Nejlepší hlášky

<jana> hele, myslis, ze kdyz jsem pred trema dny mela „nehodu“ a uz jsem to dostala, ze by to mohlo bejt v pohode?
<pavla> no, podle toho, jakou mas pojistovnu a jestli jsi vyplnila dobře vsechny papiry…
<jana> ty vole, nee dopravni nehodu!

Komentář: Nechráněný styk

<a> Dobre rano :-) jakpak ses vyspal?
<b> dobré dobré... nic moc hele zase jsem vstával v 7!!!
<a> proc to delas?
<b> to samo... zdál se mi sen, kde jsem nakonec zabil nějaký dva zlořády, kteří byli předtím neviditelní a vzbudil jsem se..
<a> "Quest complete" nejspíš :-D

Komentář: Co dodat... :-)

<a> Ještě jednou s tím facebookem. Najděte mi fotku, kterou chcete, abych nahrál. Klikněte na tu fotku pravým a klikněte na Zobrazit obrázek. Nahoře v adrese vám vyjede nádherná adresa, která bude končit *.jpg, png, gif - tak prosím vás, buďte trošku chytřejší. :)
<b> C:\Program Files\World of Warcraft\Screenshots\WoWScrnShot_060910_134652.jpg

<on> Já používám obě ruce, když kreslím, takže si hlavu nemůžu podpírat
<ona> obě? =-O
<on> Nemám dvě tužky, ale natáčím si papír
<ona> já si papír natáčím, jen když dělám kruh
<ona> To byl očistec udělat myší kruh (v koncovém efektu šitatej)
<on> Kruh udělám z napojovaných čar, troufnu si tvrdit, poměrně slušnej, ale musím otáčet .)
<on> myší kruh?
<on> co to je?
<ona> no myší u počítače
<ona> xD
<on> *ROFL* já su vůl

Komentář: Holt ten správnej význam někdy nenapadne jako první :)

<a> Zdarec, hele jsem dneska naštval doktorku
<b> Čus, jak?
<a> No prostě../ má doktorka je taková důkladná... a víš co... furt nějaký otázky znáš to ne... a ted se mě zeptala "A varlata tě nebolí?" a já jsem jí řekl "Co to je?" ta tam na mě tak čuměla :-)

<a> zjistil jsem jednu vec
<b> jakou?
<a> ze burza je jako zenska, bud te dostane na vrchol, nebo uplne vysaje :))

<a> jde ti net?

Komentář: Jsi doma? Zijes? Spis? Jsi tu?

<a> dal jsem crit 1024 za shaca ale nemam to jak dokazat...
<b> ‎já dal 2500 crit s caitlyn taky nemám jak dokázat ^^
<c> Jednou sem dal takový crit že sem probořil texturu, a protivníkovy shořelo pc, ale nemám to jak dokázat..:)

<a> Aký je rozdiel medzi Justinom Bieberom a Lady Gaga ?
<b> tak to teda fakt neviem :D
<a> Jeden z nich má gule a Bieber to nieje.

Komentář: hold :D keď niekto "miluje" biebera

<ona> já bych s tebou asi nevydrzela ani týden.. :D:D
<on> proč?:D
<ona> ja nevim :D:D to by proste byla hadka sex hadka sex hadka sex... :D:D hm.. kdyz to tak vidim tak to vlastne neni tak spatný.. :D:D
<on> a ted si jeste em že já se nehádám....hm:D
<ona> hmm.. :D:D sex..sex..sex..sex... jo to by asi slo :D:D to bych ten tejden i vydrzela.. :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.