Nejlepší hlášky

<a> Jestli mi hodláš nadále zahejbat tak mi to řekni přímo do obrazovky!

<a> http://... (stránka s hlasovánim za 10 Kč) kdyžtak hlasujte x)
<b> sid ěláš prdel
<c> a: pošli mi na účet 10 korun a klidně zahlasuju :D
<d> xD
<b> 10,- za hlasování?
<a> c: :D
<d> LOL
<d> 10 Kč
<d> fakt
<d> tvl
<d> to je děs
<d> xD
<a> b: musím z něčeho žít ne ? :d
<b> Jako kdyby jsi byl tady tak ti je klidně dám
<b> no tak tohle je špatná volba
<d> to je trochu stupidní...
<b> To je horší způsob jak žebrání x)
<d> 10 Kč za hlasování prej
<a> :d
<d> xDDD
<c> to je vydírání !
<b> Kdyby si řek že chceš 10 korun tak ti je dám ale takhle ne.
<e> a: Kolik už sis takhle vydělal?
<c> b: chci deset korun
<e> b: chci deset korun
<b> c: Nejsi tu.
<d> b: Chci 1000 Kč
<b> dávám pouze osobně.
<f> b: chci 10 korun. tisickrat
<e> b: přijdu
<c> b: přijeď a dej mi deset korun ...
<f> a klidne si pro ne prijdu.. jednou
<e> a f k tobě doprovodim
<c> takhle to asi nefunguje
<e> b utek
<b> Kdo přijde do 10ti minut tak tomu dám svůj komp a PS3 k tomu.
<d> lol
<e> to se dá zvládnout
* f startuje teleport
* e is away
<d> e makej
<f> e: xD
<d> f: :D
<c> b: tvl, dát 20 minut tak tam jsem
<h> :D
<d> c: xD
<e> ne seru na to.. viz c
<b> typí*o xD hej sotva sem to napsal tak zazvonila sousedka xD že potřebuje mámu
<f> xD
<d> lol xDDDD
<c> lol
<d> a máš to
<d> xD
<h> tak jí k tomu dej návod :)
<b> tyvole já se lek že to e stihl tyvole že sem měl ho*na až za ušima xD
<e> pěkný
<c> sousedka má novej komp a PS3
<d> xDDDDDDDDDDDD
<f> potrebuju matku.. a taky to PS3 a PC
<e> b: řekl si "kdo přijde do 10ti minut"
<e> šťastná to sousedka
<d> jj
<d> :D
<b> Ona se toho ale nedožaduje :D
<e> :D
<b> vzdala se výhry
<d> xD
<f> b: tak ji to vnut
<e> lol :D
<d> :DDDDDDDDDD
<g> xDDDDDDD
* c by byl teď v autě a vyjížděl z města
<c> stopuju si, jestli bych to k bmu stihnul

<a> nikdo z těch kterým sem se ozvala mailem na brigády se mi neozval
<b> njn, já sem teď na "brigádě" a radši bych byl doma, nechceš si to se mnou vyměnit? :-)
<a> no nevím jestli bych zvládla tě zastupovat :-P
<b> dneska bys to zvládla, už se mi nechce nic dělat tak si čtu idnes.cz :-D

Komentář: pátek je malá sobota

<ona> Jsem emocionální žrout a teď se snažím přežrat svoje city

Komentář: V 8. mesici těhotenství - jedla by i omítku :o)

<a> prosim vas co je to sig?
<b> židovská obriezka :D
<a> bo akurat sa mi kamos ponukol ze mi urobi sig aby som sa mal cim chvalit pred ostatnymi uzivatelmi
<a> :-OOO
<b> :D no veď aspoň budeš výnimočný :D :D
<a> ale kks ved ja to necem... zabijem ho... co ho taketo hovadiny napadaju
<b> neboj sa to nebolí
<a> lenze on povedal ze mu to mozno potrva dlhsie lebo uz dlho ziadny nerobil. Ale vraj budem s vysledkom spokojny.
<b> :D :D :D ROFL :D
<b> kašli na to kámo a zkús si trošku zagooglit ;)

<a> Mám otázku: slyšela jsem že existuje nelegální windows, dá se zjistit ip takového počítače?

<a> beztak tam dřímáš :-D
<b> ee
<a> no jen aby :-D
<b> neboj, kdybych usnul, tak napíšu

<a> Hele. cim to je ze komukoli napisu tak se hodi do nerusit?
-!- b is away: DND
<a> svine

Komentář: Kamaradi...

<a> ahojky :)
<b> hoj :o)
<a> co děláš?
<b> nudim se v práci, už sem sežral všechny sušenky a rohlíky
<b> a vLK MĚ JEDE AŽ ZA 1H
<b> sry caps
<a> jezdíš na vlkovi jo? :D
<b> *vlak :oD

<a> Chtěl bych se zeptat jestli lidské tělo je schopno zpracovat Stokorunu když jí snim. Na jednom večírku v silně podroušeném stavu sem byl k tomuto činu vyhecován tak jestli to semnou nikde nesekne.
<b> nesekne, stokoruna je papir, horsi jsou ty babily na ni :-(
<b> nic se ti nestane, nejhorší je že se možná ve střevech natráví a už jí nebudeš moct ani po očištění použít
<a> hele to neva já se jí ani nepokoušim hledat
<b> ještě žes nesnědl na té pařbě 2000 Kč...
<b> to už by bylo k posrání... :-))

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.