Nejlepší hlášky

<a> Proč pořád vy ajťáci používáte taký cizí slova? Pak vůbec nevim o čem je řeč :(
<b> Ano, připouštím, že je to někdy bootující.

<a> nevis jestly mas ATI nebo Nvidii ?
<b> jako antivir?

<a> tak jsem vcera jel do prahy na ten zapas...
<b> jo? a co?
<a> hadej!nastoupil jsem do nejakeho spatneho autobusu, ale to jsem zjistil az na te polske trznici na kterou jsem dojel s plnym autobusem duchodcu kteri jeli do polska na ten zajezd (jak to je obcas ve schrance) a zapas jsem tedy nestihl, no
<b> omg

Komentář: jel se seniorama na zajezd :)

<a> Už začínám bláznit...
<a> Začal jsem skládat zombie haiku... :)
<b> Chtěl jsem se zeptat proč, ale podal jsi dostatečné vysvětlení...

<a> V tom já se nevyznám.
<a> Pro mě javascript končí u document.getElementById
<b> ja jsem se nedostal ani tam

Komentář: Třeba vědět, že oba se již několik let živí vývojem web aplikací.

<a> heeeeeeeeeeej
<b> nazdaaaaaaaaaar
<a> jak se mas?
<b> na hovno
<a> tak to jo, a kde si?
<b> vpravo od tebe
<a> mmt
<b> aha jo, uz te vidim

Komentář: ve skole :)

<a> milacku co si mam vzit sebou k tobe
<b> nakup, filmy a kondomi
<a> vydis nakoupit sem zapomenel ostatni mam

Komentář: kazdej mysli jinak

<a> sem myslel že G už pro tebe znamená jen Gambrinus...
<b> víš že pivo nepiju
<b> G jedině jako BOD G
<a> tak to ti schvaluju
<b> /to je ten co o něm všichni mluví, všichni ho hledají... jako Atlantidu
<a> bod G = prezident?

<Tommy> fajně takže máš první její část za sebou, ted už jen matura a jsi za vodou gratuluju
<Viky.05-2> už jen matura, jo? fajně :D
<Tommy> tak podle mě to už umíš, takže to bude snad to lehčí ne?
<Viky.05-2> neumim... dnes se chtěl učit, tak sem se naučil jednu otazku a že zavřu oči a v duchu si ji povypravim... no, ne že ja kokot sem usnul...

<a> ako vypisem tabulky, ktore mam?
<b> opýtaj sa ma minulý týždeň v stredu
<a> time = time - 6d 10h 12m 14s;
<a> ako vypisem tabulky, ktore mam? :D

Komentář: Ked potrebujete pomoct a vedomosti su v minulosti

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.