Nejlepší hlášky

<AA Mamka> Ahoj Kajo, nevis co se dnes deje? chodi tu lide v bilem, nejaka akce?
<> mami utikej !!! to je ku klux klan

<on> Ahoj, moc se mně líbíš, nezajde někam?
<ona> co to skoušíš??? si trapnej!! Mám přítele!
<on> cože? Jsi při těle? Tak to nic, až zhubneš tak mně napiš...

<a> stejně nechápu co proti tomu maj...
<b> myslíš to vážně?! víš vůbec co to znamená?!
<a> no vim... FA ty mejdla ne? v čem jim to vadí? xD

Komentář: na zdi nápis ANTIFA!

<D0ctor> ale ten večer jsem byl hotový
<Zoe> :D wow, to si to aj pamätáš, tak to ešte v pohode
<D0ctor> :D
<Zoe> nevyzeral si, že si to budeš pamätať
<D0ctor> :D mam docela v pohodě pamět
<Zoe> nemachruuuj! :D
<Zoe> Ktorý deň sme sa prvý krat videli?
<D0ctor> je to dva roky zpět, na serveru jsem se potkal s Leitem a vy dva jste založily klan Fast Death poprve jsem tě potkal na pirátské lodi byls takovy japončík s brýlema s nickem *FD*Cj :)
<Zoe> lol, do prdele s Tebou

Komentář: Ráno.. po půl litru slivovice

<a> A ty jsi rasista? Odkdy?
<b> Od doby, co mi ten parchant Blake posral tiket...

Komentář: Sportem nejen ku zdraví :-)

<a> Jéé, naše samici se narodili králíčci... je divné, že dřív, než ji stihl ten její samec naskákat...
<b> heh... a pak že já sem nedočkavej... tomuhle se říká nadrženost...

<a> tak dnes foceni stalo za prd :) nekolik desitek metru se blizim k necemu co by mohl byt bazant/koroptev a on to divoky holub
<b> mozna je cas na brejle XD
<a> jo papirek na nove uz mam doma tri tydny :D
...
<a> s tema brylema mas pravdu v utery jsem slapl 2x do hovna, na tom by nebylo nic divneho kdybyb to nebyl talir oprumeru 30cm xD

<ona> vcera som bola na party
<ona> sami feikari
<ona> ja kamoska
<on> a?
<ona> a jeden matfyzak s frajerkou matfyzackou
<ona> no zaujimave
<on> ti musia mat romanticke veceri :)
<ona> hej pokial sa neozumies kvantovej fyzike alebo programovaniu
<ona> tak nemas co povedat
<ona> cool

<a> Musíš střídat studený a teplý obklad po 20 minutách.
<b> NEMLUV NA MĚ, MAGORE!

<vojta> Na co to cumis ty prase?!
<neubik> do riti, mam zase zaplou automatickou sekretarku?
<vojta> Nemas, na to nepotrebuju sekretarku abych to poznal :D

Komentář: Nj, miranda a automicka odpoved co prave delate =)...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7949 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.