Nejlepší hlášky
<a> nevíte někdo, kde stáhnout Win 7 v isu?...ale aby mi to šlo
<b> na ebayi
<a> hmm:D... něco nelegálního nemáš?? :D
Komentář: standartní poptávka po Microsoftích operačních systémech :D:D
<a> Kámo neviděl jsi moje klíče?
<b> Ne, netušim kde sou.
<a> Škoda že se nedaj prozvonit, to bych je hned měl.
<b> beztak by si měl ztišený zvonění
<a> To, že satanismus je křesťastvím naprosto zavrhován (nečekaně) a je to podporováno médii, které ho představují hrozně (jojo, hrozně obětujeme panny a zvířata!), nemusíme rozebírat... Pravdou ale zůstává, že ta BRITNEY SPEARS OPRAVDU NEUMÍ ZPÍVAT!
<I-Snake> Víš to, že plánujou připojení přes internet pomocí plynovodu?
<I-Snake> Je jen otázkou času, než to zvládnou přes vodovod, to pak hodíš šňůru do záchoda a připojíš se na net.
<Majky> Rofl. Imho budeš mít intergrovanej vysílač v zadku.
<Majky> "čípková technologie"
<a> Cus, tak co jak jsi vcera dopad?
<b> ty voe, ani mi nemluv, hruza, nakonec jsem nedolez ani domu, tak jsem sel spat k mlady, ktera je s rodicema na dovoleny, doufam ze na to neprijde :) prijedou dneska kazdou chvili
<a> tak snad si ji tam neudelal bordel :D
<b> nn, pad jsem na postel a v ty samy poloze se rano probudil o hodinu a pul po budiku :/// tak jsem rychle ustlal a letel do prace, strasnej den :/
<a> hh to verim
<b> doprdele
<a> co je?
<b> akorat mi psala Martina, kua, tak jsem se prej poblil do drezu v kuchyni, parada, to zas bude ...
<a> :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
<ona> a co škola ?
<on> jj super a ty ?
<ona> jj taky super
<ona> a co vichazi an vizo?
<on> tak dvojky trojky
<on> hlavně mě neřikej že češtinu máš lepší
Komentář: furt se chce hádat :D
<a> ty si taky *****
<b> ja aspon mam nieco v gatach nie ako ty!
<c> hovno
<a> hahahahahhah
Komentář: mam nieco...
<počas rozhovoru> ..
<ona> Hele, tak až si budu dělat dítě s Tomem, tak se u toho budem vesele culit, aby jsme měli veselý dítě.
<on> Jasně, a dělejte to i v knihovně, aby bylo taky chytrý.
<A> Taky hledáš tu pravou?
<B> Pravou ruku už mám a s tou si vystačím :))