Nejlepší hlášky

<a> Sloboda je, keď môžeš pozerať porno na reprákoch.

Komentář: alebo život s rodičmi ťažký je.

<a> ten soubor není .css ale .html, je to velká chyba ?
<b> to je asi jako by ses mě zeptal jestli je chyba když ti při výměně kola zbyli dva šrouby..
<a> a to je chyba ?

Komentář: je ?

<a> Už jsem vymyslel taktiku, jak se dostat na tu školu, i když se tam hlásí 600 lidí.
<b> Jak?
<a> Všechny před vchodem postřílím a samotnýho mě už vezmou ne?
<b> Tak leda do basy, vole! :-D

<DívkaA> Brou :)*
<DívkaA> a mysli na mě ve sprše :))
<ChlapeB> Ve sprše myslím jen na hezké věci :P

<a> Pokeca nejaQy chlapceq? aj s foto. 15-19= :)
<b> -4
<a> čo?
<b> Mala si tam napísané 15-19= :D tak som ti pomohol :D
<a> :D - až :D

Komentář: Ach rozmaznané dievčatká.

<a> a jeste by to chtelo vymyslet naky dobry zaver, a zduraznit nasi snahu..
<b> co třeba tohle:
<b> Následující plány se budeme snažit vyřešit v závislosti na našem dalším studiu zatím jsou to pouhé vize, ale budeme pracovat s maximálním nasazením abychom jednoho dne dotáhli tento program k dokonalosti. Nebudeme jíst nebudeme spát a jediné čemu se budeme věnovat bude tento náš projekt do ZPI a i přesto že víme že to pro nás bude složité a obtížné i přesto že nás naše rodiny zatratí i přes to že to možná bude to poslední co na tomto světě vykonáme i přesto všechno se budeme snažit a jednoho dne až tento program spatří světlo světa pro nás slunce zase vyjde a my budeme již navždy volní.
<a> drsne ty, :D

Komentář: Zadání projektu do Zpracování Informací..

<a> ako sa máš?
<b> ale dá sa
<a> boha tu ale leje a ako je u teba?
<b> čo myslíš :)?

Komentář: Sused o dom dalej

<a> ahojky jsem z5 no tak kde jsme to skoncili lasi
<b> ...
<a> co...
<b> ...
<a> no tak kde jsme to prestali s tou konzervaci
<a> hmmm???
<b> mno nwm jak ty ale ja uprednostnuju konverzaci... u ni se clovek tolik nenadre :)
<a> ???
<a> jaj sem ja ae krava :)
<b> poprve co s tebou plne souhlasim :)

Komentář: vždycky sem si přál konzervovat :)

<a> otazka na teba, ja som si potahal zbrane a vselico ine a ked spravim server a niekto sa konektne tak to bude mat aj on?
<a> jedna sa o CS
<b> aha vysvetlim ti to takto...
<b> kupis kopu oblecenia a das si to do svojho satnika a oznacis si oblecenie cislami a povies kamosovi ze nech oblecie oblecenei cislo 5 napr... myslis ze bude mat take iste ako ty?

Komentář: niekedy to nechapem :) podobne jednemu vtipu ;)

<a> hele da se nak omezit prilisna hlasitost kolecka na te mysi... je to hrozne hlasite...
<b> nepouzivej ho.
<b> nebo si strc ruku s mysi pod polstar....

Komentář: dobrá rada nad zlato

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.