Nejlepší hlášky

<a> Pi*o není nadávka, ale oslovení...

Komentář: tak tak

<ona> Idiotští chlapi a internetové prohlížeče!
<on> Co ti provedli???
<ona> Vyzkoušela jsem už všechny! Jeden horší než druhý…s jedním jsem to vydržela rok, ale už mě začíná taky štvát..jejich kvality naprosto pokulhávají, jakmile jim zadám víc úkolů najednou, tak začnou protestovat..
<on> se mnou jsi to ještě nezkoušela, ale jestli jsi to už zkoušela se všema..tak raději ani nechci.:D

Komentář: Prý zrovna mluvila o prohlížečích:D

22:31:45 <a> chces zitra donest kastan pro stesti od milacka ? :PPP
22:58:02 <a> tak chces ten zkurveny kastan nebo co ???????????

Komentář: Přítel

<a> http://***** ruská plynová maska, už od malička jsem si jí přál.. :D
<b> ok :) dva dny zpátky my <c> napsal že koupili jeepa armádního starého a teď ty s plynovou maskou... děje se s naším Světem něco co nevím? :D

Komentář: A kámoška se mi zrovna chlubila se sovětskou helmou :D

<a> दोनों के प्रति ओपेरा
<b> Taky si myslím..

<a> Proč by to dělal, přece musí pravidelně střídat a když v jeden den dává Vary, tak záznam musej bejt zase Vary, ne? To nevíš? To je nová Otíklogika :)
<b> áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
<b> ty mne chceš zabít, prevíte!
<a> prečo revetě, pán kalús? :)
<b> mám na plné pecky píseň a do toho aau, mi málem vyskočil mozek z hlavy :-P

Komentář: ICQ zvuky jsou zlo :)

<A> dneska je helloween?
<B> google ma normalni logo z cehoz usuzuju ze ne
<B> a na dote zadnej event, takze 100% ne

<a> Deje se zitra neco?
<b> Mám narozeniny, tak by jsi mě mohl i na něco pozvat.
<a> S tim samozrejme pocitam ... uz mam preventivne vypnute svetlo v pokoji abych ty prachy nejak nahrabal zpatky.

Komentář: Těžký život studenta ...

<a> já si včera slavnostně zašila kapsy od kabátu
<b> kur*a kabát :D
<a> taky máš zašívat?
<b> mě v Praze erik roztrhl celý rukáv a záda :D
<a> tak až budeš zašívat, zapomeň si stejně jako já v podšívce rukavice, aby ses o prázdninách nenudila

Komentář: štědrodenní chat

<a> tyvole sem se ted myl..
<a> a radoval sem se jak uz to zvladam tou levou de
<a> a kdyz sem si susil hlavu rucnikem tak sem zakop o lavor a rozbil sadrou zrcadlo..:D:D

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.