Nejlepší hlášky
<a> Furt neviem čo jej napísať , snažím sa vymyslieť nejaký originálny básnický obrat aby som nepôsobil ako jeden z miliónov ďalších blbcov čo sa jej cez trápne a otrepané romantické kecy snažia dostať do nohavičiek
<a> Čo hovoríš na " Si pre mňa ako heroín " ?
<b> tým jej vlastne naznačuješ že je umelá a že keď si s ňou príliš dlho tak je ti nevolno... ...keby som dievča a povieš mi niečo takéto tak sa k tebe zachovám skvôr ako kokain :-)
<a> ???
<b> poriadne by som ťa nakopol :-)
12:42:18 <Dratek> a tam se vlezem vole...shake ty ja buchta andy a kuba vsak auto je pro pet ne??
12:42:32 <Dratek> aha nevlezem :D
<a> fuck of mesršmit pičo... neberte prosím tuto zprávu vážně, byla automaticky vygenerována trotlem... děkujem, klub nevidomých
<b> wtf?
<a> vaše odpověd byla zaznaména a následně bude poslána do galaxie betakaroten a bude brána za vrchol lidské inteligence... ou pí kjů
<b> no tyvole.. :D
<a> navždy... a je to
Komentář: občas tohohle člověka nechápu... :D
<a> <c> nemá pomlázku, takže je to ok
<b> se neraduj... někde si ji pujčí a budeš mít smůlu
<a> haha
<a> Jemu příjde trapný běhat někde s pomlázkou takže to nehrozí
<b> v tom případě jsem zelená závistí
<c> Ti nakopu zadek, ze se budes divit
Komentář: opožděně z velikonoc
<a> ROFL, jsem volala ségře, kde je beranek, ze mam hlad a ona: "Je ve stazi..."
Komentář: :D :-D :-D
<a> pivodej
<a> jezis
<a> povidej
<a> xD
<b> xD xD xD
<b> LOOOL xD
<b> a má dost xD
<a> haha :D
Komentář: Přeřeky vládnou světu :D
<a> Viděl jsi jí ve Wild Waves?
<a> Tam se vážně odvázala.
<a> Když to porovnám s The Perfectionist, tak to vypadalo že se setsakramenci zlepšila.
<b> <a> tak nahod
<c> ja myslel ze uz netoci.
<b> co by jinyho delala? vzdyt je blba jak kus papundeklu
Komentář: Odborna diskuze na tema pornofilmy :)
<a> čau prosím tě, jak ti vyšla ta sedmička dneska v chemii?
<b> čus myslím že M(NaCl)=58,5 g/mol
<a> hm a vysvětlíš mi to? Já to totiž moc nechápu
<b> já tež ne, opisuju od <c>
<a> tak pojď alespoň na pivko, ať jsme taky na mol
Komentář: chemie v prakci... :D
<a> ta mys debilni...
<a> chtel jsem ji chytit, ale ted to vypada spis tak, ze ji vykrmuju, uz 4x mi nesklapla pasticka
<b> co použít touchpad?