Nejlepší hlášky
<Kagome> ty kraaa vo cumim na net... a tam se ptaj
<Kagome> jaka reka proteka usti nad labem... ona: hmmm eee on: "o" ona: Ohre...
<petruska> a co tim proteka?
<Kagome> delas si prdel ze jo?
<petruska> ne ja bych rekla ze vltava a nedelam si prdel...
<Kagome> jako fakt?
<petruska> NEVIM DPC
<Kagome> kdyz je to usti nad labem... tak to bude asi lebe ne?
<petruska> no jo hej to me nenapadlo...
<Kagome> kdyz se postavi na karluv most a plivne dolu, tak plivne na labe nebo plivne do Labe???
<petruska> do labe
Komentář: XD blbejch není nikdy dost
<Horác> co kdyz mi rupne v bedne a fakt ho zmlatim?
<sizr> tak to budem brat jako klub rvacu
<sizr> pozitivni nadhled
<sizr> jak mu das pesti tak pustim soundtrack
<Irwing> nas pes je na geo nepouzitelnej, nedrzi mu na hlave GPSka :)
<prl> Kacenka17: mas nejakou geopalacinku?
<Kacenka17> prliku dneska je chci delat :)
<prl> ten wrf uz musi byt palacinek prejezeny
<WRF> nemusi
<WRF> zena dela natolik kvalitni, ze se nepreji
<WRF> hoyte
<WRF> Irwing nedelal
<prl> mam tomu jako verit?
<WRF> nemam ted cas :/
<drhouse> to se da neprejist se palacinek?
<drhouse> ja si dam 2 - 3 a sem tuhej
<WRF> tuhej byvam z jinych veci, treba primo z Kacenky
<prl> vy spolu hrajete kulecnik?
<drhouse> kdo s kym?
<prl> kacka ma kulecnikovy stul a wrf tago a kulicky
<drhouse> ted nevim jestli sem to mel pochopit tak jak sem to pochopil, nebo sem to mel pochopit uplne jinak
Komentář: pracovni den...
<a> tak sa maj
<b> cmuk
<a> pristal na prdeli
<b> tam bol miereny
<a> dobra muska
<kiwisek> Why is the winner of Miss Universe always from earth?
<hrusticka> dunno
<hrusticka> jo to je cely?
<kiwisek> jo no :)
<Kostej> vyhoda mit brachu :D
<Kostej> jako :D
<Kostej> on tam bracha jednou uklizel teda nee jednou :D... a tata na me at mu du pomoct :D... tak jaa sel a lehnul sem si na postel :D
<reezy> kdyby tě šel zkontrolovat :D
<Kostej> :D... no co... sem ho psychicky podporoval :D... tata jednou neco delal ne :D... a tak ja mel zrovna hlad :D... tak ze se pujdu najist a pritom se kouknout co dela :D... a tak sem tam sel a on des mi pomoct jo??? a jaa... no... du te psychicky podporovat... tak sem si tam sednul snedl sem to... a odesel sem :D
<reezy> za to bych tě liskl :D jako brácha
<Kostej> nemuzu za to ze se nebojim prace a klidne si vedle ni lehnu :D
Komentář: chlapec rád pracuje :D
<a> Tak co, jaký to je?
<b> co?
<a> Žít s krátkejma vlasama... :-D
<b> paráda :) lehká hlavička a de s tim všecko ;)
<a> Takže to je něco jako tampón... :-D
Komentář: Ach ty reklamy...
<Cx> včera jsem hodil do postele kombinačky a když jsem se večer skácel do postele tak jsem si dal takovou mrdu do hlavy že mě bolí ještě teď :)
<david> no lepsi nez co se stalo me
<david> taky sem sel spat s klestema
<david> ale byly to sikovky
<david> a jaky bylo mily probuzneni v noci kdyz sem se s nima stipnul do boku :-D
<david> to byla stenice velka jak 8 cm cedecko
<a> a co tvoje slecna?
<b> slecna porad stena, zadna zmena :-)
<a> jak si to myslel? ;-)
<b> No ptala jsi se na moji zenu - slecna porad stejna jsem psal, zadne zmeny, to se neda prece vykladat jinak ,ne? :))
Komentář: ale bez toho J se to vykládat jinak dá :-D