Nejlepší hlášky
<A> Ahoj, tak co, jak jste včera skončili? :D
<B> Čau, brutálně. Udělala jsi chybu že jsi odešela :D
<A> Co jste zase vyvedli? :D
<B> No xxx se strašně ožral a myslel si že je v autě. Půl hodiny jezdil na židli po hospodě čímž všechny totálně odrovnal. Ale nejvíc nás dostal když si objednal 2 panáky (slivku a rum). Číšník mu to donesl, on na to chvíli vyděšeně čuměl a pak zařval: "A co je slivovice a co je rum"? :D
<A> Šmarja to je idiot :D
<B> Nakonec jim tam pozvracel záchod, schody a zmizel ve tmě někde na poli. Cestou domů jsme ho našli ležet na chodníku politého od piva.
<A> :D :D :D
<a> priopoj se na k tomu Člověk s IQ 140 vidí 12 osob kolik jich vidíš ty :D :D jsem jich našel 10
<b> kde je ten obrázek??
<a> b , jsi tu?
<b> jo, copak?
<a> jsem v piči
<b> ses tak ohla, jo?
<a> dobytku!
<a> Nepřehnal jsi to?
<b> já vím byl jsem jako prase.
<a> Ne, to ani náhodou, prase ví, kdy má dost...
<b> co ta nova holka ?
<a> tak vis jak
<a> HW super
<b> xD
<a> SW žádny :)
<b> rikaš jede bez driveru jo ? xD
<a> xDDD
<a> na default
Komentář: Hodnocení něžného pohlaví :D
<sppeedy> co planujes?
<siky> jako kdy?
<sppeedy> dnes vecer
<siky> nic, valim se
<sppeedy> :))
<siky> je streda ty vole, zitra jdu do práce!
<sppeedy> no jo ty vole, sorry
<siky> tys myslel ze je patek?
<sppeedy> jo, nejak mi to nedoslo
<siky> to je debil
<sppeedy> hah, tak ja si jdu udelat obed
<siky> je vecer ty vole
Komentář: kdyz se dari, tak se dari. btw. student VŠ
<a> sme byli ted s ni venku
<b> to mi doslo
<b> tebe by ven vytahl jen kamos/holka
<a> tak nahodnej kolemjdouci z prechodu pro chodce by me vytahl tezko no
<b> ale takovej nakladak jedouci proti tvemu oknu by te treba i donutil vybehnout
<a> jiste, musim zachranit PC kur*a!
<b> ROFL
Komentář: co bych pro něj neudělal
<Alpha> Zduř, víš jak Peťovi zabavil včera učitel tu trávu?
<Domin> j
<Alpha> Tak dneska došel do třídy rozdal písemky a šel do kabinetu umývat okna :)
<a> dala sem: zapomnela jsem heslo
<b> borec :D
<a> tak mi to napsalo at spravne odpovim na otazku
<a> Napíšeš mi?
<a> a za tim byla pripsana spravna odpoved - ne