Nejlepší hlášky

<a> lol kámoš debil...
<a> úča mu petráková mu řiká: nechci vidět takové otrávené ksichtíky :-D
<a> a on nato: tak nás neotravuj xD
<b> to sem byl ja!
<a> cože? Kdo si?
<b> honza
<a> Michal, těší mě :-D

<Collin> (17:48) čúúúús už nepropadám z Angličtiny ! Já to všem řikal že když zamakám tak to dám a všichni se jen smáli a hlavně rodiče a to bylo furt keců že propadnu a tak a teď jim to chrstnu do xichtu ...
<marthy> (17:50) Dobře ty....Takže na ty opravky nepůjdeš ?
<collin> (17:51) No právě díky tý Angličtině mě na ně pustí !

Komentář: Studijní typ !

<a> vcera byla ta akce u toho kamose
<a> jak sem i rikal at prijdes
<a> a trosku sme to prepiskly tak se chci aspon jednou vyspat :D
<b> Do kolika jste byli vzhùru?
<a> kolik je ted?
<b> 22:29
<a> tak do 22:29

Komentář: Nepochopila to :(

<Nezkuseny_Beranek> ahoj mam problem nemá te někdo windovs od apple?
<rFx> ne, jen od microsoftu, promin :DD :DD
<Nezkuseny_Beranek> nn to je novinka oni se spojili
<rFx> Nezkuseny_Beranek: co to meles *ROFL* *ROFL*
<Nezkuseny_Beranek> nn fakt bill stahnul gatě a někdo mu nerval do prdele jabko

Komentář: Další nudný den v počítačové poradně

<B.e.r.u.š.Q.a.> mno a tedka sem je prekrmila a fsechny mi pochcipali...
<Tomáš> chudinko a ky malý a lá

<a> mama prisla do kuchyne a prej: tyoo ty woe tedaaa to cumim... sem umyla nadobi

<a> a co škola?
<b> ani mi nevrav...
<b> sme mali fyziku a ucitelka mi poveda: postav sa. tak sa postavim a ona mi po chvili vravi: preco stojis? a ja: vsak ste mi povedali. a ona: neodvravaj, mas za 5, sadaj!

<a> ne, čeština má bejt pravopis, matika má bejt logika
<b> bejt to pravopis, tak 3/4 lidí to neudělaj..
<a> a myslíš že tohle jo? :D já myslim ze 3/4 nevědí co znamená že je březí
<b> :D :D

Komentář: ...o maturitě z češtiny :D

<Ona> Tak budeme mít miminko (PEJSKA) :D .. Je to kříženeček Labradora a Boxera a bude se jmenovat Coudy ... :-P .. Už se na něj těšíme ... :)))
<On> Ty seš ten labrador nebo boxer?

<a> Hele <b> kde ty bydlíš? v tom menším baráku nebo v tom novým větším?
<b> cože?? v jakým menším?
<a> no vždyť tam máte 2 baráky ne?
<b> to je stodola ty vole!

Komentář: Zateplovali stodolu no..:D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.