Nejlepší hlášky
<a> Sloboda je, keď môžeš pozerať porno na reprákoch.
Komentář: alebo život s rodičmi ťažký je.
<a> ten soubor není .css ale .html, je to velká chyba ?
<b> to je asi jako by ses mě zeptal jestli je chyba když ti při výměně kola zbyli dva šrouby..
<a> a to je chyba ?
Komentář: je ?
<a> Už jsem vymyslel taktiku, jak se dostat na tu školu, i když se tam hlásí 600 lidí.
<b> Jak?
<a> Všechny před vchodem postřílím a samotnýho mě už vezmou ne?
<b> Tak leda do basy, vole! :-D
<DívkaA> Brou :)*
<DívkaA> a mysli na mě ve sprše :))
<ChlapeB> Ve sprše myslím jen na hezké věci :P
<a> Pokeca nejaQy chlapceq? aj s foto. 15-19= :)
<b> -4
<a> čo?
<b> Mala si tam napísané 15-19= :D tak som ti pomohol :D
<a> :D - až :D
Komentář: Ach rozmaznané dievčatká.
<a> a jeste by to chtelo vymyslet naky dobry zaver, a zduraznit nasi snahu..
<b> co třeba tohle:
<b> Následující plány se budeme snažit vyřešit v závislosti na našem dalším studiu zatím jsou to pouhé vize, ale budeme pracovat s maximálním nasazením abychom jednoho dne dotáhli tento program k dokonalosti. Nebudeme jíst nebudeme spát a jediné čemu se budeme věnovat bude tento náš projekt do ZPI a i přesto že víme že to pro nás bude složité a obtížné i přesto že nás naše rodiny zatratí i přes to že to možná bude to poslední co na tomto světě vykonáme i přesto všechno se budeme snažit a jednoho dne až tento program spatří světlo světa pro nás slunce zase vyjde a my budeme již navždy volní.
<a> drsne ty, :D
Komentář: Zadání projektu do Zpracování Informací..
<a> ako sa máš?
<b> ale dá sa
<a> boha tu ale leje a ako je u teba?
<b> čo myslíš :)?
Komentář: Sused o dom dalej
<a> ahojky jsem z5 no tak kde jsme to skoncili lasi
<b> ...
<a> co...
<b> ...
<a> no tak kde jsme to prestali s tou konzervaci
<a> hmmm???
<b> mno nwm jak ty ale ja uprednostnuju konverzaci... u ni se clovek tolik nenadre :)
<a> ???
<a> jaj sem ja ae krava :)
<b> poprve co s tebou plne souhlasim :)
Komentář: vždycky sem si přál konzervovat :)
<a> otazka na teba, ja som si potahal zbrane a vselico ine a ked spravim server a niekto sa konektne tak to bude mat aj on?
<a> jedna sa o CS
<b> aha vysvetlim ti to takto...
<b> kupis kopu oblecenia a das si to do svojho satnika a oznacis si oblecenie cislami a povies kamosovi ze nech oblecie oblecenei cislo 5 napr... myslis ze bude mat take iste ako ty?
Komentář: niekedy to nechapem :) podobne jednemu vtipu ;)
<a> hele da se nak omezit prilisna hlasitost kolecka na te mysi... je to hrozne hlasite...
<b> nepouzivej ho.
<b> nebo si strc ruku s mysi pod polstar....
Komentář: dobrá rada nad zlato