Nejlepší hlášky

<a> cusd
<b> cus
<a> jakto ze mi nejde Lamper?
<b> www.lamer.cz omg
<a> aha kua sem si rikal :D

Komentář: detail :D

<Dawe> vsechno nej k svatku :-*
<Růža> lol
<Růža> ty jedes podle nejakyho jinyho kalendare?
<Dawe> Dnes je 13.3.2008, svátek má Růžena
<Růža> ty ses kreten

Komentář: Von je na to trosku haklivej :D

<bravo_delta> Added *!*JavaUser@56BC6ED.1730254B.5982158C.IP to ignore list
<bravo_delta> uz me sral :-D
<JejKey> bravo_delta: kdo to je? :>
<Respekt> bravo_delta: tumpi ?
<bravo_delta> neasy :>
<tumpi> preposlete mua at si me vyndaaaa :D
<Respekt> bravo_delta: mas si ho vyndat
<bravo_delta> Respekt: bych si ho vyndal, ale ruce se nechce a kamaradka tu neni :>

<JKman> jsi tu?
<JKman> nezachlastame po skype?

Komentář: I po skype s webkou se dá chlastat :)))

<Sakan> mate nekdo kabaty_?
<Scr47chy> to vis ze mame
<Scr47chy> dyt si ode me ten list sosal omg
<WereWiking> Scr47chy search
<WereWiking> tedaaa
<WereWiking> Sakan zkus search
<Scr47chy> hhh
<Sakan> co je
<Sakan> search?
<Sakan> hele a kdemiku?
<Sakan> no to si delas kozy?
<Sakan> hele miku
<WereWiking> Sakan proc treba nezkusis search?
<Jo}{nY> WereWiking: sem byl pric, tak sem to nemoh videt woe ;)
<WereWiking> Jo}{nY o_O srr
<WereWiking> sry*
<Jo}{nY> Sakan: ctrl+s
<WereWiking> Sakan co by tak podle tebe mohl byt search? jen tak, namatkou
<Jo}{nY> :))
<Jo}{nY> nesmejte se mu
<Sakan> ja nevim neco jako quit nebo cancel ne?
<Jo}{nY> ja sem byl s dc stejna lama
<Jo}{nY> Sakan: hledat je search ... lol, jak dlouho studujes anj ?
<Sakan> hele miku ten rudy kovanda to je donutil nebo co to je?
<Sakan> co je pls?
<Sakan> rekneme ze sem si z vas delal kozy ale stacilo uz stezi se drzim na zidli takze naposled MATE NEKDO KABAT_?
<Jo}{nY> ctrl+s
<Jo}{nY> a myslim to upromne
<Jo}{nY> uprimne*
<Scr47chy> Sakan mam kabaty sakra :D
<Scr47chy> jen je nemam nasdileny :D
<Sakan> ja vim ale nic mi to nenajde
<Jo}{nY> muahhahaha
<Scr47chy> muhihihihihi
<Scr47chy> tedka spad ze zidle :D
<WereWiking> Scr47chy ty ses loleq
<Jo}{nY> to je fakt moooc
* Jo}{nY FOFLPIMP
<Sakan> pici sem hodil drzku
<Scr47chy> hahahahahahaha
<Scr47chy> sem si malem poflusal klavesnici
<Jo}{nY> hihi
<WereWiking> sem si stahl docela najs skin do opery
<Sakan> johny uz ma urcite plnou klavesnici cukrovi ze jo?
<Jo}{nY> tak to uz je moc
<Scr47chy> tyve tak tohle me bavi :D

<a> Bavím se u slajdů z Makra...
<a> Proč se nevyskytne další krize?
<a> Kvůli federálnímu pojištění vkladů jsou rozsáhlé krachy bank velmi nepravděpodobné.
<b> MYTH BUSTED!

Komentář: Učebnice z 2001 k letnímu semestru 2011

<on> Ahoj kolik ti je let?
<ona> 654848-654832
<on> tyjo me je taky 25
<ona> 654848-654832 je 16 debile
<on> kua sem se pomylil me je 16
-!- ona has quit

Komentář: nj, anonimita kazí lidi

<a> ale ted jdu vyhodit ten stan
<a> sem u toho kontejneru... to neni malej stan... ael velkej jak sud xD
<a> ted ho tam házim ne xD? a koukám xD
<b> xD
<a> jde přímo proti mě moje bejvalka s nějákym svym emo kámošem xD
<a> já zmoklej v domácích hadrech xD se starym stanem v ruce a u kontejneru xD to sem musel vypadat dobře xD

<a> tak som to aspon riskol :D :D
<a> vahal som ci sa pojdem okupat, alebo dam all in :D :D
<a> dal som all in a idem sa okupat :D :D

Komentář: poker :D

<a> Koho budes volit?
<b> maminka mi schvoala vsechny hlasovaci listky
<b> a nechala jenom jeden s panem Paroubkem :(

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7950 dny

Hláška #204

<BigSam72> divka (14) vymenila s


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2033 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2338 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2689 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2894 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3109 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
před 4 dny

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 16 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 18 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 39 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 45 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.