Nejlepší hlášky

<a> hej, mě by zajimalo, co by se stalo se psem, kdyby měl houby. co by vnimal. jak by viděl.
<b> barevně...

<a> Dědek chce připojit internet.
<b> Dáme mu tam nejnižší tarif 512 kb/s má to jen na maily.
<a> Jenom, aby nestahoval filmy HDčku a nepálil to na Blue-Ray.
<b> A na čem by si to pouštěl?
<a> Na černobíle televizi.

<a> samozrejme, ze fsn z jurrasic parku existuje. existoval uz davno predtym.
<a> takze ziadny nezmysel :)
<b> Spis bych to videl jako narazku na tu nactiletou odbornici a ne na to GUI. ;-)
<c> A? To že je víc geeků mezi muži neznamená že se nemůže objevit holka geek (což ona fakticky je, furt se tam v něčem hrabe). Vtipné je, že vám přijde divnější holka geek než oživlý tyranosaurus :D

Komentář: Diskusia o 12-13 ročnom dievčati a UNIX-e v Jurskom parku...

<M4w3r!ck> sakra už zbývají jenom 2 měsíce prázdnin :(

Komentář: QIP

<j> už jsi přečetla HOMEROVU ODYSSEU?
<n> nee, a kdo to napsal?

21:10 < Crowd> pls jak se registrovat na twinstar buggenie?
21:10 <&Bot> Crowd : Registrace jsou docasne uzavreny. Viz hlavni web. Datum jejich otevreni NEZNAME.
21:10 < Crowd> bote blbej nechci vedet normalni registrace ale registrace na buggenie
21:10 <&Bot> Crowd : Registrace jsou docasne uzavreny. Viz hlavni web. Datum jejich otevreni NEZNAME.
21:10 < Crowd> ty jses asi retardovanej ci co¨?
21:11 < Crowd> odpovez BOTe!!
21:11 < Crowd> ha ted jsem te dostal haha a uz na me s zadnou registraci nelez!
21:11 <&Bot> Crowd : Registrace jsou docasne uzavreny. Viz hlavni web. Datum jejich otevreni NEZNAME.
21:12 < Crowd> ty jses fakt jak malej kluk!

Komentář: ked nechce ist registracia

23:14 <a> Kamo bracho, videl si ten luxusni gol co dal Nezmar???
02:16 <b> hledam jak chuj a nic
02:57 <b> tvle Nezmar dal snad gol naposledy loni v říjnu ne? :Dd
09:40 <a> Omluva, anglická klávesnice, myslel jsem "Neymar" :))

<kluk a> je něco špatně, když už znám Gilmorovy děvčata nazpaměť? :D
<holka a> ne není :-D
<holka b> no možná trošku je, většina chlapů je nenávidí :D Ale já ti zcela rozumím! :)
<kluk b> no, jestli čuráš i v sedě, tak není :-D

<a> Nemám rád pražáky
<b> Proč?
<a> Protože to jsou arogantní prasata, co si myslí, že jsou středem vesmíru.
<b> Jenom naprostý debil posuzuje ostatní podle toho, odkud jsou, ty moravský hnojikyde.

Komentář: Podle sebe soudím tebe

<a> řekni mi něco pěknýho lásko
<b> strašně moc tě miluju čumáčku a chtěl bych s tebou ztrávit celej život
<b> jsem tak rád, že mi píšeš
<a> promiň, špatné okno

Kategorie


Přihlášení


Hláška dne

Anonym
před 7208 dny

Hláška #1608

<Kamikatz> hele uz vim proc na m


Uživatelé online


Nejnovější hlášky

smudlmachka
před 2032 dny

Hláška #73967

<a> Ach ta práce na call centru

Quaderr
před 2337 dny

Hláška #73963

<Zákazník> Dobrý den, potřeboval

thegoodhen
před 2687 dny

Hláška #73947

<a> Čau, nalila jsem si do kláve

Gomi
před 2892 dny

Hláška #73931

<a> Nevíte někdo, jak dostat dat

sistence
před 3107 dny

Hláška #73914

<a> Dobrý den, zaujala mne vaše


Nejnovější příspěvky

ignotus
včera

K hlášce #65112

Samozrejme, každé ráno v zrkadle

ESESEL
před 14 dny

K hlášce #39999

Re: Takže takhle si kdysi dávno

Coolak
před 17 dny

K hlášce #39999

Takže takhle si kdysi dávno před

ignotus
před 37 dny

K hlášce #766

Re: Plnej disk?

Krysaczek
před 43 dny

K hlášce #18194

Re: rezava branka?


TOP 10 Space Invaders

8810

naparcipiskapa

7680

Edu

7360

Finer5950

7330

RIPPERSVK

6100

mati

5970

Lemra

5630

Markuus

5080

Marthy

4800

joocker

4460

urbancikpetr

Copyright © 2004 - 2026 lamer.cz | Design by Michal Ševčík
Nápověda | Pravidla | Kontakt
Mediálně zastupuje Impression Media, s.r.o.