Nejlepší hlášky
<a> cauuu
<b> hoja
<a> co děláš?
<b> hraju Solitaire :o)
<a> co to?
<b> karty... si zahraj taky :-D
<a> nemám
<b> nemám?
<a> prostě nemám, jsem přeinstaloval widle
<b> cože? a nemáš solitaire? =-O
<a> ne, kde ho mám stáhnout?
<Jackob> a ty to musis vypisovat cislama co sou nad pismenkama ne numkou
<Vengy> tam sou prece hacky
<ona> To, ze je tu vsem jedno, ze jsem prave mela totalni cerno pred ocima a malem sebou sekla, s tim jsem smirena, ale ze si ani nejdou zachranit veceri, kterou jsem zacala delat, me fakt nasralo
<a> sorry to byl omyl
<b> ?
<a> omyl jsem se překlik
<b> to se mi jesště nestalo, aby mi někdo poslal omylem omluvu za omyl :D
<on> ještě štěští, že už nemusím chodit do školi, ale do práce....
<ona> já bych tomu štěští neříkala :/
<A> zdar
<A> při první vejplatě kupuju kytaru tak pak mi pomůžes vybrat já tomu nerozumím
<B> kecáš ! :D
<A> ne nekecám,dneska sme seděli v hospodě celej den a zkoušeli na ni hrat jeden kluk ji tam měl :)
<B> a jakou chceš ? eletriku nebo akustiku ? ;)
<A> normalni strunovou
<a> Zdarek, vsechno nej k svatku deti :)
<b> :-D tak ti teda diiiik
<b> zajdem po obede na zmrzku?
<a> nemuzu, hubnu do plavek
<b> tak ja si dam zmrzku a ty budes lizat kostku ledu ;-)
<a> Taky jsem si dnes zasprintoval u PC.
<b> Pravačkou nebo levačkou?
Komentář: Usain Bolt v Ostravě...
<On> Já taky, ale víno nepiju
<Já> To já taky ne
<On> Mě strašně smrdí
<Já> Tak si ho umyj :D
<On> .....ale to víno !!!
Komentář: To zabilo celej večer :))
<on> Ahoj, kdo dneska přednáší?
<ona> ahoj, dneska Nejvyssi
<on> Blbost, to není možné!
<ona> fakt, dnes ten Nejvyssi
<on> (zmatený) Počkej, Ty fakt myslíš Ježíše?
<ona> omg, dekana!