Nejlepší hlášky

<a> jsem zpet
<a> vyplnovali jsme scitani lidu
<b> To počítali i tebe?

<a> No tak mi zase brácha říkal co se mu o víkendu na té pařbě přihodilo
<b> Ten co je furt zhulený?
<a> Jo, měli zase nějákou oslavu a samozřejmě nebyl by to on kdyby si nepřinesl špeka, až na to že měl nějákou extra kvalitu :D No tak si zapálil a když ho celý dojel tak že se jde ven projít, no dokymácel se jenom na schody před barák a tam to zalomil a jak šli kolem nějácí lidi tak jeden řekl- čum tam leží mrtvola- no a on jak byl zhulený tak tam ležel ještě 8 hodin a myslel si že je mrtvý:D

<a> nazdár nádhero.. co ti je?
<b> ahoj, nějaká zadní rýma nebo co :/
<a> to jako kejcháš prdelí? :D
<b> :D:D:D
<b> bingo :D
<a> bezva :D

Komentář: aneb když kamarádka často chybí...

<a> tak to zhrňme...
<a>ty nejdeš von, lebo ideš kosiť, <c> ide kosiť s tebou, <d> má pokosené...
<b> no hej:D
<a> čo, sakra znamená slovo kosiť??

<a> muhehe, jdu tu tvoji zamestnat az do Vanoc
<a> sefici si zas vymysleli milion pi***in na stranky a jelikoz umim na kompu akorat chatovat a koukat na porno tak to prenecham Gabce. Ta ani darky nezabali
<b> :D Aha
<a> jake aha, co jsis zas myslel ty prasaku? s zenami udrzuji strikne pouze pracovni vztah
<a> proto za sex vzdy zaplatim ;)

<a> máme zlato a zima bude tuhá
<b> jak spolu souvisí naše vítězství a zima?
<a> RUSKO = PLYN ? to ti nic neříká?
<b> a kurv..

Komentář: jen se radujte :D zima bude tuhá

<a> Kapr je v prdeli JACHACHACHA JACHACHACHACHA
<b> si zoofil?

Komentář: po kauze mezi bohemkama...

<a> Tak co spravil si ten fotak?
<b> takze za A) podle me se da vsechno spravit
<b> a za B)NESPRAVIL!!!

<Walker> jak jsem zjistil, ona je panter
<Fany> Znamení?
<Walker> ve dne celkem plachá, ale když přijde noc...
<Fany> Začne žrát opice?
<Walker> Toho se trochu bojím...
<Walker> Ale mému spolubydlícímu slíbila, že pokud mě bude srát, přiskřípne mu koule do dveří
<Walker> je naprosto boží!
<Fany> Tak když si neumíš vyjednat respekt sám
<Fany> Musí chránit svou potencionální partnerku
<Walker> a dokonce mě prokoukla
<Walker> že prý jsem naprosto boží
<Fany> Jojo, je to panter, musí být
<Fany> Alespoň se tak vyzná v lidech
<Walker> setmělo se, začíná být aktivní.
<Walker> sbohem
<Fany> Opice, bojte se!

<a> jsem výtěz!
<b> vítěz
<a> předpona vý
<b> houby
<a> ale uvědomuješ si, o jak krásná slova se tak připravujeme?
<a> třeba o protěze - toho co byl poslední
<a> nebo zátěze - toho co byl druhý
<a> nátězil by ten, kdo by se blížil výtězství
<b> a mohli bysme někoho odtězit kvůli dopingu
<a> říkali bychom "výtěz netěz" o tom, kdo dosáhl pyrrhova výtězství
<b> nebo přetězovat funkce
<b> ok, zlomils mě, toho výtěze ti uznávám

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.