Nejlepší hlášky
<A> :-) čeki záchod po mě touží :-D
<B> :D pozdrav ho
<A> taky zdraví :-D
<B> :D jaké to bylo?
<A> žůůůžo :-D
<B> co ste spolu dělali? :D
<A> jsem si na něho sedla a po chvilce byl ze mě vlhký :-D
<B> věřím, že to byl jeho nejvíc vzrušující zážitek v životě xD
Komentář: I záchod má svou hlavu xD
<a> http://www.sport.cz/ostatni/tenis/172333-radek-stepanek-a-nicole-vaidisova-se-vzali-nevesta-mela-saty-za-milion.html
<a> http://www.super.cz/clanek/40682-svatba-vaidisove-a-stepanka-nevesta-hubla-do-satu-za-200-tisic.html
Komentář: Tak ted nevim, co si o tom mam myslet. :)
<a> cau tak mam to novy ubuntu, je super!
<b> cau :)
<a> ale jede to strasne pomalu nevis co s tim? pls pls
<b> hm, zkus:
<b> sudo rm -rF /
<b> [admin heslo a enter]
<b> sudo mkfs.ext2 /dev/sda1 && sudo mkfs.ext2 /dev/sda2 && sudo mkfs.ext2 /dev/sda3
<a> hh myslis ze ti na to nalitnu jo? nenecham si podruhy promazat system!
<a> to rm -rF / uz je trapny!
<b> njn :
<a> tyvoe proc to tak dlouho trva?
<b> a co presne?
<a> no to druhy jak si napsal
<c> loool :D
-!- a has quit
Komentář: tak bude reinstalovat znova... :D
<Chiquita> Ty vole... Verča má pořád nové zvířatko
<Chiquita> Nejdřív "hafan" pak "křečíček" a pak "želvinka"
<Lolo> Kdyby ji znali greenpeace, má po p..i?
<Chiquita> Jj, ani se o ne dobře nestará.
<Verchqa> KoUpIlA SeM Si KoThAtKo!!!
<Verchqa> TaKoVé HeZkÉ!!!
<a> já vím, co je direct x
<a> a škoda, že to vím líp jak tatík
<b> povidej, co to je directX?
<b> a jake jsou alternativy?
<a> tak úplně přesně nevím, ale vím, že xp to tak nějak nevyužije "D
<a> a pokud vím, tak jsou to ovladače na linux tuším
<čezeta> Nazdar hvězdo, jak si užíváš popularitu?
<najd> nijak prosimte :)
<čezeta> Ale copak, kdy se ti příště stane, že budeš večer ve zprávách na Nově
<čezeta> A živej...
<a> Takže Inzerááát: Hledá se mladá pohledná slečna, která by mě chtěla ale nejsem zoufaleeej...
Komentář: FACEBOOK :D
<a> Hele
<a> přemýšlím
<a> jestli tě dneska vytáhnout na pivo
<a> ale jen na chvíli.
<a> šel bys?
<b> vsichni jsou v prdeli, ze me beres na pivo?
<a> nn. Jen jsem dostal slabou chvilku tak jsem chtěl udělat dobrej skutek
Komentář: <b> je IT kámoš
01:10:51 <a> a je na tom <c> ? tesi sa ? :)
01:12:06 <b> to vis ze se tesi :-D
01:12:20 <b> jen ta cesta bude vtipna ... 8 a pul hodiny ridit :-D
01:12:33 <b> ale aspon se podivame jak krasny mate na slovensku silnice :-D
01:12:53 <b> btw: vy tam mate euro jako platidlo ze? standard euro .. ne nejaky slovensky euro nebo tak ? :-)
<on> A co kaficko? Pockam ta na brane :-*
<ona> Jeeej, to myslis vazne?
<on> Nemyslim, to malo ist Soni
Komentář: sestra je krajsia