? Jakože když už nemáš co chcát, tak je to jakoby došla elektřina?
<b> Ano.
<a> Ale internet není moč, takže defakto nedojde... nebo jo?
<Zuzinka> bodejt by jo kdyz zadny valsy uz nemas :-D
<Kaspi39.pce> mám
<Kaspi39.pce> :-D sakra mám
<Zuzinka> sem si nak evsimla teda :-D
<Kaspi39.pce> :-D :-D :-D si kup brýle
<Zuzinka> a ty paruku :-D
<Kaspi39.pce> ani nápad :-D
<Zuzinka> sis mel ty vlasy nechat :-D
<Kaspi39.pce> jen sem si je zkrátil :-D
<Zuzinka> az upe zmizely co :-D
<Kaspi39.pce> ale prdlajs
<Zuzinka> sem to vudela na ty fotce... teda spis sem zadny vlasy nevidela
<Kaspi39.pce> kecko
<Kaspi39.pce> se vyfotim ještě jednou
<Zuzinka> ne ze si tam ty vlasy ted nalepis
<Kaspi39.pce> :-D :-D :-D :-D
<Harry2006> cau
<kecipep> zdar
<Harry2006> cetl jsi sk mail
<kecipep> jj
<kecipep> peknej
<Harry2006> potreboval jsem neco abych mel koho postavit zejtra
<Harry2006> a za 17M to ujde
<Harry2006> protoze dnes se na marodku pridal dulik tak mam jen 1 att
<Harry2006> protoze nornmalne hraje rymarz a ufarte a nahradnik je dulik (pokud neni v zaloze) a dutina ale zdravej je jen ufarte
<Harry2006> nasadim do obrany sevinkyho s jednodennim drobnym zranenim
<Harry2006> zkusim taktiku 4-5-1
<kecipep> zkus 2-3-8
<Harry2006> coze???
<Harry2006> to je 13 hracu plus golman
<kecipep> šak jo, si nakoupil, ne?
<Harry2006> a jak do zapasu postavm 14 hracu?
<kecipep> tys byl na logiku dycinky lepsi nez ja
<Harry2006> ja jedinou radu co mam ok je zaloha i kdyz dulik chybi
<kecipep> pujc si kulika
<Harry2006> si byl nekde ne?
<kecipep> jj
<kecipep> v globu
<Harry2006> ale pit ne?
<Harry2006> vis jak mam tu otocnou taktiku s 2 kridlama a 3 att?
<kecipep> jo
<kecipep> s timhle ale vyhrát nemůžeš
<Harry2006> tak ji predelam tak ze necham jen prostredniho att a kridla a misto tech 2 att pridam 1 defa a 1 defmida
<kecipep> a co jednoho delfina?
<kecipep> tak čau, odjíždím na žižkov
<kecipep> dík za pokec
<Harry2006> ???
Komentář: na kamosove ICQ (kecipep) byla misto kamose jeho sestra
<a> mmmt...
<b> ok
...
<b> co si delal 10 minut?
<a> mno... honil sem mušáka :D
<b> coze?
<a> no je to tak... furt me tu bzucela
<b> a jak to dopadlo?
<a> no nedohonil... byl moc malej...
<b> wtf?
Komentář: zlaté české dvojsmysly...