Nejlepší hlášky
<a> lol kámoš debil...
<a> úča mu petráková mu řiká: nechci vidět takové otrávené ksichtíky :-D
<a> a on nato: tak nás neotravuj xD
<b> to sem byl ja!
<a> cože? Kdo si?
<b> honza
<a> Michal, těší mě :-D
<Collin> (17:48) čúúúús už nepropadám z Angličtiny ! Já to všem řikal že když zamakám tak to dám a všichni se jen smáli a hlavně rodiče a to bylo furt keců že propadnu a tak a teď jim to chrstnu do xichtu ...
<marthy> (17:50) Dobře ty....Takže na ty opravky nepůjdeš ?
<collin> (17:51) No právě díky tý Angličtině mě na ně pustí !
Komentář: Studijní typ !
<a> vcera byla ta akce u toho kamose
<a> jak sem i rikal at prijdes
<a> a trosku sme to prepiskly tak se chci aspon jednou vyspat :D
<b> Do kolika jste byli vzhùru?
<a> kolik je ted?
<b> 22:29
<a> tak do 22:29
Komentář: Nepochopila to :(
<Nezkuseny_Beranek> ahoj mam problem nemá te někdo windovs od apple?
<rFx> ne, jen od microsoftu, promin :DD :DD
<Nezkuseny_Beranek> nn to je novinka oni se spojili
<rFx> Nezkuseny_Beranek: co to meles *ROFL* *ROFL*
<Nezkuseny_Beranek> nn fakt bill stahnul gatě a někdo mu nerval do prdele jabko
Komentář: Další nudný den v počítačové poradně
<B.e.r.u.š.Q.a.> mno a tedka sem je prekrmila a fsechny mi pochcipali...
<Tomáš> chudinko a ky malý a lá
<a> mama prisla do kuchyne a prej: tyoo ty woe tedaaa to cumim... sem umyla nadobi
<a> a co škola?
<b> ani mi nevrav...
<b> sme mali fyziku a ucitelka mi poveda: postav sa. tak sa postavim a ona mi po chvili vravi: preco stojis? a ja: vsak ste mi povedali. a ona: neodvravaj, mas za 5, sadaj!
<a> ne, čeština má bejt pravopis, matika má bejt logika
<b> bejt to pravopis, tak 3/4 lidí to neudělaj..
<a> a myslíš že tohle jo? :D já myslim ze 3/4 nevědí co znamená že je březí
<b> :D :D
Komentář: ...o maturitě z češtiny :D
<Ona> Tak budeme mít miminko (PEJSKA) :D .. Je to kříženeček Labradora a Boxera a bude se jmenovat Coudy ... :-P .. Už se na něj těšíme ... :)))
<On> Ty seš ten labrador nebo boxer?
<a> Hele <b> kde ty bydlíš? v tom menším baráku nebo v tom novým větším?
<b> cože?? v jakým menším?
<a> no vždyť tam máte 2 baráky ne?
<b> to je stodola ty vole!
Komentář: Zateplovali stodolu no..:D