Nejlepší hlášky

<a> docela dobrá disco co včera
<b> ani ne
<b> dostal sem do huby
<a> cože
<a> OMG od koho
<b> už sem šel domů a venku si mě jen tk odchyt ****** a trošku mi upravil fasádu
<b> naštěstí sem byl umrtven alkoholem tk sem nic necejtil
<b> ae ted me bolí huba a nos jako svině
<a> ou
<b> naštěstí to není z venčí poznat tkže na to máti nepřišla
<b> hlava mě ráno bolela jako střep ae nevim jestli to je tim jak mi do ní kopal nebo tím chlastem

Komentář: Spolužačka si stěžuje na ICQ, že ji otravují úchyláci

<a> Hele, máš tam někde po ruce mámu?
<b> stoji asi 5 metru ode me, proc?
<a> zeptej se ji jak mam udělat osmaženou strouhanku :D
<b> to se nemusim ptat, vezmu panvicku hodim tam strouhanku a osmazim ji

Komentář: dík

<Bad-Petr> víš...
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ..
<Ives> ??
<Bad-Petr> in progress..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ...
<Bad-Petr> ...
<Bad-Petr> ....
<Bad-Petr> .....
<Bad-Petr> .....
<Bad-Petr> ......
<Bad-Petr> .......
<Bad-Petr> loading complete
<Bad-Petr> start screening
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> complete..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> co bych chasdajsnfj9984§ůlP4
<Bad-Petr> ERROR 401

<Marthy> víš proč je nám naše matka tak drahá? :)
<Marthy> protože v jejím věku už má svou historickou hodnotu :D
<Marthy> takže je nám HODNĚ drahá :D

<subber> jj
<subber> jdu se vychcat, cekej
<subber> zpet
<DjRaines> no jako nechci nic rikat, ale vychcanej ses uz dost co vim ja

Komentář: ta mladež

<Feel It> http://***.com/index.htm
<Chevy> moc prace klikat na link
<Feel It> hmmmmm
<Chevy> najdi mi neco lehciho
<Feel It> mam ti tam dojit a zmacknout???
<Chevy> ne moc prace te videt

Komentář: :D :D liny clovek

<lmanik> propichava tu lidi nozem v bufetu
<lmanik> von byl jednu nality a pichl tam 200 gb borca do nohy
<lmanik> jeziis
<lmanik> kb
<lmanik> kg

Komentář: IT deformace

<a> Co za to chceš?
<b> Spát u vás v pokoji.
<a> Ok je tu jedna volná postel.
<b> To je mi fuk, budu spát ve vaší, s kým asi? :-D
<a> S peřinkou...
<b> hm... a dál?
<a> s polstářkem...
<b> A dál?
<a> s prostěradlem
<b> Dál?
<a> s Kubou
<b> NE!!!

Komentář: 2 dívky versus 150 kluků... to ja pakt život na intru veselej...

<scr|Righti> bych ji rek at da duel
<scr|Righti> ze dyz wyhraju tak mi dluzi noc
<scr|wIz4> no vole
<scr|wIz4> a pak pri ty noci
<scr|wIz4> az by ses udelal
<scr|wIz4> tak na ni
<scr|wIz4> "no co cumis ... packet loss"

Komentář: radsi nic :)

<a> "Víš co je vrchol horka?"
<b> "Ne?"
<a> "Když sedíš na koženym křesle a vstaneš i s nim."

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.