Nejlepší hlášky

<Ewzen> teď jsem měl zajímavý sled myšlenek
<Ewzen> chtěl sem se podívat na matiku ale už je celkem pozdě
<Ewzen> ale taky si uvědomuju, že když se na to nekouknu, budu zase v píči
<Ewzen> a já jsem rád v píči
<Ewzen> problém vyřešen
<Ewzen> :-D

<on> pak ti ukážu nějaké fígle a budeš úplné IT guru
<ona> jooo chci byt guru
<ona> Náhodou už umím příkaz SUDO
<on> Cože?
<ona> sem si zapamatovala pze vzdycky kdyz sem videla ze pises sudo tak si muzu jit delat svoje veci

Komentář: Diskuse ohledně používání Ubuntu.

<a> lol :X Egyptan pojmenoval svou dceru Facebook jako vdek za revoluci
<a> jeste ze ji nepojmenoval treba redtube :D

<a> Jdu do Billy. To nejlepší pro mě :)
<b> Ta reklama lže. Nejlepší je odpadkový kontejner. Stejná kvalita za bezkonkurenční cenu :D

<cheater> mam cheaty
<admin> tak mas ban
<cheater> prepac
<admin> perma ok?
<cheater> nie, mna to bavi ved nikomu nerobim zle
<admin> praveze kazdemu robis zle
<cheater> nedavaj mi ban
<admin> a aky mas cheat? WH?
<cheater> to co je?
<admin> lol, wallhack
<cheater> nie, ja mam take co vidim cez steny
<admin> tak cau :D

Komentář: cheaterko :D

<ona> čo?
<on> a tak..sa smejem na nás :)
<ona> tak sa na nás nesmej, lebo polovica z nás sa môže nasrať

<a> ten facebook je taký zabugovaný, že začínam mať pocit že na ňom robili ľudia z Microsoftu

<a> ťuk
<a> ťuk
<a> ťuk
<a> ťuk
<a> prask
<a> "upozorňujeme na nízký stav kreditu"
<a> "dobijte si prosím svou kartu co nejdříve"
<a> "váš kredit je"
<a> "dvacet"
<a> "sedm"
<a> "korun"
<a> "a"
<a> "třicet"
<a> "haléřů"
<a> tuuuuuuuut
<a> tuuuuuuuut
<a> tuuuuuuuut
<a> tuuuuuuuut
<a> tuuuuuuuut
<a> tuuuuuuuut
<a> tuuuuuuuut
<a> tuuuuuuuut
<a> "vstoupili jste do hlasové schránky"
<a> "vyčkejte na tón a zanechte vzkaz"
<a> "my jej pak ihned doručíme"
<a> píp
<a> Tak co tam děláš, se se mnou nebavíš?
<a> cvak
<b> sorry, nebyl sem u telefonu :)

Komentář: Nový směr VoIP komunikace - tarif Nekecej a píš!

<xXx> nebyt toho ze sem tak unavenej, tak se da rict ze sem vcelku odpocatej.

Komentář: ta opilecka filozofie -,-

<> Dneska jsme byli se školou v laboratoři na hologramy
<mamka> To tam dělají něco jak v červeným trpaslíku, takový Rimmry?

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2688 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2893 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3108 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 3 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 15 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 38 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 44 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.