Nejlepší hlášky
<a> tak se mi dneska zdálo, jak jsem byl někde v Asii, líbal se tam s ošklivou asiatkou a jak jiná asiatka vyzvracela svoje tenký střevo
<a> nebo klobásu co jsem včera měl, to už nevim
<a> lol ani nevim proč, ale strašně mě rozesmálo, co jsem právě napsal
<on> sakra ja nemuzu hejbat rukou po vcerejsku...
<on> a uz tusim na co myslis :D
<ona> copak jsi s ní delal?
<ona> občas bys to péčko měl vypnout...
<ona> aháááááááá
<on> nosil koberec
Komentář: to je blby kdyz i vase kamosky znaj vase zajmy...
<a> pral by sis mail na atlasu?
<a> novy fenomen
<b> ne
<b> delam si tousty
Komentář: Holt některé věci mají přednost :)
<Banik> porad me prozvani nejake cislo a uz me to mrda...
<Hyky> nic ty jo... nuda...
<Hyky> hej mně píše zas prázdné smsky nějaké neznámé číslo
<Banik> 604******
<Banik> tak to asi nekomu v kapse :D :D
<Banik> to uz se e mi taky stalo
<Hyky> a dělalo ti to 4 měsíce? :D
<Banik> tak to ne :D :D
Komentář: lol
<a> cesta
<b> cao :)
<a> hej pls nemas ten film den poté?
<b> jasny,mam aj den predtim a na den mezitim se zesim uz hodne dlouho :)
<a> toje jako nejaka trilogie jo?
<a> tak mi zatim palni secko co mas, divka ti hodim zitra ve skole dik moc musim valit cao :)
Komentář: zitra bude sklamany no...
<a> Cus, mam novy cislo: *** ** ** **
<b> To ma Provident, ne?
<a> Ne, to mam ja.
<b> Ty si z Providentu?
<a> Hej, tak to mě podrž... Hledám ve shopu nakladatelství a rok vydání pro referát o Hobitovy.
<a> Při nákupu knihy Hobit obdržíte bonus 0,00 Kč pro nákup dalších titulů.
Komentář: Není nad skvělý bonus
<a> A stejně jako taštičky Kitekat máme i nové výrobky pro debily, jako například taštička "Vyjebat"
<a> :-D já su malý idiot sem si říkal proč mě jede jeden torrent pomalu jak prase a po 2 hodinách zjistím že sem ho nechal omezený na 10kB/s
<b> µTorrent expert
Komentář: z něho nemožu...