Nejlepší hlášky
<a> akurat citam clanok o sondach na marse, pozri sem... "Spirit a jeho dvojča Opportunity pristáli na Mase v roku 2004 a predĺžili svoju pôvodne trojmesačnú misiu. Neskôr sa prejavil pokročilý vek Spiritu. Minulý mesiac mal viacero technických problémov, napríklad náhle "straty pamäte" alebo NEOČAKÁVANÉ REŠTARTOVANIA POČÍTAČA. Napriek tomu, že problémy sa zatiaľ neopakujú, technici nenašli ich príčinu."
<b> hm zeby windows na palube?
<a> :D... pise sa historia
Komentář: :)
<a> mam brutalni mozoli z patku z posilovny, uplne rozdrasany ruce, hruby jak konopny lano... mi slecna podekuje :-)
<b> jaka slecna?
<a> to je jedno, imagimarni slecna, ji odru bochanek...
<b> nemyslis tim svuj penis?
<a> HAHAH, totální úlet...
<b> no to zase bude :/
<a> winamp randomuje a, jak jsem při práci mimo, tak si říkám co je to za hrůzu... ženská zpívá furt dokola "you wanna pee on me?"
<b> LOL
<a> tak to otevřu a ona je to Britny s Piece Of Me
Komentář: s tím pee on me dokonce dává ten song větší smysl
<a> Ahoj zlato, našel jsem v autě tvojí náušnici. Chtěl jsem ti jí vzít ale pak už jsem jí nenašel :D
<b> ahoj :)
<b> a jak vypadala?
<a> NO taková stříbrná s černým kamínkem
<b> hmm.. žádnou takovou ale nemám..!
<a> ... aha
<a> Líbí se ti blondýny nebo brunety?
<b> No já ti nevím hele..
<a> Tak zrzky?
<b> Popravdě, líbí se mi hlavně ženský...
Komentář: Beztak si můžou na hlavu napatlat melír...
<a> prej u toho mám stát a míchat s tím jak dement dokud to nezačne vařit... není na to nějakej cheat abych tenhle part mohl přeskočit?
<b> ty uz ten kompl nezapinej
<c> musíš to polívku cracknout
<b> a patch 1.2
<b> pak crack
<b> ale tobe to stejne nepude
<b> pac ti nejede hamachi
<a> no dobry tak sem se zeptal... jdu na to držte mi palce
<c> A máš na tu polívku češtinu? Jestli je písmenková, tak by to myslím bylo lepší
Komentář: Vařil, ale nedovařil
<a> Po předchozí beta verzi WyPathLáToru 1.0 jsem vyvinul verzi 1.1 s podporou japonských znaků, které jsou neuvěřitelně podobné mozkům uživatelům tohoto freewaru
Komentář: nevíte jak prezentovat svůj výtvor? zkuste to jako on (...a má pravdu)
<slOn> Zdravím
<b> zmenil jsem si heslo ale ted když se chci přihlasit tak to proste nejde
<slOn> neměl jste zaplý caps lock?
<b> počkejte
<b> NEMĚL
<a> co delas za skolu?
<b> gympl :P
<a> co ti je marode?
<b> newim zitra hodlam jit k doktorovi<
<a> na gymplu pisete ve slove nevim w?
<b> zlaticko gympl slovo newim nezna :D tam musis furt jen vsecko vedet :P