Nejlepší hlášky
<ona> Idiotští chlapi a internetové prohlížeče!
<on> Co ti provedli???
<ona> Vyzkoušela jsem už všechny! Jeden horší než druhý…s jedním jsem to vydržela rok, ale už mě začíná taky štvát..jejich kvality naprosto pokulhávají, jakmile jim zadám víc úkolů najednou, tak začnou protestovat..
<on> se mnou jsi to ještě nezkoušela, ale jestli jsi to už zkoušela se všema..tak raději ani nechci.:D
Komentář: Prý zrovna mluvila o prohlížečích:D
22:31:45 <a> chces zitra donest kastan pro stesti od milacka ? :PPP
22:58:02 <a> tak chces ten zkurveny kastan nebo co ???????????
Komentář: Přítel
<a> http://***** ruská plynová maska, už od malička jsem si jí přál.. :D
<b> ok :) dva dny zpátky my <c> napsal že koupili jeepa armádního starého a teď ty s plynovou maskou... děje se s naším Světem něco co nevím? :D
Komentář: A kámoška se mi zrovna chlubila se sovětskou helmou :D
<a> Proč by to dělal, přece musí pravidelně střídat a když v jeden den dává Vary, tak záznam musej bejt zase Vary, ne? To nevíš? To je nová Otíklogika :)
<b> áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
<b> ty mne chceš zabít, prevíte!
<a> prečo revetě, pán kalús? :)
<b> mám na plné pecky píseň a do toho aau, mi málem vyskočil mozek z hlavy :-P
Komentář: ICQ zvuky jsou zlo :)
<A> dneska je helloween?
<B> google ma normalni logo z cehoz usuzuju ze ne
<B> a na dote zadnej event, takze 100% ne
<a> Deje se zitra neco?
<b> Mám narozeniny, tak by jsi mě mohl i na něco pozvat.
<a> S tim samozrejme pocitam ... uz mam preventivne vypnute svetlo v pokoji abych ty prachy nejak nahrabal zpatky.
Komentář: Těžký život studenta ...
<a> já si včera slavnostně zašila kapsy od kabátu
<b> kur*a kabát :D
<a> taky máš zašívat?
<b> mě v Praze erik roztrhl celý rukáv a záda :D
<a> tak až budeš zašívat, zapomeň si stejně jako já v podšívce rukavice, aby ses o prázdninách nenudila
Komentář: štědrodenní chat
<a> tyvole sem se ted myl..
<a> a radoval sem se jak uz to zvladam tou levou de
<a> a kdyz sem si susil hlavu rucnikem tak sem zakop o lavor a rozbil sadrou zrcadlo..:D:D