Nejlepší hlášky

<zákazník> Dobry den, chtel bych se zeptat, kdy bylo zbozi odeslano?
<prodejce> Ano bylo odeslano.

<a> mohl bys mě vyzkoušet z tý občanky?
<b> dobrá, co je to petice?
<a> papír
<b> ano, a co na tom papíře je?
<a> písmenka
<b> a co ty písmenka znamenají?
<a> slova
<b> a co ty slova obsahují?
<a> inkoust?
<b> aaaaa!
-!- <b> has left

Komentář: Příprava na písemku ve 2 ráno

<Honza> Tvl kámo, vůbec se mi jí nechce kupovat dárek.
<Petr> Hm, mě taky ne, asi na ni kašlu!
<Honza> Už to mám! Napíšu ji seznam všech holek, se kterejma ji Martin podvedl :D

Komentář: Originální dárek! :D

<a> Tady čtu, že Kadaffí rozdá „všem“ civilistům zbraně.
<b> Co na tom nechápeš?
<a> Víš kolik je na světě civilistů?

Komentář: ach ty blondýny.....

<a> mam po ty kalbe pocit jako by me v puse chcip pes!..
<b> a ja si rikal proc ten souseduv pes nesteka.

<a> Vyhoď ho z tý konverzace...
<b> Kouzelný slúvko?
<a> Dělej!

<a> Ahoj, tak jak se cítíš? :D
<b> No tak nějak... jak to říct... prázdně. :-(
<a> Haha, tak to je nás... jak to říct... víc :D

Komentář: Večer před zkouškou

<a> udělaly jsme si s verčou skvělou večeři :) a už jsme se těšily jak si to nandáme, než nám pejsem zeblil celej byt a chuť nás hned přešla :D :-/ :D
<b> Aneb jak stručně a jasně naznačit, že by to ani pes nežral :DDD

<y> tvl podívej se na fotky ze 7. třídy :D
<k> mík pohled typu: Kdo mi ukradl vláček?? :D:D:D
<y> hej mika sem nevidel ani nevim ty vole :D
<k> Asi hledá ten vláček :D

<ona> kdes vzal tuhle šílenou náladu to mi teda pověz
<on> ani nevim ale mam pocit ze tu dlouho nebudu
<ona> cože?!?!
<on> no budu muset jit se psem...
<ona> ježiši to sou blbý vtipy
<ona> víš jak mě to vyděsilo?

Komentář: hmm tady je videt co mi kdo preje...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.