Nejlepší hlášky
<Marin4k> nechapem vobec naco to sem davate, ked ani jedni titulky na to nepasuju..
<culter> :! je to naozaj nepochopitelne. Ako si moze nejaky drzan drzy vobec dovolit vediet natolko po anglicky, ze nepotrebuje titulky, ze?
<a> nemaš u sebe nááhodou tužku?
<b> mám.. proč?
<a> puč mi ji..
<b> a jak asi??
<a> hej sorry, to jsem chtěl říct segře co sedí za mnou, ale už jsem i línej promluvit.
<bracha> zdar, co ty otazníky?
<Bat> zase mi od tebe přišel spam
<bracha> to je mi líto, ale tohle asi neovlivním
<Bat> ovlivníš
<bracha> a jak?
<Bat> nesmíš klikat všude možně, když čumíš na porno
<bracha> ty pako!
<a> to kdybych řekla tatínkovi, že chci jet s laptopem na minskou, tak mě pošle do prdele takovou rychlostí, že vyletím až krkem
<a> kde sa da zmenit ip adresa??? a neposkodi mi to pc alebo net??? diky!!!
Komentář: joj, ta ipecka je ale bubak!
<a> Achjo... já chci renaulta na lízing :(
Komentář: Dobrá metafora xD
<a> vrať prosimtě laskavě caesarovi vše!
<b> you was been ignored
<a> was been? co to je za hovadinu?
Komentář: Lama vs. Ajina xD
<Mates> jaky mas jmeno
<Mates> ?
<Bety888> Bety
<Bety888> překvapivě
<Bety888> a nejsi ty Mates?
<Mates> jak to vis?
<Bety888> přezdívka inteligente
Komentář: kluci...
<Sebi> Čau, kde seženu serial key na font creator 5?
<kevin365> serials.ws ale sou tam viry...
<Sebi> neva, mám avast
Komentář: asi si taky pořídim zázračnej avast... :D
<máma> potřebuji něco přeložit, prosím......
<a> anóó? posílej
<máma> zlato, pojď se projít za mnou, do obýváku
<a> Darling, come for a little walk into the living room
<a> nemáš zač :)))