Nejlepší hlášky

<a> wuaaaaaaaaaaaaaaaaaa
<b> co jéé?
<a> nic sem zívnul tak sem se chtěl pochlubit

<rocky> čau, ty vole, jsem v pi**. Já na ty botasky jak jsem ti je ukazoval nemám.. už jsem přemýšle že bych je snad i ukradl, ale nevím jak..
<johnny> Unes nějakýmu cigánovi dítě.!
<rocky> Ty vole, proč.?
<johnny> No když mu pak řekneš, že mu to dítě vrátíš za ty botasky, tak ti je určitě ukradne..

<a> cau prde
<b> cau smrade :D
<a> vole :D
<b> co? po prdu vzdycky nasleduje smrad...
<a> hovado :D

<ona> ohoj tak muzes mi to poslat
<on> cau jo jen to najdu
<on> tak posilam
<ona> jo dik
<on> nejak to nejde co mas za internet?
<ona> explorer

Komentář: neni internet jako internet

<toxygen> 2 roky bez jedla
<toxygen> ked som ich este choval viacej, tak ked som si jednu novu kupil, dal som ju dole do skrine a zabudol som na nu
<toxygen> o 2 roky som robil poriadok a reku co nenajdem, ziva tarantula :)

Komentář: svine, vydrzia

<a> cau... co mas v planu na odpoledne...
<b> (Autoreply) Prave ted nemuzu - Co delam? To nechces vedet.
<a> a
<a> aha
<a> no
<a> pak napis
<b> :)
<b> To je automaticky generovana zprava, vzdycky se tam objevi nejaka hlaska :) Ale ted to vyslo celkem pekne :D

Komentář: automat

<Nio> a moj jebnuty program zapisal 59 GB do 48 GB particiee coo mi trochu nesedi
<Pxy> :-D to sa da?
<Nio> neda a vazne netusim kam tie data isli

Komentář: Nio je linuxak a ten program si pisal sam

<a> muzu se te zeptat proc jsi me vyhodil kvuli otaznikum?
<b> no a jakej byl duvod ?
<a> mel jsem tam napsany kvuli otaznikum.
<b> tak proc se ptas ?

Komentář: diskuze po kicku jednoho uzivatele z chatu :-)

<a> uz vim kde budu pestovat doma travu! bo tedka jim u pc a do klavesnice pada uplne vsechno tak myslim ze klavesnice bude pro travu idealni

Komentář: Někde to růst musí...

02:32 <Omni> Vespersk: !online
02:32 <Omni> Cskbot: 3 members are online
02:33 <Omni> Vespersk: zdvihnite ruku kto spi ;-]

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.