Nejlepší hlášky
<a> hej, mě by zajimalo, co by se stalo se psem, kdyby měl houby. co by vnimal. jak by viděl.
<b> barevně...
<a> Dědek chce připojit internet.
<b> Dáme mu tam nejnižší tarif 512 kb/s má to jen na maily.
<a> Jenom, aby nestahoval filmy HDčku a nepálil to na Blue-Ray.
<b> A na čem by si to pouštěl?
<a> Na černobíle televizi.
<a> samozrejme, ze fsn z jurrasic parku existuje. existoval uz davno predtym.
<a> takze ziadny nezmysel :)
<b> Spis bych to videl jako narazku na tu nactiletou odbornici a ne na to GUI. ;-)
<c> A? To že je víc geeků mezi muži neznamená že se nemůže objevit holka geek (což ona fakticky je, furt se tam v něčem hrabe). Vtipné je, že vám přijde divnější holka geek než oživlý tyranosaurus :D
Komentář: Diskusia o 12-13 ročnom dievčati a UNIX-e v Jurskom parku...
21:10 < Crowd> pls jak se registrovat na twinstar buggenie?
21:10 <&Bot> Crowd : Registrace jsou docasne uzavreny. Viz hlavni web. Datum jejich otevreni NEZNAME.
21:10 < Crowd> bote blbej nechci vedet normalni registrace ale registrace na buggenie
21:10 <&Bot> Crowd : Registrace jsou docasne uzavreny. Viz hlavni web. Datum jejich otevreni NEZNAME.
21:10 < Crowd> ty jses asi retardovanej ci co¨?
21:11 < Crowd> odpovez BOTe!!
21:11 < Crowd> ha ted jsem te dostal haha a uz na me s zadnou registraci nelez!
21:11 <&Bot> Crowd : Registrace jsou docasne uzavreny. Viz hlavni web. Datum jejich otevreni NEZNAME.
21:12 < Crowd> ty jses fakt jak malej kluk!
Komentář: ked nechce ist registracia
23:14 <a> Kamo bracho, videl si ten luxusni gol co dal Nezmar???
02:16 <b> hledam jak chuj a nic
02:57 <b> tvle Nezmar dal snad gol naposledy loni v říjnu ne? :Dd
09:40 <a> Omluva, anglická klávesnice, myslel jsem "Neymar" :))
<kluk a> je něco špatně, když už znám Gilmorovy děvčata nazpaměť? :D
<holka a> ne není :-D
<holka b> no možná trošku je, většina chlapů je nenávidí :D Ale já ti zcela rozumím! :)
<kluk b> no, jestli čuráš i v sedě, tak není :-D
<a> Nemám rád pražáky
<b> Proč?
<a> Protože to jsou arogantní prasata, co si myslí, že jsou středem vesmíru.
<b> Jenom naprostý debil posuzuje ostatní podle toho, odkud jsou, ty moravský hnojikyde.
Komentář: Podle sebe soudím tebe
<a> řekni mi něco pěknýho lásko
<b> strašně moc tě miluju čumáčku a chtěl bych s tebou ztrávit celej život
<b> jsem tak rád, že mi píšeš
<a> promiň, špatné okno