Nejlepší hlášky

<a> na to mi kapsa nestačí. Jsem chudý student a má peněženka má souchotiny.
<b> me na to kapsa taky nestaci sem cech a ma penezenka trpi paroubkem

Komentář: Diskuze o koupi hardisku k vánocům

-!- <maxtri|D> has joined #multichat
<maxtri|D> proboha to snad neni mozny
<maxtri|D> novej spolubydla, prines si jako prvni vec notas
<maxtri|D> sem si rikal konecne nekdo kdo bude umet s pocitacema
<maxtri|D> kulovy
<maxtri|D> na notasu ma visty, IE, microsoft office
<maxtri|D> kdyz sem se ho zeptal opatrne jestli vi co je to linux, odpovedel jo, to je ten tucnak, ty windousy ze jo
<maxtri|D> a misto aby programoval nebo hral CSko tak travi denne pet hodin na facebooku
<maxtri|D> pak de ven
<maxtri|D> vraci se za tri hodiny a dycky se zenskou
<maxtri|D> coz znamena ze ja musim jit hrat CSko k sousedum
<maxtri|D> a pritom vsem je tupej jak tago
<maxtri|D> jak je to proboha mozny ???
<KhAtHusKHa> kde bidlis? das mi kontakt?

Komentář: ahaaa, takle to je :D

<ona> kdybych měla smysl pro humor, mohla by to být vtipná improvizace když je tak malej
<ona> když je tak malej
<ona> :-D
<on> ale Ty máš
<on> kdyby ne
<on> tak s Tebou nechodím
<ona> tobě stačí, když se holka směje tvým vtipům, tím ti přijde, že má smysl pro humor :-)
<on> Ty si fakt blbá
<ona> nene to bys se mnou nechodil

Komentář: no more argguments

<ona> je možné, že mi jede qip, ale nejede net? :D
<on> není

Komentář: třeba jo :-D

<a> ahoj
<b> zdar
<a> Hej od doby co čtu přiznání na fb jsem ztratil úplně iluze o životě
<a> to že lidi ojíždí kámošům matky/otce už jsem si zvykl
<a> že holky grkají a kakají
<a> a že se lidi vlastně 24 hodin denně podvádějí
<a> a že si malý kluci dnešní doby dělají z peřiny něco podobného holce, aby s tím souložili a líbali to
<a> že frajeři strkají ptáka do radiátoru, a frajerky si do ní cpou půlku Tesca
<a> to bych všechno přežil
<a> ale když se tam nějaká holka přizná, že se směje doma potají vlastním prdům
<a> tak to už je moc i na mě, coby někoho kdo v minulosti vycvičil psa aby holkám štěkal přímo do rozkroku

<> Kolik ty jahody stály?
<mamka> U Vietnamce
<> Kde jsi je koupila?
<mamka> 64

Komentář: Hlavně že si rozumíme

<on> všechno se nedá říct slovy
<ona> třeba? :D

<ROLO> mám 14 killov
<CIMO> tak to si trošku podvýživený

Komentář: DOTA

<a> co drtíš?
<b> teenagerky

<a> tak sem uklidil plochu
<a> vytvoril slozku "skola a jine picoviny" a tam vsechno nahazel :D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.