Nejlepší hlášky

<a> tak se mi dneska zdálo, jak jsem byl někde v Asii, líbal se tam s ošklivou asiatkou a jak jiná asiatka vyzvracela svoje tenký střevo
<a> nebo klobásu co jsem včera měl, to už nevim
<a> lol ani nevim proč, ale strašně mě rozesmálo, co jsem právě napsal

<on> sakra ja nemuzu hejbat rukou po vcerejsku...
<on> a uz tusim na co myslis :D
<ona> copak jsi s ní delal?
<ona> občas bys to péčko měl vypnout...
<ona> aháááááááá
<on> nosil koberec

Komentář: to je blby kdyz i vase kamosky znaj vase zajmy...

<a> hej ta softwerova onscreen klavesnic ma nejaky vymackany klavesy

<a> pral by sis mail na atlasu?
<a> novy fenomen
<b> ne
<b> delam si tousty

Komentář: Holt některé věci mají přednost :)

<Banik> porad me prozvani nejake cislo a uz me to mrda...
<Hyky> nic ty jo... nuda...
<Hyky> hej mně píše zas prázdné smsky nějaké neznámé číslo
<Banik> 604******
<Banik> tak to asi nekomu v kapse :D :D
<Banik> to uz se e mi taky stalo
<Hyky> a dělalo ti to 4 měsíce? :D
<Banik> tak to ne :D :D

Komentář: lol

<a> cesta
<b> cao :)
<a> hej pls nemas ten film den poté?
<b> jasny,mam aj den predtim a na den mezitim se zesim uz hodne dlouho :)
<a> toje jako nejaka trilogie jo?
<a> tak mi zatim palni secko co mas, divka ti hodim zitra ve skole dik moc musim valit cao :)

Komentář: zitra bude sklamany no...

<a> Cus, mam novy cislo: *** ** ** **
<b> To ma Provident, ne?
<a> Ne, to mam ja.
<b> Ty si z Providentu?

<a> Hej, tak to mě podrž... Hledám ve shopu nakladatelství a rok vydání pro referát o Hobitovy.
<a> Při nákupu knihy Hobit obdržíte bonus 0,00 Kč pro nákup dalších titulů.

Komentář: Není nad skvělý bonus

<a> A stejně jako taštičky Kitekat máme i nové výrobky pro debily, jako například taštička "Vyjebat"

<a> :-D já su malý idiot sem si říkal proč mě jede jeden torrent pomalu jak prase a po 2 hodinách zjistím že sem ho nechal omezený na 10kB/s
<b> µTorrent expert

Komentář: z něho nemožu...

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.