Nejlepší hlášky

<Dan> jak by jsi nazval člověka co mi dělá do holky? č****, z***, d****?
<Crack.masters.> hacker?

Komentář: kámoš ajťák...

<a> Jseš pro trest smrti?
<b> v prvé řadě si myslim, že na šibenici vyrobené u nás by nikoho nepověsili

<a> Mi menší děti vadí hrozně, vlastně jakékoli děti.
<b> Proč?
<a> Bojím se dětí a důchodců, protože u obou těchto zvláštních druhů se ti může stát, že po jejich kousnutí ti zůstanou v ruce zuby.

<a> Tvl, tak to bys neuvěřil co zas <c> proved, když se vožral :D
<b> No povídej, to jsem zvědavej :)
<a> Tak se zas nějak strašně vožral v hospodě, pak nasednul do auta a najednou za ním benga
<b> Už to začíná být zajímavé :)
<a> No tak on místo aby zastavil tak samozřejmě začal ujíždět.
<b> To se u něj dá čekat :D
<a> A dojel ke kruháči a začal jezdit furt dokola a ty policajti za ním
<b> :D
<a> Když jsem se ho ptal, jakej to podle něho mělo význam, tak řekl, že by mu mohla klesnout hladiina alkoholu v krvi :D
<b> ROFL :D
<a> A pak si ty benga zavolali posily a zastavili ho dvě auta mezi sebou
<b> Ten musel bejt slušně v prdeli :D
<a> No to není všechno, když vystoupil tak jim řekl, že si jich vůbec nevšiml :D
<b> Tvl, on nikdy nezklame :D

Komentář: Co dokáže alkohol...

<a> A jako kontrolní otázku mu nastavim "Oblíbený herec" a jako odpověď Robert Rosenberg
<b> OK
<a> Víš vůbec kdo to je?
<b> Nehrál náhodou Siriuse?

21:12 <a> co tu sakra jeste delas? uz jsi mel byt prece davno v hospode!
21:12 <b> Kdepak zradila mě moderní technologie
21:13 <a> to bez GPS netrefis pres ulici?
21:13 <b> Ne. Vybil se mi strojek a mam oholenou jen půlku ksichtu :(
21:13 <a> coze?
21:13 <b> Nechce se mi holit žiletkou. Sem už dneska moc línej :)

<a> Kdysi ženský říkaly: '' Jednou přijede princ na bílém koni a budeme spolu štastní do konce života.''
<a> No dnes říkají: '' Jednou příjede můj princ v bílém Ferrari a zajistí mě do konce života''

Komentář: Evoluce..

<a> Ahoj máš zítra čas?
<b> hmmm.. mam proc?
<a> Nezajdem někam?
<b> pocky obed
<a> Ok... V poho... :) Nech si to projít žaludkem...
<b> to sem teda zvedava co z toho vyleze

<A> Musím jít, zítra vstavám do školy
<B> ty máš zítra školu ?
<A> Jo, musím na přednášku z mikra
<B> na přednášku se vys*r, já na přednášce byl za celé 3 roky jen párkrát.
<A> :D a v kolikátem ročníku jseš vůbec ??
<B> No, zatím v prváku ale ....

Komentář: Dobrá rada nad zlato :D ještě když vám to píše někdo ve "WoW"ku

<Kečup> tak jsem konečně poprvé daroval krev A docela v pohodě, až na to dlouhé čekání, než se dostanu na řadu a to prohmatávání u třísel To bylo vážně traumatizující
<> Se ti stavil co? :-D
<Kečup> No bylo potřeba se krotit, vedle mě seděla fakt krásná slečna :D A ted mě fakt bolí ta ruka :D
<> No ted jsi tomu dal :-D
<Kečup> ‎:D Koukam jak to hezky vyznělo co :D Ale ruky mě bolí po tom vpichu a né po něčem jinym :D
<> no furt to nevylepšuješ :-D
<Kečup> ‎:D Vole a co mam napsat?? zrovna jsem se probudil :D :D
<> tak to musela bejt fuška :-D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.