Nejlepší hlášky

<a> nevíte někdo, kde stáhnout Win 7 v isu?...ale aby mi to šlo
<b> na ebayi
<a> hmm:D... něco nelegálního nemáš?? :D

Komentář: standartní poptávka po Microsoftích operačních systémech :D:D

<a> Kámo neviděl jsi moje klíče?
<b> Ne, netušim kde sou.
<a> Škoda že se nedaj prozvonit, to bych je hned měl.
<b> beztak by si měl ztišený zvonění

<a> To, že satanismus je křesťastvím naprosto zavrhován (nečekaně) a je to podporováno médii, které ho představují hrozně (jojo, hrozně obětujeme panny a zvířata!), nemusíme rozebírat... Pravdou ale zůstává, že ta BRITNEY SPEARS OPRAVDU NEUMÍ ZPÍVAT!

<I-Snake> Víš to, že plánujou připojení přes internet pomocí plynovodu?
<I-Snake> Je jen otázkou času, než to zvládnou přes vodovod, to pak hodíš šňůru do záchoda a připojíš se na net.
<Majky> Rofl. Imho budeš mít intergrovanej vysílač v zadku.
<Majky> "čípková technologie"

<a> Cus, tak co jak jsi vcera dopad?
<b> ty voe, ani mi nemluv, hruza, nakonec jsem nedolez ani domu, tak jsem sel spat k mlady, ktera je s rodicema na dovoleny, doufam ze na to neprijde :) prijedou dneska kazdou chvili
<a> tak snad si ji tam neudelal bordel :D
<b> nn, pad jsem na postel a v ty samy poloze se rano probudil o hodinu a pul po budiku :/// tak jsem rychle ustlal a letel do prace, strasnej den :/
<a> hh to verim
<b> doprdele
<a> co je?
<b> akorat mi psala Martina, kua, tak jsem se prej poblil do drezu v kuchyni, parada, to zas bude ...
<a> :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

<ona> a co škola ?
<on> jj super a ty ?
<ona> jj taky super
<ona> a co vichazi an vizo?
<on> tak dvojky trojky
<on> hlavně mě neřikej že češtinu máš lepší

Komentář: furt se chce hádat :D

<a> ty si taky *****
<b> ja aspon mam nieco v gatach nie ako ty!
<c> hovno
<a> hahahahahhah

Komentář: mam nieco...

<počas rozhovoru> ..
<ona> Hele, tak až si budu dělat dítě s Tomem, tak se u toho budem vesele culit, aby jsme měli veselý dítě.
<on> Jasně, a dělejte to i v knihovně, aby bylo taky chytrý.

<a> Proč je dnes tak epic fail den?
<b> bůh asi zas má kocovinu...

<A> Taky hledáš tu pravou?
<B> Pravou ruku už mám a s tou si vystačím :))

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.