Nejlepší hlášky

<Tommik> co inac porabas?
<Michaela> nooo... dokopy nic... konecne vyuzivam chvilku ze som sa sem dostala a ze som sa vobec dostala k internetu...
<Tommik> ahaaa takze stahujes P-cko o stosest?
<Michaela> .:ha ha ha..
<Tommik> tak co robis na nete?
<Michaela> len tak kukam co ma napadne...ale nic take ma nenapada.......
<Tommik> ahhaaa :D
<Michaela> noo.nevies nejaku dobru stranku na ktorej sa fakt zasmejem?
<Tommik> redtube.com
<Michaela> verim ti. a kuknem sa tam...
<Michaela> haha... no idem nato
<Tommik> no bež
<Michaela> taku facku dostanes ked pridem domov, ze to si este nezazil..

Komentář: nakoniec som sa smial len ja :)

<honziK> a jo :D jak ses ptala na noviny :D bude motorka :-P
<piskotek> jo tááák... a schovej ten jazyk to se před slečnou nesluší
<honziK> :D porad lepsi vystrkovat jazyk nez prdel :D

Komentář: :D :D luxus ster :)

<Lloyd> budu spat pred dverma
<Lucinka> strašně ráda bych aby si spinkal u nás, se mnou... ale to mi mamka nedovolí...

Komentář: To je divný že to nedovolí :D

<a> akorat ten naklon 45 st me trosku znervoznuje
<a> hlavne tata ma na strese 20 let starou antenu, na kterou chytal za komancu nemce a rakusaky
<a> ta nedrzi ani v bezvetri
<a> tak nevim jeslti tam jeste ne
<a> nebo jestli uz odlitla a zapichla se nekomu do prdele
...
<a> aby teda nesla i s televizi
...
<a> televize do prdele a pak hned s antenou

Komentář: orkán v Praze

<Patton> a jak se pise matika?
<petruschka> ja treba matiku ani fyziku potřebovat nebudu
<Patton> se mas... ja jo
<petruschka> jak to?
<Patton> co myslis?
<petruschka> no proc budes potřebovat matiku?
<Patton> copak chci delat za povolani?
<petruschka> jak to mam vedet?
<Patton> No, to ses jeden z mala lidi :-D LoL
<petruschka> tak co teda chces mit za povolani?
DCC SEND request sent to petruschka: BOEING 737-700 SKYEUROPE.jpg
<Patton> Uz vis?
<petruschka> jo jasne a na to potřebujes matiku?
<Patton> no, skoro vubec, este ni neco poslu jo?
<Patton> 1. Při obtékání tělesa vznikají aerodynamické síly. Nazývají se:
<Patton> a) vztlak, odpor a výsledná aerodynamická síla
<Patton> b) vztlak, tíha a odpor
<Patton> c) vztlak a odpor, jejich součtem je výsledná aerodynamická síla
<Patton> d) vztlak a výsledná aerodynamická síla (jejich součet je vždy roven tíze)
<Patton> 2. Vzroste-li během letu rychlost dvakrát (při stále stejném úhlu náběhu), tak:
<Patton> a) vzroste součinitel odporu i odpor dvakrát
<Patton> b) vzroste součinitel odporu dvakrát, odpor vzroste čtyřikrát
<Patton> c) součinitel odporu ani odpor se nezmění
<Patton> d) součinitel odporu se nezmění, odpor vzroste čtyřikrát
<Patton> tak co? je v tom matyka a fyzika?
<petruschka> no nevim, a si tam nekde bude...

Komentář: LoL :D :D :D

<J.F.Askey> je mi 26 a mam v posteli 9 plysaku... je to normalni?
<Lkor> no vidíš... tak nějak tu postel využívat musíš :)
<J.F.Askey> jo... chybi mi jeste plysova kocka

<a> Program Sněmovny pro tento týden. PONDĚLÍ: William Shakespeare - mnoho povyku pro nic - hraje ČSSD ÚTERY: Henrik Ibsen - Nepřítel lidu - v hlavni roli Miroslav KalousekSTŘEDA: Lev Nikolajevič Tolstoj: Živá mrtvola - v titulní roli Karel Nepomuk Mena SchwarzenbergČTVRTEK: Fjodor Michajlovič Dostojevskij - Idiot - v titulní roli Marek BendaPÁTEK: Daniel Francois Esprit Aubert - Fra Diavolo - v titulní roli Dominik DukaSOBOTA: Oskar Wilde - Strašidlo cantervillské - v titulní roli Miroslava NěmcováNEDĚLE: Fridrich v. Schiller - Loupežnící - hraje celá pravice

Komentář: Nejen politikou živ jest člověk, ale též kulturou :-)

<a> Jsem rád, že jsi tak chápavá.
<b> Jo, mám palec v opozici, to ze mě dělá velice chápavou osobu.

Komentář: na FB s kamarádem

<A> Kolik dáš na bench ?
<B> Nevím, kolik ty ?
<A> Asi jen čtyřicet kilo, ale udělám i kliky s tlesknutím.
<B> Jo, to já taky...i s pádem na držku....

Komentář: Na ruce trošku slabší admini

<a> nechce sa mi byt na nocnej
<a> ale tak mam kopec priatelov na usb tak mi to snad rychlo ubehne
<b> chvilu mi trvalo, kym som to pochopil spravne :D
<a> aha :D blbo som to napisala :D
<b> ale znelo to tak totalne Forever alone :D

Komentář: priatelke som na nocnu dal na usb serial Priatelia

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.