Nejlepší hlášky

<tetris> hochu vista rulez!
<tetris> ne to byl jen for
<Dzioush> neni moc vtipny... nikdy sem si nepotrpel na cerny humor

Komentář: lynux geeks

<a> tak to je uzh hodne zli
<a> nebo zly ?
<b> zlý
<a> si rikam mno
<a> tam penish z miho pravopisu co
<a> paneboze :D jeste ze pishu to h za s bez toho by ta veta vipadala zajimave
<b> vIpadala
<a> me je to fuk :D
<b> další chyba
<b> mNě nebo MI
<b> 3. pád
<a> omg
<a> radsi uzh mlcim :D

Komentář: qip

<a> Nekdy mam pocit ze mas holku jen abys mel koho podvadet :D
<b> Náhodou... prdel si dělám, ale doopravdy bych ji nepodved...
<a> To ti tak věřím :-D
<b> No fakt.. vím že to zní jako klišé, ale miluju ji.
<a> Pockej chvili... na bkc je prepocet... jdu dobyjet mesta
<b> Ty jsi krypl fakt... :-D

Komentář: Láska Vs. hry?

<a> hej, a este tahas hore uptime? :-)
<b> jj
<c> prsi?
<a> jj
<b> jj
-!- b has quit [Connection reset by peer]
...
-!- b has joined
<c> co sa stalo?
<b> velmo blizky blesk :-)
<a> comp ok?
<b> len reset... jeziiis reset... uptime v prdachu...
<c> UPS?
<b> dnes je sobota, nehrozi...

Komentář: UPS v sobotu nefunguje...

<a> z čeho vycházíš? přesněji řečeno... z koho vycházíš? :-D
<b> ja z nikoho nevychazim... nejsem hovno...

Komentář: někdy je složité najít východisko :-D

<rulezzz> filipe
<filip> 8 30
<rulezzz> dpc jak to vis
<filip> to je jasny
<rulezzz> ty ses kreten :D

Komentář: Chtel sem se zeptat kamosa kdy mame zapas :)

<Thorus> kokos mam strasnu chripku... uplne je mi zle... :( teplota...
<eraaser> dame W3?
<Thorus> no mozme

Komentář: :)

<a> najde sa prijemna zena, aj zadana, ktora je sama, na pismenka, RP? iba na pismenka...
<b> a kto ta zanedbava? mangel?
<c> ktora sexi mila bohata pre mna? ja krasny inteligentny bohaty mladenec
<d> CS 2 on 2 awp??? server mame
<d> kurva sorry to nemelo byt sem...
<e> ako to si chcete rozdat na servru???

Komentář: pokec.sk kategorie sexzoznamka :D ja nevim ale nejak sem to nepobral :D

<a> ty voe
<b> ne
<a> myslis ze mi rodice pucej obcanku abych jeji kopii moh poslat do nemecka? :D
<b> to rikam
<a> JAK SI TO VEDEL?!

<a> Převést peníze na životy ještě nějak jde, ale opačně už to moc nejde. Jakou má cenu život dítěte?
<b> Když se narodí, má tak kolem 3,5 kg. Je to i s kostí, takže za to moc peněz nebude :)

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7558 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.