Nejlepší hlášky

<a> akurat citam clanok o sondach na marse, pozri sem... "Spirit a jeho dvojča Opportunity pristáli na Mase v roku 2004 a predĺžili svoju pôvodne trojmesačnú misiu. Neskôr sa prejavil pokročilý vek Spiritu. Minulý mesiac mal viacero technických problémov, napríklad náhle "straty pamäte" alebo NEOČAKÁVANÉ REŠTARTOVANIA POČÍTAČA. Napriek tomu, že problémy sa zatiaľ neopakujú, technici nenašli ich príčinu."
<b> hm zeby windows na palube?
<a> :D... pise sa historia

Komentář: :)

<a> mam brutalni mozoli z patku z posilovny, uplne rozdrasany ruce, hruby jak konopny lano... mi slecna podekuje :-)
<b> jaka slecna?
<a> to je jedno, imagimarni slecna, ji odru bochanek...
<b> nemyslis tim svuj penis?

<a> HAHAH, totální úlet...
<b> no to zase bude :/
<a> winamp randomuje a, jak jsem při práci mimo, tak si říkám co je to za hrůzu... ženská zpívá furt dokola "you wanna pee on me?"
<b> LOL
<a> tak to otevřu a ona je to Britny s Piece Of Me

Komentář: s tím pee on me dokonce dává ten song větší smysl

<a> Ahoj zlato, našel jsem v autě tvojí náušnici. Chtěl jsem ti jí vzít ale pak už jsem jí nenašel :D
<b> ahoj :)
<b> a jak vypadala?
<a> NO taková stříbrná s černým kamínkem
<b> hmm.. žádnou takovou ale nemám..!
<a> ... aha

<a> Líbí se ti blondýny nebo brunety?
<b> No já ti nevím hele..
<a> Tak zrzky?
<b> Popravdě, líbí se mi hlavně ženský...

Komentář: Beztak si můžou na hlavu napatlat melír...

<a> prej u toho mám stát a míchat s tím jak dement dokud to nezačne vařit... není na to nějakej cheat abych tenhle part mohl přeskočit?
<b> ty uz ten kompl nezapinej
<c> musíš to polívku cracknout
<b> a patch 1.2
<b> pak crack
<b> ale tobe to stejne nepude
<b> pac ti nejede hamachi
<a> no dobry tak sem se zeptal... jdu na to držte mi palce
<c> A máš na tu polívku češtinu? Jestli je písmenková, tak by to myslím bylo lepší

Komentář: Vařil, ale nedovařil

<a> wow...nám tu sněží
<b> wow nam sa tu kompiluje glibc

<a> Po předchozí beta verzi WyPathLáToru 1.0 jsem vyvinul verzi 1.1 s podporou japonských znaků, které jsou neuvěřitelně podobné mozkům uživatelům tohoto freewaru

Komentář: nevíte jak prezentovat svůj výtvor? zkuste to jako on (...a má pravdu)

<slOn> Zdravím
<b> zmenil jsem si heslo ale ted když se chci přihlasit tak to proste nejde
<slOn> neměl jste zaplý caps lock?
<b> počkejte
<b> NEMĚL

<a> co delas za skolu?
<b> gympl :P
<a> co ti je marode?
<b> newim zitra hodlam jit k doktorovi<
<a> na gymplu pisete ve slove nevim w?
<b> zlaticko gympl slovo newim nezna :D tam musis furt jen vsecko vedet :P

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.