Nejlepší hlášky

<On> Prídeš zajtra ku mne?
<Ona> Nie zajtra nie.
<On> Prečo nie?
<Ona> Lebo zajtra máme na obed jaterničky.

<a> špatně píšu, můžu jen jednou rukou
<a> druhou mám v sádře
<b> ou, cos delal?
<a> no, to byla na kolejích jedna taková párty. potkal jsem holčinu, celkem fajn, pokecali jsme, dali jsme flašku ruma
<b> porad nemuzu prijit na to proc mas ruku v sadre
<a> pak jsme se začali líbat, já jí dal ruku .... šak víš kam. a ona vyjekla, trošku jsem se lekl, hodila vlasama dozadu,čímž mi udělala monokla narazila celkem prudce do zdi a zlomila mi zápěstí vypadám jako bych se proval s |partou cikánů
<b> holkaa sikovna
<a> každopádně má hezké auto... cesta do nemocnice ve tři ráno ožralý jak dobytek... paráda

Komentář: kdy konečně přestane pít :!

<a> beztak ty metalisti jsou ještě větší šašci než hopeři :D
<b> proč ??
<a> nelíbí se mi jejich styl oblíkaní a hudba. Vypadají jako když na slepýho vysypeš kamion prádla a řekneš mu vyber si co se ti nejvíc líbí...
<b> lol :D:D

Komentář: Hluboká konverzace po Qipu o moderní muzice :D

<a> Hele chlap se mě ptal jestli nemám nabíječku na eurotel. Sou nějaký nový slengy bo co?
<b> Ježiš normálka ne? Hnedka vedle nabíječky na pegase...
<b> Hele kolik máš nabíječek na oskara? Já mám poslední...
<a> já mám akorát nabíječku na mobil a na píchání...

Komentář: Pracovní odpoledne v KTL

<on> caw
<ona> nazdárek
<on> neser
<ona> ???
<ona> to bylo vedle???
<on> ne!!! a neser!!!
<ona> tak pp, někdy jindy
<on> proč odcházíš??? uděll jsem něo špatně?
<ona> ...

Komentář: Njn někdo má hold rozdvojenou osobnost...

<a> Mám pocit, že všichni to s tou umělou inteligencí trochu přehánějí.
<a> Po tom, co jsem hledal na netu mobil, se mi začaly zobrazovat reklamy na různý jiný mobily.
<a> Ale já jsem si mobil právě koupil, nepotřebuju další!

Komentář: Google AdSence

<a> hele, víš, že každej hlasující na tomhle odkaze (tlačítko LÍBILO SE) http://www.muvi.cz/invisible-band/580-3-kolo-cosmic-crew.htm vyhrává iPhone 3G?
<b> kurva nic sem nevyhral!!!
<a> to to jeste musis poslat vsem svejm kamaradum!
<b> hotovo a nic...:(:(
<a> a nepřibil Ti mezi tim někdo online? Pošli jim to znova!
<b> aha, mmnt
<b> .......
<b> co je to SPAM?

Komentář: Jak získat hlasy a zajistit, aby lidi nebyli nas*aný na vás!:D

<a> ja som videl kandidatku piratu a dokonca tam bol nejaky linuxak... cize asi je aj dobre, ze sa tam nedostali... keby vam vladli linuxaci, tak Ceska Republika velmi rychlo pojde ku dnu.
<b> Nikoli ke dnu, nýbrž do /dev/null

<mišQa> Hele ještě kouříš?
<SpajKy> Ne, dneska jsem měl poslední.

<frosty> Zdar Molíku
<Molík> čus
<frosty> můžu se tě na něco zeptat?
<Molík> jj
<frosty> Znáš LAMERA?
<Molík> asi jo, no to je takovej ten vysokej z oktávy, viď?

Komentář: Není lamer.cz jako LAMER...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.