Nejlepší hlášky

<Ona> : "Z domu v Olomouci měl zmizet Picasso a Renoir, majitel si je cení na 415 miliónů" - a kamoska na to:no to majitel trochu prehani... za picasso dostane tak max 200 tis. ... Ona myslela ze jde o auto .. :D:D:D:D
<On> : a to jsou psi? :D
<Ona> : COZE?:D
<Ona> : no to si delas pr***?:D..ty nevis co to je :D
<On> : co já vím co to je :D
<Ona> : TY VOE TY NEZNAS JEDNY Z NEJSLAVNEJSICH MALIRU?:D
<On> : Picassa ano..ale jak mohl zmizet, když už nežije? :D

Komentář: co dodat...:D

<a> pamatujes na toho blazna jak nam psal, ze si delal upravy na sve ustredne a spadla mu pri tom linka a chtel vedet, co budeme delat, aby se to priste nestalo?
<b> jj, navrhoval jsem zlamat prsty
<a> tak volal znova, ze se mu zratily nake packety a ze by chtel vedet proc a jake :)

<a> Hej kdo by si dal pistácie?
<b> <a>... a dal by sis 5 kilo nutely co mam doma ? xD
<a> <b> děláš si prdel? to chci domů!!. né kecám já na sladké nejsem
<a> kua já chci pistácie. nebo zdechnu
<b> <a>... pistacie bych si dal, te nutely mam uz plnou p*del
<a> ty vole <b> to se dává na rohlíky!!!!

Komentář: nepochopil

<itsgoingd> independent: mozes to odlahcit vetickou "a cakame spolu dieta"
<itsgoingd> ale kym vysvetlis vtip tak uz mozno budu rodicia po smrti

Komentář: #freedom@irc.c0renet.sk

<a> vidis tam chybu?
<a> nefunguje to
<b> ano
<b> dvě
<b> tři
<b> 4
<a> tak to je hezky na 6 radku
<b> pak jsem přestal počítat

<a> OMG, právě jsem tě viděl v televizi!
<b> kde tyvole????
<a> na Animal Planet..

<a> Tak dneska super software žertík v práci. Na jednom compu zahlásil NOD trojana v souboru userinit.exe Tak jsem se to snažil vyléčit a nic.
<b> To je ale součást hned po spuštění že jo? je to proces ne?
<a> Právě! Tak jsem zkoušel nouzový režim a nic. Pořád to hlásilo, že proces je spuštěn a nelze léčit.
<b> Ehm format c:?
<a> Normálně určitě - navíc tenhle už je bez formátu cca 7 let. Jenže z toho nic nebylo, protože to je počítač účetní a máme na něm nainstalován program na odesílání plateb, protože hold paní musí využívat offline bussenes banking. No a samozřejmě se bála, že nebudeme schopný platit a nebo že to bude muset ťukat růčo. Tak šéf zavelel, že to prostě máme vymyslet. Tak mě napadlo, že vezmu z jiného compu userinit.exe a nakopíruju. Ale když je furt používán, tak těžko že? Tak jsem disk vymontoval a připojil k jinému compu a tam to projel antivirem. Nod hezky našel trojana a hodil hlášku: Soubor vyléčen. Přejete si zobrazit zprávu?
<b> Succes smile
<a> Velký kulový! Zamontuju disk, zapojím, účetní a šérik to šli očíhnout a už cestou mě chválili, jak jsem to skvěle vyřešil. Po spuštění problikla plocha a hned se systém odhlásil!
<b> Ehm format c:?
<a> Spocenej jak svině, šéf řek, že teda řešení nic moc, účetní brali mdloby a mě napadlo, že bych si mohl přečíst tu hlášku antiviru. A tam věta: Léčení proběhlo úspěšně smazáním infikovaného souboru.
<b> No a co s tím?
<a> Naštěstí jsou ty soubory všechny stejné. Takže jsem to překopíroval ze svého počítače a jede to. Vědět, že se to dá překopírovat, tak jsem to nemusel 2 hodiny projíždět antivirem.

<a> Tak co, jak je doma?
<b> Ale, dobrý, jen otec je z toho nějakej rozrušenej.
<a> Jak to? :-D
<b> Ptal se, jestli chci kafe. Říkám rozpustný, mlíko a cukr.
<b> Máma že chce taky. Ta že chce normální, bez cukru a mlíka.
<b> Udělal dvakrát turka, oboje bez mlíka.
<b> Říkám dobrý, to přežiju.
<b> Pak začalo mámino kafe šumět.
<b> Mě tam ani ten cukr nedal, ale jí tam z nějakýho zváštního pohnutí
<b> mysli hodil umělý sladidlo...

Komentář: We love our parents.

<a> Ty jsi vážně hrozně paranoidní -.-
<b> Panebože kde?!!

13:13:13 <a> Mám nehoráznou smůlu :(
<b> Víš, že se ani nedivim? :-D

Komentář: Pátek 13tého

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7558 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.