Nejlepší hlášky
<zákazník> Dobry den, chtel bych se zeptat, kdy bylo zbozi odeslano?
<prodejce> Ano bylo odeslano.
<a> mohl bys mě vyzkoušet z tý občanky?
<b> dobrá, co je to petice?
<a> papír
<b> ano, a co na tom papíře je?
<a> písmenka
<b> a co ty písmenka znamenají?
<a> slova
<b> a co ty slova obsahují?
<a> inkoust?
<b> aaaaa!
-!- <b> has left
Komentář: Příprava na písemku ve 2 ráno
<Honza> Tvl kámo, vůbec se mi jí nechce kupovat dárek.
<Petr> Hm, mě taky ne, asi na ni kašlu!
<Honza> Už to mám! Napíšu ji seznam všech holek, se kterejma ji Martin podvedl :D
Komentář: Originální dárek! :D
<a> Tady čtu, že Kadaffí rozdá „všem“ civilistům zbraně.
<b> Co na tom nechápeš?
<a> Víš kolik je na světě civilistů?
Komentář: ach ty blondýny.....
<a> mam po ty kalbe pocit jako by me v puse chcip pes!..
<b> a ja si rikal proc ten souseduv pes nesteka.
<a> Ahoj, tak jak se cítíš? :D
<b> No tak nějak... jak to říct... prázdně. :-(
<a> Haha, tak to je nás... jak to říct... víc :D
Komentář: Večer před zkouškou
<a> udělaly jsme si s verčou skvělou večeři :) a už jsme se těšily jak si to nandáme, než nám pejsem zeblil celej byt a chuť nás hned přešla :D :-/ :D
<b> Aneb jak stručně a jasně naznačit, že by to ani pes nežral :DDD
<y> tvl podívej se na fotky ze 7. třídy :D
<k> mík pohled typu: Kdo mi ukradl vláček?? :D:D:D
<y> hej mika sem nevidel ani nevim ty vole :D
<k> Asi hledá ten vláček :D
<ona> kdes vzal tuhle šílenou náladu to mi teda pověz
<on> ani nevim ale mam pocit ze tu dlouho nebudu
<ona> cože?!?!
<on> no budu muset jit se psem...
<ona> ježiši to sou blbý vtipy
<ona> víš jak mě to vyděsilo?
Komentář: hmm tady je videt co mi kdo preje...