Nejlepší hlášky

<A> Jeste jednou mockrat dekuji kuratko :-*
<B> Za co? :-)
<A> Ze si u me spal a odvrzl me :-*

Komentář: Jedno zamenene pismenko :-D :-D

<a> víš jak nám vaděj ty diváci u pohlreicha, jak vaří živě?
<b> tobě vadí
<a> ty si taky myslíš, že tam zbytečně ruší
<b> dobře, tak si to taky myslim
<a> no žejo
<b> jojo
<a> tak nechceš tam jít jako divák?

<a> co <b> začnem si spolu?
<b> ok, napíšu si tě na seznam žadatelů

<a> musím se pochlubit, doplňuji si vzdělání... koukám na star wars
<b> hehe. darth vader je sympaťák, co? ale darth sidious je větší frajer. až budu velký, chci být jako on
<a> já myslela, že chceš být ovocem do Jogobelly, aby ses dostal do lahodného jogurtu zott
<b> ne. nemám rád společnost tisíců aktivních biobakterií

Komentář: reklamy jsou chytlavé :D

<a> Tak mam na pokoji souseda, je to rom.
<b> To se ti moc asi nelíbí co? :D
<a> Tak tady mi to nějak nevadí, ale baví mě ty jejich hlášky :D
<b> Jaký? :D No jo vlastně, ty to teď máš z první ruky :D
<a> No pořád něco... Například jeho otec dneska prohlásil že je opravdu drzost, že si návleky musí navlékat on sám :D
<b> Co na to říct..:-)
<a> No ale celá rodina by si mohla zpívat písničku "Teplákova souprava, gule dej si doprava, nosíme to celá rodina!":D
<b> Všichni? :D
<a> Naprosto, všech 8 co jich tu teď je na náštěvě :D

Komentář: Zážitek z nemocnice..

<A> 2 slova, 8 písmenek, 1 Pocit.. Miluji tě! <3<3
<B> 2 slova 4 písmenka 1 smajlík 1 pocit.. Ja ne :-D

Komentář: stručně ... :-D

<1> Holy shit!
<2> Omlouvám se ale nejsem věřící
<1> :D

Komentář: ateista :D

<on> Nejsem zabiják. Bát by ses neměla. Neznásilním tě a nerozsekám. Pak tě v příkopě nepohodím. Mě se nemusíš bát.
<on> No a teď si všude odeber to "ne".
<ona> Já se nenechám… Taky si to odeber.

<a> Tak dáme si zítra maturitku...Jen prosím, aby mě někdo přišel po X hodině odtáhnout do třídy XXX...Děkuji :)))
<b> Počkej, pak je ještě škola? :D
<c> Zitra uz je pondeli?!!!

Komentář: <c> to zabila...

<a> každopádně... kdybys měl můj stroj...
<a> 1 GB ram, 256Mb grafika, 256 GB HDD
<a> takže mi nezbývá než říkat, že u her nehledám grafiku ale hratelnost
<b> máš to stejně i u bab?
<a> metaforicky by to znamenalo, že se stydím za svůj "stroj", takže ne...
<b> já jen, že moje maličkost si díky svému "stroji" může dovolit jak hratelnost tak grafiku

Komentář: dvojsmysly jak se patří

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.