Nejlepší hlášky
<a> docela dobrá disco co včera
<b> ani ne
<b> dostal sem do huby
<a> cože
<a> OMG od koho
<b> už sem šel domů a venku si mě jen tk odchyt ****** a trošku mi upravil fasádu
<b> naštěstí sem byl umrtven alkoholem tk sem nic necejtil
<b> ae ted me bolí huba a nos jako svině
<a> ou
<b> naštěstí to není z venčí poznat tkže na to máti nepřišla
<b> hlava mě ráno bolela jako střep ae nevim jestli to je tim jak mi do ní kopal nebo tím chlastem
Komentář: Spolužačka si stěžuje na ICQ, že ji otravují úchyláci
<a> Hele, máš tam někde po ruce mámu?
<b> stoji asi 5 metru ode me, proc?
<a> zeptej se ji jak mam udělat osmaženou strouhanku :D
<b> to se nemusim ptat, vezmu panvicku hodim tam strouhanku a osmazim ji
Komentář: dík
<Bad-Petr> víš...
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ..
<Ives> ??
<Bad-Petr> in progress..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ...
<Bad-Petr> ...
<Bad-Petr> ....
<Bad-Petr> .....
<Bad-Petr> .....
<Bad-Petr> ......
<Bad-Petr> .......
<Bad-Petr> loading complete
<Bad-Petr> start screening
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> complete..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> ..
<Bad-Petr> co bych chasdajsnfj9984§ůlP4
<Bad-Petr> ERROR 401
<Marthy> víš proč je nám naše matka tak drahá? :)
<Marthy> protože v jejím věku už má svou historickou hodnotu :D
<Marthy> takže je nám HODNĚ drahá :D
<subber> jj
<subber> jdu se vychcat, cekej
<subber> zpet
<DjRaines> no jako nechci nic rikat, ale vychcanej ses uz dost co vim ja
Komentář: ta mladež
<Feel It> http://***.com/index.htm
<Chevy> moc prace klikat na link
<Feel It> hmmmmm
<Chevy> najdi mi neco lehciho
<Feel It> mam ti tam dojit a zmacknout???
<Chevy> ne moc prace te videt
Komentář: :D :D liny clovek
<lmanik> propichava tu lidi nozem v bufetu
<lmanik> von byl jednu nality a pichl tam 200 gb borca do nohy
<lmanik> jeziis
<lmanik> kb
<lmanik> kg
Komentář: IT deformace
<a> Co za to chceš?
<b> Spát u vás v pokoji.
<a> Ok je tu jedna volná postel.
<b> To je mi fuk, budu spát ve vaší, s kým asi? :-D
<a> S peřinkou...
<b> hm... a dál?
<a> s polstářkem...
<b> A dál?
<a> s prostěradlem
<b> Dál?
<a> s Kubou
<b> NE!!!
Komentář: 2 dívky versus 150 kluků... to ja pakt život na intru veselej...
<scr|Righti> bych ji rek at da duel
<scr|Righti> ze dyz wyhraju tak mi dluzi noc
<scr|wIz4> no vole
<scr|wIz4> a pak pri ty noci
<scr|wIz4> az by ses udelal
<scr|wIz4> tak na ni
<scr|wIz4> "no co cumis ... packet loss"
Komentář: radsi nic :)
<a> "Víš co je vrchol horka?"
<b> "Ne?"
<a> "Když sedíš na koženym křesle a vstaneš i s nim."