Nejlepší hlášky

<A> :-) čeki záchod po mě touží :-D
<B> :D pozdrav ho
<A> taky zdraví :-D
<B> :D jaké to bylo?
<A> žůůůžo :-D
<B> co ste spolu dělali? :D
<A> jsem si na něho sedla a po chvilce byl ze mě vlhký :-D
<B> věřím, že to byl jeho nejvíc vzrušující zážitek v životě xD

Komentář: I záchod má svou hlavu xD

<a> http://www.sport.cz/ostatni/tenis/172333-radek-stepanek-a-nicole-vaidisova-se-vzali-nevesta-mela-saty-za-milion.html
<a> http://www.super.cz/clanek/40682-svatba-vaidisove-a-stepanka-nevesta-hubla-do-satu-za-200-tisic.html

Komentář: Tak ted nevim, co si o tom mam myslet. :)

<a> cau tak mam to novy ubuntu, je super!
<b> cau :)
<a> ale jede to strasne pomalu nevis co s tim? pls pls
<b> hm, zkus:
<b> sudo rm -rF /
<b> [admin heslo a enter]
<b> sudo mkfs.ext2 /dev/sda1 && sudo mkfs.ext2 /dev/sda2 && sudo mkfs.ext2 /dev/sda3
<a> hh myslis ze ti na to nalitnu jo? nenecham si podruhy promazat system!
<a> to rm -rF / uz je trapny!
<b> njn :
<a> tyvoe proc to tak dlouho trva?
<b> a co presne?
<a> no to druhy jak si napsal
<c> loool :D
-!- a has quit

Komentář: tak bude reinstalovat znova... :D

<Chiquita> Ty vole... Verča má pořád nové zvířatko
<Chiquita> Nejdřív "hafan" pak "křečíček" a pak "želvinka"
<Lolo> Kdyby ji znali greenpeace, má po p..i?
<Chiquita> Jj, ani se o ne dobře nestará.
<Verchqa> KoUpIlA SeM Si KoThAtKo!!!
<Verchqa> TaKoVé HeZkÉ!!!

<a> já vím, co je direct x
<a> a škoda, že to vím líp jak tatík
<b> povidej, co to je directX?
<b> a jake jsou alternativy?
<a> tak úplně přesně nevím, ale vím, že xp to tak nějak nevyužije "D
<a> a pokud vím, tak jsou to ovladače na linux tuším

<čezeta> Nazdar hvězdo, jak si užíváš popularitu?
<najd> nijak prosimte :)
<čezeta> Ale copak, kdy se ti příště stane, že budeš večer ve zprávách na Nově
<čezeta> A živej...

<a> Takže Inzerááát: Hledá se mladá pohledná slečna, která by mě chtěla ale nejsem zoufaleeej...

Komentář: FACEBOOK :D

<a> Hele
<a> přemýšlím
<a> jestli tě dneska vytáhnout na pivo
<a> ale jen na chvíli.
<a> šel bys?
<b> vsichni jsou v prdeli, ze me beres na pivo?
<a> nn. Jen jsem dostal slabou chvilku tak jsem chtěl udělat dobrej skutek

Komentář: <b> je IT kámoš

01:10:51 <a> a je na tom <c> ? tesi sa ? :)
01:12:06 <b> to vis ze se tesi :-D
01:12:20 <b> jen ta cesta bude vtipna ... 8 a pul hodiny ridit :-D
01:12:33 <b> ale aspon se podivame jak krasny mate na slovensku silnice :-D
01:12:53 <b> btw: vy tam mate euro jako platidlo ze? standard euro .. ne nejaky slovensky euro nebo tak ? :-)

<on> A co kaficko? Pockam ta na brane :-*
<ona> Jeeej, to myslis vazne?
<on> Nemyslim, to malo ist Soni

Komentář: sestra je krajsia

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.