Nejlepší hlášky
<a> na to mi kapsa nestačí. Jsem chudý student a má peněženka má souchotiny.
<b> me na to kapsa taky nestaci sem cech a ma penezenka trpi paroubkem
Komentář: Diskuze o koupi hardisku k vánocům
-!- <maxtri|D> has joined #multichat
<maxtri|D> proboha to snad neni mozny
<maxtri|D> novej spolubydla, prines si jako prvni vec notas
<maxtri|D> sem si rikal konecne nekdo kdo bude umet s pocitacema
<maxtri|D> kulovy
<maxtri|D> na notasu ma visty, IE, microsoft office
<maxtri|D> kdyz sem se ho zeptal opatrne jestli vi co je to linux, odpovedel jo, to je ten tucnak, ty windousy ze jo
<maxtri|D> a misto aby programoval nebo hral CSko tak travi denne pet hodin na facebooku
<maxtri|D> pak de ven
<maxtri|D> vraci se za tri hodiny a dycky se zenskou
<maxtri|D> coz znamena ze ja musim jit hrat CSko k sousedum
<maxtri|D> a pritom vsem je tupej jak tago
<maxtri|D> jak je to proboha mozny ???
<KhAtHusKHa> kde bidlis? das mi kontakt?
Komentář: ahaaa, takle to je :D
<ona> kdybych měla smysl pro humor, mohla by to být vtipná improvizace když je tak malej
<ona> když je tak malej
<ona> :-D
<on> ale Ty máš
<on> kdyby ne
<on> tak s Tebou nechodím
<ona> tobě stačí, když se holka směje tvým vtipům, tím ti přijde, že má smysl pro humor :-)
<on> Ty si fakt blbá
<ona> nene to bys se mnou nechodil
Komentář: no more argguments
<ona> je možné, že mi jede qip, ale nejede net? :D
<on> není
Komentář: třeba jo :-D
<a> ahoj
<b> zdar
<a> Hej od doby co čtu přiznání na fb jsem ztratil úplně iluze o životě
<a> to že lidi ojíždí kámošům matky/otce už jsem si zvykl
<a> že holky grkají a kakají
<a> a že se lidi vlastně 24 hodin denně podvádějí
<a> a že si malý kluci dnešní doby dělají z peřiny něco podobného holce, aby s tím souložili a líbali to
<a> že frajeři strkají ptáka do radiátoru, a frajerky si do ní cpou půlku Tesca
<a> to bych všechno přežil
<a> ale když se tam nějaká holka přizná, že se směje doma potají vlastním prdům
<a> tak to už je moc i na mě, coby někoho kdo v minulosti vycvičil psa aby holkám štěkal přímo do rozkroku
<já> Kolik ty jahody stály?
<mamka> U Vietnamce
<já> Kde jsi je koupila?
<mamka> 64
Komentář: Hlavně že si rozumíme
<ROLO> mám 14 killov
<CIMO> tak to si trošku podvýživený
Komentář: DOTA
<a> tak sem uklidil plochu
<a> vytvoril slozku "skola a jine picoviny" a tam vsechno nahazel :D