Nejlepší hlášky
<CB500> všichni u nás srali a blili...
<CB500> já jen ucházím
<J354> jak ucházím? upouštím plyny?
<CB500> aspoň mě tu nikdo nebud eprudit, ale byĎ rád, že máš pomalou lajnu
<J354> nechápu oni slovo
<CB500> jinak by ti to neslo i ten smrrad ve vysokém rozlišení
<J354> ty musíš byt našrot vole
<CB500> hovno, to já jen tak prndám
<J354> má lamera kámo...
<J354> *máš
<J354> celý to tam bude :D
<CB500> nee
<CB500> to sou zas prasárny, to mě vypískají
<J354> nevadí. nikdo neví že si to ty
<J354> jen ty a já
<CB500> ale já su za piču, vole
<CB500> tok vole přejet jazykem, omrdat a zahodit
<CB500> kamo, prej mám ležet... asi zalezu do spacku, nebo vemu nouta na postel
<CB500> ale nejdříve do vany
<CB500> ale tam ho do igelitu balit nebudu
<J354> :D
<CB500> smrdím jak měsíc starý bordel na kolečkách.
<J354> ty si master
<J354> STOP
<CB500> aj můj chovný pavouk v rohu mi tu smrady padá
<J354> nebo tu umřu
<CB500> se mu vole motaj nohy a dovedeš si představit jak to vypadá když se pavoukovi motaj nohy
<CB500> to je jako hypermoderní pletací stroj
Komentář: byl fakt střízlivej...
<a> hele jak je to se skinama?
<b> maj holy a prazdny hlavy a mlatej pankace a cikany?
Komentář: pidgin nováček
<a> treba by te vybral taky... vybiral ty hovny
<a> hodný*
Komentář: heh
<a> Ty vole sem si zarval a to je rychna, že by to položilo i Chucka Norrise :D
<b> vůbec... chuck norris by položil ten smrad :D
<a> Ne-e :D
Komentář: chuck norris je chuck norris :D
<halihmed> tak ja jdu zahajit dnesni sedmou reinstalaci linuxu, mejte se
<Entr> rofl, gl hoj
<halihmed> ti dam rofl, kdyz si nekdo splete osmigigovej oddil s 150ti gigovym tak je to tezky
Komentář: stane se
<a> V souvislosti s optimalizací systému pro zápisy bude časový limit pro nečinnost u portálového sezení zkrácen na 20 minut
<b> imho tam přebývá nula
<c> ne, dvojka
<a> Dívala jsi se včera na jste to, co jíte?
<b> Jo, a?
<a> No, jak ta ženská zhubla a za odměnu dostala proměnu v tom kosmeťáku.
<b> Jo. Sem ji po té proměně ani nepoznala.
<a> Právě. Kdyby předtím vykradla banku, tak si tam ty prachy dneska může jít s klidem uložit :)
<Razor241> Čus, nevíš o nějakym pohádkovym kouzelníkovi? ... potřebuju do školy...
<Wolf68> Photoshop...
<a> Čus, jak je?
<b> WARNING!! Virus found in C:\Neck\<b>.dll
<a> Tak proč nespíš?
<b> setInterval('do(me)',60000000);function do(me) {wakeUp(me);smoke(Red&White 100's, me);sleep(me);}
<Geraldius> ty mas na chate net a kompa? :D
<Shah> Notes od babky a net GPRS/EDGE od T-Mobile CZ...
<Shah> co víc říct
<Shah> :D :D
<Geraldius> jaj :D:
<Geraldius> neni nad notebook :D
<Shah> joo, babka je spokojena :D
<Geraldius> :D :D
<Geraldius> babka s notasem :D
<Geraldius> musi mit radsot kdyz prijedes ty :D
<Shah> ona stejně chodí jen kecat s mámou na icq
<Geraldius> aha :D
<Shah> a se znamyma
<Shah> žádný warez
<Shah> :D
<Shah> :D
<Geraldius> :D :D :D
<Shah> že by si tahala Evu a Vaška z Warfora, to ne
<Geraldius> :D :D
<Geraldius> jj proto je eva a vasek nejprodavanejsi... duchodci to neumej stahovat :D
<Shah> a vnoučata nemaj na pičoviny čas
<Shah> :D :D
<Geraldius> :D :D