Nejlepší hlášky
<a> wuaaaaaaaaaaaaaaaaaa
<b> co jéé?
<a> nic sem zívnul tak sem se chtěl pochlubit
<rocky> čau, ty vole, jsem v pi**. Já na ty botasky jak jsem ti je ukazoval nemám.. už jsem přemýšle že bych je snad i ukradl, ale nevím jak..
<johnny> Unes nějakýmu cigánovi dítě.!
<rocky> Ty vole, proč.?
<johnny> No když mu pak řekneš, že mu to dítě vrátíš za ty botasky, tak ti je určitě ukradne..
<a> cau prde
<b> cau smrade :D
<a> vole :D
<b> co? po prdu vzdycky nasleduje smrad...
<a> hovado :D
<ona> ohoj tak muzes mi to poslat
<on> cau jo jen to najdu
<on> tak posilam
<ona> jo dik
<on> nejak to nejde co mas za internet?
<ona> explorer
Komentář: neni internet jako internet
<toxygen> 2 roky bez jedla
<toxygen> ked som ich este choval viacej, tak ked som si jednu novu kupil, dal som ju dole do skrine a zabudol som na nu
<toxygen> o 2 roky som robil poriadok a reku co nenajdem, ziva tarantula :)
Komentář: svine, vydrzia
<a> cau... co mas v planu na odpoledne...
<b> (Autoreply) Prave ted nemuzu - Co delam? To nechces vedet.
<a> a
<a> aha
<a> no
<a> pak napis
<b> :)
<b> To je automaticky generovana zprava, vzdycky se tam objevi nejaka hlaska :) Ale ted to vyslo celkem pekne :D
Komentář: automat
<Nio> a moj jebnuty program zapisal 59 GB do 48 GB particiee coo mi trochu nesedi
<Pxy> :-D to sa da?
<Nio> neda a vazne netusim kam tie data isli
Komentář: Nio je linuxak a ten program si pisal sam
<a> muzu se te zeptat proc jsi me vyhodil kvuli otaznikum?
<b> no a jakej byl duvod ?
<a> mel jsem tam napsany kvuli otaznikum.
<b> tak proc se ptas ?
Komentář: diskuze po kicku jednoho uzivatele z chatu :-)
<a> uz vim kde budu pestovat doma travu! bo tedka jim u pc a do klavesnice pada uplne vsechno tak myslim ze klavesnice bude pro travu idealni
Komentář: Někde to růst musí...
02:32 <Omni> Vespersk: !online
02:32 <Omni> Cskbot: 3 members are online
02:33 <Omni> Vespersk: zdvihnite ruku kto spi ;-]