Nejlepší hlášky
<jana> hele, myslis, ze kdyz jsem pred trema dny mela „nehodu“ a uz jsem to dostala, ze by to mohlo bejt v pohode?
<pavla> no, podle toho, jakou mas pojistovnu a jestli jsi vyplnila dobře vsechny papiry…
<jana> ty vole, nee dopravni nehodu!
Komentář: Nechráněný styk
<a> Dobre rano :-) jakpak ses vyspal?
<b> dobré dobré... nic moc hele zase jsem vstával v 7!!!
<a> proc to delas?
<b> to samo... zdál se mi sen, kde jsem nakonec zabil nějaký dva zlořády, kteří byli předtím neviditelní a vzbudil jsem se..
<a> "Quest complete" nejspíš :-D
Komentář: Co dodat... :-)
<a> Ještě jednou s tím facebookem. Najděte mi fotku, kterou chcete, abych nahrál. Klikněte na tu fotku pravým a klikněte na Zobrazit obrázek. Nahoře v adrese vám vyjede nádherná adresa, která bude končit *.jpg, png, gif - tak prosím vás, buďte trošku chytřejší. :)
<b> C:\Program Files\World of Warcraft\Screenshots\WoWScrnShot_060910_134652.jpg
<on> Já používám obě ruce, když kreslím, takže si hlavu nemůžu podpírat
<ona> obě? =-O
<on> Nemám dvě tužky, ale natáčím si papír
<ona> já si papír natáčím, jen když dělám kruh
<ona> To byl očistec udělat myší kruh (v koncovém efektu šitatej)
<on> Kruh udělám z napojovaných čar, troufnu si tvrdit, poměrně slušnej, ale musím otáčet .)
<on> myší kruh?
<on> co to je?
<ona> no myší u počítače
<ona> xD
<on> *ROFL* já su vůl
Komentář: Holt ten správnej význam někdy nenapadne jako první :)
<a> Zdarec, hele jsem dneska naštval doktorku
<b> Čus, jak?
<a> No prostě../ má doktorka je taková důkladná... a víš co... furt nějaký otázky znáš to ne... a ted se mě zeptala "A varlata tě nebolí?" a já jsem jí řekl "Co to je?" ta tam na mě tak čuměla :-)
<a> zjistil jsem jednu vec
<b> jakou?
<a> ze burza je jako zenska, bud te dostane na vrchol, nebo uplne vysaje :))
<a> dal jsem crit 1024 za shaca ale nemam to jak dokazat...
<b> já dal 2500 crit s caitlyn taky nemám jak dokázat ^^
<c> Jednou sem dal takový crit že sem probořil texturu, a protivníkovy shořelo pc, ale nemám to jak dokázat..:)
<a> Aký je rozdiel medzi Justinom Bieberom a Lady Gaga ?
<b> tak to teda fakt neviem :D
<a> Jeden z nich má gule a Bieber to nieje.
Komentář: hold :D keď niekto "miluje" biebera
<ona> já bych s tebou asi nevydrzela ani týden.. :D:D
<on> proč?:D
<ona> ja nevim :D:D to by proste byla hadka sex hadka sex hadka sex... :D:D hm.. kdyz to tak vidim tak to vlastne neni tak spatný.. :D:D
<on> a ted si jeste em že já se nehádám....hm:D
<ona> hmm.. :D:D sex..sex..sex..sex... jo to by asi slo :D:D to bych ten tejden i vydrzela.. :D