Nejlepší hlášky
<Ewzen> teď jsem měl zajímavý sled myšlenek
<Ewzen> chtěl sem se podívat na matiku ale už je celkem pozdě
<Ewzen> ale taky si uvědomuju, že když se na to nekouknu, budu zase v píči
<Ewzen> a já jsem rád v píči
<Ewzen> problém vyřešen
<Ewzen> :-D
<on> pak ti ukážu nějaké fígle a budeš úplné IT guru
<ona> jooo chci byt guru
<ona> Náhodou už umím příkaz SUDO
<on> Cože?
<ona> sem si zapamatovala pze vzdycky kdyz sem videla ze pises sudo tak si muzu jit delat svoje veci
Komentář: Diskuse ohledně používání Ubuntu.
<a> lol :X Egyptan pojmenoval svou dceru Facebook jako vdek za revoluci
<a> jeste ze ji nepojmenoval treba redtube :D
<a> Jdu do Billy. To nejlepší pro mě :)
<b> Ta reklama lže. Nejlepší je odpadkový kontejner. Stejná kvalita za bezkonkurenční cenu :D
<cheater> mam cheaty
<admin> tak mas ban
<cheater> prepac
<admin> perma ok?
<cheater> nie, mna to bavi ved nikomu nerobim zle
<admin> praveze kazdemu robis zle
<cheater> nedavaj mi ban
<admin> a aky mas cheat? WH?
<cheater> to co je?
<admin> lol, wallhack
<cheater> nie, ja mam take co vidim cez steny
<admin> tak cau :D
Komentář: cheaterko :D
<ona> čo?
<on> a tak..sa smejem na nás :)
<ona> tak sa na nás nesmej, lebo polovica z nás sa môže nasrať
<a> ten facebook je taký zabugovaný, že začínam mať pocit že na ňom robili ľudia z Microsoftu
<a> ťuk
<a> ťuk
<a> ťuk
<a> ťuk
<a> prask
<a> "upozorňujeme na nízký stav kreditu"
<a> "dobijte si prosím svou kartu co nejdříve"
<a> "váš kredit je"
<a> "dvacet"
<a> "sedm"
<a> "korun"
<a> "a"
<a> "třicet"
<a> "haléřů"
<a> tuuuuuuuut
<a> tuuuuuuuut
<a> tuuuuuuuut
<a> tuuuuuuuut
<a> tuuuuuuuut
<a> tuuuuuuuut
<a> tuuuuuuuut
<a> tuuuuuuuut
<a> "vstoupili jste do hlasové schránky"
<a> "vyčkejte na tón a zanechte vzkaz"
<a> "my jej pak ihned doručíme"
<a> píp
<a> Tak co tam děláš, se se mnou nebavíš?
<a> cvak
<b> sorry, nebyl sem u telefonu :)
Komentář: Nový směr VoIP komunikace - tarif Nekecej a píš!
<xXx> nebyt toho ze sem tak unavenej, tak se da rict ze sem vcelku odpocatej.
Komentář: ta opilecka filozofie -,-
<já> Dneska jsme byli se školou v laboratoři na hologramy
<mamka> To tam dělají něco jak v červeným trpaslíku, takový Rimmry?