Nejlepší hlášky
<a> je tu nekdo?
<b> j
<a> ale ty ne
<c> :D
Komentář: Gamepark.cz (bez komentare)
<a> lol :D
<a> sem chtel hlasovat pro jednu svoji citaci
<a> tak kliknu na + ale nezobrazí se mi kód
<a> tak to vypnu a chci to dát znova a nejde to
<a> zkusim - a jde to v pohodě :D
Komentář: zdržuju se hlasování
<a> cus hele tatka se pta prosimte jestli nejde kdyz jeden telefon ma infraport a jeden bluetooth preposlat soubory
Komentář: tak já už nevim...
<Qwerr95> nejlepsi RPG jsou Gothic 3, Zaklinac, Mass effect!!!
<score.fanda> Diablo 2 a WoW 8P
<Tomaco> *!!!*meciarov hlas*
<Tomaco> VSETCI SA MYLITE!
<Tomaco> NAJLEPSIE RPG JE DIABLO2!
<Tomaco> *!!!*
<score.fanda> no jo to ale ja uz rekl
<Tomaco> aha... njn... a WoW 9A
<score.fanda> 9A?
<Tomaco> jo ty chodis asi do 8.P ja do 9.A
<score.fanda> jooo??? to ses ale chytrej kluk...
<Tomaco> ja viem... A a C su vzdy najchytrejsie... (B najglupsie...)
<score.fanda> ses dement vis... ale to uz ti asi rekla tvoje mama co?
<Tomaco> sak normalne odpovedam nechapem ako z mojej odpovede mozes prist nato ze som dement...
<score.fanda> to je obchodni tajemstvi xD xD xD
<a> tyvole to me poser :D ja tady resim proc google neindexuje ty moje stranky computer sucks
<a> a ted jsem nasel tohle v metatagu <meta name="robots" content="noindex,nofollow" /> !!!
Komentář: njn, to je tak kdyz nekdo pouziva cizi CMS
<Lucy> muzes mne pls prozvonit??? nevim, kde mam tlf :-D
<Pieree> počky
<Pieree> počky hledam telefon
<Lucy> :-D
Komentář: njn... nestaram se o něj :)
<Hakopjan> 1. Stáhnul jsem si ubuntu ultimate edition (+ programy) a vypálil - při spuštění mi to nahodí možnost instalace - dám ano a automatický restart - pak to 10 min něco dělalo v dosu a nakočilo to jenže bylo vidět že je to live CD a je to k*evsky pomalý a neukáže mi to možnost nainstalovat to do HDD
Komentář: Aneb instalujeme ubuntu ultimate linux...
<ETNA1> halooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
<ETNA1> halooooooooooooooooo
<feky> nemam rad ludi co furt pisu halo s xxx ockami
<feky> pride mi to ako ze iq = iq mojej klavesnice
<Edion> hmm...
<ETNA1> tak ptm sorry
<ETNA1> caw
<ETNA1> a sorry ze som dal do sorry dva r ty panak
<feky> vidim ze s tym iq sa nemylim
<Santy> 8)
Komentář: halooooo a sorry je rozdiel, myslim ze aj jeho klavsenica by to pochopila .)
<a> hoy jak je?
<b> cs, no de to... :(
<a> de to? tak prč tak smutnej smil? coe ti?
<b> budu maturovat a nejen že nic neumim, ae k tomu sem ještě neměl 18 let sex :(
<a> :D lol že se divíš ;)