Nejlepší hlášky

<a> Kdo to sakra byl ten Urx? Tu ulici má každý větší město v ČR :-D
<b> utfg
<a> g je google?
<a> jo je. Našel jsem si to na googlu. :-D
<a> Byl to komouš, co byl popraven náckama. A určitě měl předky skřety, protože jinak fakt nevim, kde takový jméno vzal :-D

<a> hodila by se mi tiskarna ktera by umela tisknout na toaletak
<a> bych si vytiskl cestinu :D

<a> sakra, mam zlomeny prst na noze
<b> cos delala?
<b> doufam ze ten, do kteryho si kopla ma aspon rozmlacenou drzku na sracky...
<a> ...futra...

<a> Hrozně mě dneska pobavil jeden obrázek :)
<b> Jakej? Uka :P
<a> C:Documents and SettingsBoomishPlochapiczprobama.jpg
<b> ...oO?
<a> cj? mě to pobavilo :D :D... Chápu, trochu rasistické... ale to přežiješ :P

<a> Zavřeli Dratha, jdu slavit! :-)
<b> To je nějaký dungeon?
<c> Soused?
<d> Postava z Hry o truny? Nespoileruj, nejsi BMW!
<c> Sousedův hlídací křeček trpící bipolární afektivní poruchou?
<b> Zpěvák metalové kapely, která se stala moc komerční?
<d> Ten divny spolubydlici, ktery se "zvlastne" prevlika?
<c> Přítel té mladší sousedky, na kterou mi chceš dát číslo?

<ona> ženský jsou strašný kurvy
<on> že to říkáš zrovna ty...

<A> Někdo posprejoval tu novou fasádu naší školy.
<B> Sakra.
<C> Sotva to dodělali.
<D> To snad né, oni mě předběhli.

<a> co posloucháš za hudbu ?
<b> no.. tak všechno možný.. co ty ?
<a> já taky tak.. ale až na hip hop.. ten já nemůžu
<b> proč ? :D
<a> nevím.. už jen ten název.. hip hop.. to je, jako by mě někdo kop do břicha a potom do koulí..

Komentář: prostě HIP HOP :D

<a> no tvl, tohle se muže stát jenom mně :D:D
<b> co zas? :D:D
<a> Viš jak, chybí mi společnost, tak jsem šla na seznam do seznamky, hledám kamarádku...
<b> nooo?
<a> procházím tam ty inzeráty, všecky moc blbý nebo se mi nelíbí...a pak narazím na takovej docela jednoduchej a příjemnej...žádný dlouhý román, říkám si fajn, s tou hokou bych si možná i rozumněla ...
<a> inzerát zní: 22 let, Jihomoravský kraj - Brno
<a> Nějaká na vyblbnutí? S čokliskama do přírody, na kolo, brusle... ale i za kulturou? Těšim se ;-);-)
<a> Je to anonym, tak chci odepsat přes tamten formulař na seznamu a v tom mi to dojde....
<a> ...ten inzerát jsem tam dávala já.
<b> :D:D :D:D :D:D :D:D :D:D jaaaaj, bože, ty mě nepřestaneš překvapovat :D:D
<a> Ja asi umřu :D:D
<b> :D:D aspon vidíš, že není zlej :D:D
<a> :D:D Nevim no, zatím se mi na něj nikdo neozval, jinak bych na něj asi nezapomněla :D:D
<b> :D:D mám se Ti na něj ozvat? :D:D
<a> Vrrrrrr :D:D

Komentář: Skleroza...

<čestmír> Pockej, odskocim si a pak uz budu mit SKype...
<sethiel> :)
<sethiel> Tak TAKHLE to funguje!

Komentář: Věděl jsem, že metody Skypu jsou dost nestandardní, ale tohle ...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.