Nejlepší hlášky

<a> cauuu
<b> hoja
<a> co děláš?
<b> hraju Solitaire :o)
<a> co to?
<b> karty... si zahraj taky :-D
<a> nemám
<b> nemám?
<a> prostě nemám, jsem přeinstaloval widle
<b> cože? a nemáš solitaire? =-O
<a> ne, kde ho mám stáhnout?

<Jackob> a ty to musis vypisovat cislama co sou nad pismenkama ne numkou
<Vengy> tam sou prece hacky

<ona> To, ze je tu vsem jedno, ze jsem prave mela totalni cerno pred ocima a malem sebou sekla, s tim jsem smirena, ale ze si ani nejdou zachranit veceri, kterou jsem zacala delat, me fakt nasralo

<a> sorry to byl omyl
<b> ?
<a> omyl jsem se překlik
<b> to se mi jesště nestalo, aby mi někdo poslal omylem omluvu za omyl :D

<on> ještě štěští, že už nemusím chodit do školi, ale do práce....
<ona> já bych tomu štěští neříkala :/

<A> zdar
<A> při první vejplatě kupuju kytaru tak pak mi pomůžes vybrat já tomu nerozumím
<B> kecáš ! :D
<A> ne nekecám,dneska sme seděli v hospodě celej den a zkoušeli na ni hrat jeden kluk ji tam měl :)
<B> a jakou chceš ? eletriku nebo akustiku ? ;)
<A> normalni strunovou

<a> Zdarek, vsechno nej k svatku deti :)
<b> :-D tak ti teda diiiik
<b> zajdem po obede na zmrzku?
<a> nemuzu, hubnu do plavek
<b> tak ja si dam zmrzku a ty budes lizat kostku ledu ;-)

<a> Taky jsem si dnes zasprintoval u PC.
<b> Pravačkou nebo levačkou?

Komentář: Usain Bolt v Ostravě...

<On> Já taky, ale víno nepiju
<> To já taky ne
<On> Mě strašně smrdí
<> Tak si ho umyj :D
<On> .....ale to víno !!!

Komentář: To zabilo celej večer :))

<on> Ahoj, kdo dneska přednáší?
<ona> ahoj, dneska Nejvyssi
<on> Blbost, to není možné!
<ona> fakt, dnes ten Nejvyssi
<on> (zmatený) Počkej, Ty fakt myslíš Ježíše?
<ona> omg, dekana!

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7557 dny

Hláška #808

<caky> Ticho: ty aj spis niekedy


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.